Jump to content
E-sigareti foorum
old

Uwell Crown

Recommended Posts

See pole enam väga uus tank (1-2kuud vana) aga kuna Eestis ka neid juba mitmeid siis paneme siia ka mingi info:
http://www.uwell.cc/showpro.asp?id=8

 

 

Ise olen katsunud ja kasutanud. Väga kvaliteetne tükk on.

Maitse hea, auru palju. Saab täita nii ülevalt kui alt.

Lihtne hooldada.
Miinuseks hetkel see, et RBA decki kättesaadavus pole parim.

Must crown musta VTC-mini otsas on päris ilus ja hästi toimiv ning hea hinna klassiga kombo nii algajale kui edasijõudnule.
See on hetkel see kooslus mida mina neile olen soovitanud kes küsivad mida osta.

Minu arvates väga hea alternatiiv subtank minile.

Kas mõni pood Eestis plaanib coile ka sisse võtta või jääb ainukeske variandiks hea plaanerimine Hiinast?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul peaks 1 üle jääma (siis kui USAST kohale jõuavad), kui keegi tahab. Loodetavasti pannakse see nädal või järgmise nädala alguses posti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwell Crown käes. Panin 0,5ohmuse duali sisse ja asi on juba selle coiliga ebareaalne. Aur on ikka väga metsik. Üle 40w ei tahagi, kuigi saaks. Parim tank, mida tahta. Tuleb nikotiini level allapoole viia.

Ahjaa...Vedeliku kulu on samuti julm. Tuleb vist jälle segama hakata, et pankrotti ei jääks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No 0.5 coil on siuke tavaline ... kui 0.25 SS sisse paned siis on veel suur samm edasi.
Sul on TC seade ka olemas? 
Kuigi ma ei tea mida see TC seal teeb kui coil kannab 150W ilma kõrbema minemata. TC SS puhul siis vist hea selleks kui ei pane tähele, et mahl otsas.


EDIT: pst kõvasti ei tohi öelda, aga FT's olevad kloonid pidid sama head olema kui originaalid. Hinna vahe muidugi selline, et originaal kindla peale minek ikkagi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No 0.5 coil on siuke tavaline ... kui 0.25 SS sisse paned siis on veel suur samm edasi.

Sul on TC seade ka olemas?

 

Kuigi ma ei tea mida see TC seal teeb kui coil kannab 150W ilma kõrbema minemata. TC SS puhul siis vist hea selleks kui ei pane tähele, et mahl otsas.

 

On olemas. Lisaks võtsin 4 ni200 juurde.

 

EDIT: pst kõvasti ei tohi öelda, aga FT's olevad kloonid pidid sama head olema kui originaalid. Hinna vahe muidugi selline, et originaal kindla peale minek ikkagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPV D2 vist SS TC'd ei toeta. Aga SS toimib ka ilma TC'ta .... Dry burni ei tohi aint teha .... aga tehase coiliga milles vatt polegi võimalik seda teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipv d2-ga saab SS tc tõmmata vägagi eduliselt. 0,32mm traat SS 316l paraleelselt keeratud 6 tiiru ümber 2 mm kruvikeeraja 42 jouliga ja 110 kuni 120 kraadi celsiusega kannatab tõmmata. oeh   Vähemalt minul Belluse tangiga nii töötab ipv d2 peal. coil kesatab u 1 nädal enne kui maitse hakkab muutuma (magusaid vedelikke aurutan). Vabandust kui teemast mööda väheke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipv d2-ga saab SS tc tõmmata vägagi eduliselt. 0,32mm traat SS 316l paraleelselt keeratud 6 tiiru ümber 2 mm kruvikeeraja 42 jouliga ja 110 kuni 120 kraadi celsiusega kannatab tõmmata. oeh Vähemalt minul Belluse tangiga nii töötab ipv d2 peal. coil kesatab u 1 nädal enne kui maitse hakkab muutuma (magusaid vedelikke aurutan). Vabandust kui teemast mööda väheke.

Ei ole mööda. Tänan info eest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

FT's RBA sisu ka nüüd saada:

https://www.fasttech.com/products/0/10017486/3787500-replacement-rba-coil-head-kit-for-uwell-crown

7 päevaga lubavad välja saata... väga ei usu. Kardan, et neil selle nõudlus on märksa suurem kui nad pakkuda suudavad.

Kahjuks kloon ja ei tea kuda toimib, näiteks Subtanki RBA kloon mis fasttechist tellisin oli täielik crap :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks kloon ja ei tea kuda toimib, näiteks Subtanki RBA kloon mis fasttechist tellisin oli täielik crap :(

No hind ka klooni klassist. Eks peab ootama kuna sinna mingi feedback tekib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis enda oma ka kätte.Nagu mu vana chevy van, vajutad,nii bensuseier langeb aga edasi läheb mehiselt.Supper!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uwelli 0,5 dual coil töötab ka evic mini SS TC-s kuid 12mg on liiga karm.uwell crown  igati asjalik vidin,kui ei karda vedeliku kulu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka oma musta värvi klooni kätte, üks väike täpp on värvimata jäänud rsk, häirib. Muidu originaal ni200 spiraal (loe: coil) sees, paugub nii mis hirmus, natuke vb isegi liiga hästi, st kuna vedelikukontrolli pole ja ta wickib jube hästi, siis alla 45W (dzauli minu modis) jääb vedelikku üle ja hakkab natuke lurisema + driptipist hakkab ajapikku vedelikku suhu tulema. Nii, et tuleb 45-50W juures tulistada, aga siis on jälle vedelikukulu hirmus :P Auru ka muidugi palju ning ega maitsegi kehvem pole kui paljudes minu RBA-des.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...