Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

Aromamizer RDTA SC200-S (velocity deck)

Recommended Posts

ise esimese hullusega seekord kaasa ei läinud ja kuulates juba mõningat tagasisidet siis tundub et niiiii väga hea see polegi .seega ootaks tagasisidet mis keegi arvab kellel juba käes antud isend 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina olen kasutanud paar kuud nüüd. Kui esimese ehituse sisse sain, pesin kõik tangid korralikult ära, pakkisin karpidesse ning viisin järgmine päev second handi.

 

Plussid: (isiklik arvamus) 

*Maitse - super. (mulle kuidagi hästi sobiv vape. megasuboom tangid seda mulle ei pakkunud)

*Aur - Väga viisakas. Toa saab kiiresti auru alla.

*Õhk - Täiesti piisav. (maitse ei kannata)

*Ehitamine - lapsemäng. Pane coilid õigele kõrgusele ning vaata, et vastu seina ei läheks.

*Wickimine - Nagu mingi riviu mees Ameerikas ütles - "võimalik isegi purjus peaga seda teha"

 

Miinused:

*See kummist "õhurõngas" on tobe. Ise ei kasuta

*Täitmine pipetist võtab aega. kasutan plastpudelit.

*"topfilli" pole. isiklikult ei hooli.

*3e posti decki kasutades ei kannata pikali panemist. (kahjuks ainult see ongi)

 

Kaasas kannan hetkel Bellust tänu sellele, et velocity decki pole veel kätte saanud.

 

PS! Kõige targem on füüsiliselt pilk peale visata, kätte võtta, proovida ja siis otsustada. 

 

=) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga astu läbi ja katsu  ;) Täitsa olemas letis(velocity deckiga) ja stock coilid ka.     8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurja - isegi stock Ni coiliga on maitse päris hääää    :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellelgi on probleeme lekkimisega?

 

Tellisin endale otse tootjalt, pole põhjust arvata, et järgi on tehtud. Ehitasin sisse kaks vertikaalset coili, kuid kotti pikali pannes poole tunni pärast oli terve tank tühjaks jooksnud. Oskab keegi aidata?

Sain ka enda oma kätte ning esimese hooga tegin horisontaalsed coilid. Wickib ilusti ning auru on metsikult, ainult, et maitset võiks rohkem olla, cthulhu v2 teeb hetkel maitsega silmad ette. Positiivse poole pealt on jälle Aromamizeril õhku palju rohkem kui Cucuga. Ja mis peamine, minu aromamizer ei leki (Cthulhu v2 ka loomulikult ei leki), vähemalt mitte selle buildiga. Hetkel eelistan cthulhu v2-t, eks proovin ka vertikaalsed coilid ära, vb siis arvamus muutub.

 

Lekkimise vastu peaks aitama rohkem vatti, see mees siin näiteks väidab, et tema build ei leki https://www.youtube.com/watch?v=Q4eiUrmQ3OI Samas pead sellega arvestama, et sellel paagil pole õhukontrolli ja tegelikult kui ta sul modiga koos pikali on, siis võimalik tõesti, et vedelik voolab küljelt sisse ja peale seda õhuaukudest välja, kas seda kummirõngast kasutasid, et õhuavad ära blokeerida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin ka esialgu horisontaalsed coilid, maitset polnud üldse. Maitse tuli alles vertikaalse coiliga ja on minu arvates nõksa tugevam, kui cucul. Nüüd peab seda coili veel timmima, et õige positsioon ja vati kogus paika saaks, aga juba praegu on päris hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka nüüd seda mõnda aega kasutanud, Fastist tellitud. Kui siin juba mainitud pole (ei lugenud tervet teemat läbi), kes tellida plaanib, siis proovida 'MAP' kupongi koodi, sain peaaegu pool alla.

 

Üldiselt olen väga rahul. Velocity tüüpi deckile kerge ehitada, ruumi võiks küll natukene rohkem olla. Maitse oli ka mul alguses nõrk, aga kui keerasin õhuavad täpselt colide ette  läks väga heaks (horisontaalidega).

 

See kummirõngas õhuava kontrollina mind väga ei huvita, kuna eelistan täiesti avatult nagunii. Lekkimise kohta öelda midagi ei oska, sest istub rx200 peal koduseks kasutamiseks kogu aeg püsti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

see rõngas seal ümber on küll suht kole 

Seda ei pea kasutama, mul on põhimõtteliselt koguaeg ilma, aga siis pole ka muidugi õhuvool reguleeritav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see rõngas seal ümber on küll suht kole 

 

Ei ole ka kollasest eriti vaimustuses aga õnneks komplektis ka muid toone või siis võimalus üldse, mitte kasutada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

see rõngas seal ümber on küll suht kole

 

Nats kummaline otsus jah. See vedeliku- ja õhuavadega kamber on kõik ühes tükis, nii et pole erilist lootust ise mingit metallrõngast sinna paigaldada ilma erioskusteta (oskuste korral vast väga täpselt valmistatud detaili kõvasti kuumutatuna saaks sinna soonde). Tõmban teist päeva ja meeldib. Taskus kandsin kaasas (püstises asendis küll) -- ei lekkinud. Wickimine on suht lollikindel. Ja maitset kõvasti (minu puhul puhta baasi oma) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lekkimisest niipalju, et värskelt tehtud build ei leki eriti. Mingi aja pärast hakkab aga pikali asendis lekkima, siis on aeg vatt välja vahetada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuigi SteamCrave ise ütles, et nemad Fastile ei müü toodet ning tegemist on klooniga. või jäi mingi nende poolne uudis mul kuskilt vahele ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks nad ju kellelegi ikka müüvad ja need omakorda Fastile.

Ja sellepärast FT need seerianumbri sildid ka eemaldab, et tootja ei saaks träkkida, kes FT-le müüs. Vähemalt nii nad ise väidavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vist oleneb pakkijast :D

Sain praakmodi - displei defektiga, kleepsud olid mahakratsitud jõhkralt. Tegin rma ja sain uue - kleepsud peal ja kile ka korrektsemalt ümber, ilmselt tehaseoma, mitte ft pakkja körtsitud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pealt on lame ehk sobib suurem valik huulikuid (driptipe), lisaks on vähemalt supreme pealt täidetav, eks kindlasti mingeid uuendusi on veel, kuid seda näeb siis kui asjad on reaalselt väljas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...