Jump to content
E-sigareti foorum
old

Uwell Crown

Recommended Posts

Sain ka oma musta värvi klooni kätte, üks väike täpp on värvimata jäänud rsk, häirib. Muidu originaal ni200 spiraal (loe: coil) sees, paugub nii mis hirmus, natuke vb isegi liiga hästi, st kuna vedelikukontrolli pole ja ta wickib jube hästi, siis alla 45W (dzauli minu modis) jääb vedelikku üle ja hakkab natuke lurisema + driptipist hakkab ajapikku vedelikku suhu tulema. Nii, et tuleb 45-50W juures tulistada, aga siis on jälle vedelikukulu hirmus :P Auru ka muidugi palju ning ega maitsegi kehvem pole kui paljudes minu RBA-des.

Siis vist on coilidel väike vahe sees ikka. Originaaliga kannatas ka 35W tõmmata. Aga kindlasti oleneb ka tõmbajast. Ja vbla ka coili tüübist mis hetkel sees oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vikat.ma arvan ,et sul ka originaal,ainult valmistatud öises vahetuses ja sellest ka värvimata täpike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis vist on coilidel väike vahe sees ikka. Originaaliga kannatas ka 35W tõmmata. Aga kindlasti oleneb ka tõmbajast. Ja vbla ka coili tüübist mis hetkel sees oli.

Ma kirjutasin ju, et originaal coil ehk ma otsin Crowni klooniga ka kaasa paki originaal coile ning sees on just sellest pakist võitud coil. Coili tüüp ongi ni200.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis vist on coilidel väike vahe sees ikka. Originaaliga kannatas ka 35W tõmmata. Aga kindlasti oleneb ka tõmbajast. Ja vbla ka coili tüübist mis hetkel sees oli.

 

Mul töötab 0.5 coil 24W juures ka veatult, ei mingit lurisemist ega sülitamist. FT-st tellitud must versioon, "authentic" oli pealkirjas, selle tõepärasusest ei tea ma muidugi midagi, esimene kord FT-st "authentic" asi tellitud. Eks paari kuu jooksul vms saab teada kuidas vastu peab :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul töötab 0.5 coil 24W juures ka veatult, ei mingit lurisemist ega sülitamist. FT-st tellitud must versioon, "authentic" oli pealkirjas, selle tõepärasusest ei tea ma muidugi midagi, esimene kord FT-st "authentic" asi tellitud. Eks paari kuu jooksul vms saab teada kuidas vastu peab :D

FT "authentic" on 99% originaal. Vähemalt mina külle ei tea, et nad oleks originaali pähe klooni müümisega vahale jäänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pean oma sõnu sööma, aga ainult selles osas, et on küll tõmmatav ka 30W-40W (ni200 coil) ja täiesti ilma lurisemiseta, alla 30W pole proovinud. Nüüd juba 2 päeva just 40W juures paugutanud ja toimib väga hästi. Ilmselt alguses lihtsalt valmistasin coili liiast ette ehk coili sisse läks liiga palju vedelikku (enne esmast kasutamist eelniisutasin vatti) ja seetõttu tundus, et alla 40W pole tõmmatav, kuna wickib nii hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mentooliga vedelikke kasutades kõvasti üle kuu,sõber delta2-ga sai sellega hakkama,isegi vatt oli säravvalge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin ka ära selle kiidulaulu peale ja nüüd loen, et coilid ei kesta eriti. Millised kogemused siinsetel on?

 

Kust sa seda lugesid ? Crownil kestavad coilid väga hästi, vähemalt 2-3 nädalat

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul saab täna nädal ja väga rammusa mahlaga,midagi bobase moodi,maitse veel hea,katsetame kaua kestab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust sa seda lugesid ? Crownil kestavad coilid väga hästi, vähemalt 2-3 nädalat

Esimene google vaste -  https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/3kv5a8/uwell_crown_coils_lasting_one_day/

Reviewe vaadates on põhiliseks ülikorralik niisutamine alguses.

Igatahes 5 euri kuus coilidele on kökimöki arvestades teadmist, et asi töötab. Vähemalt minu praeguse iseehitamisoskuse juures. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video kuidas RBA põhja peale vertical coili ehitada.

Ma arvan, et see võib ka mõne muu RBA põhjaga töötada.

Tänud Vandurale lingi eest .... ja kes selle valmis teeb võiks ka kirjutada joonistada (pildistada) kuidas töötab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul saab täna nädal ja väga rammusa mahlaga,midagi bobase moodi,maitse veel hea,katsetame kaua kestab

 

ilmselt kestab 2+ nädalat,katse jäi poolikuks peale kahte nädalat. kuna saabus rba põhi. 

Uwell crowni rba on väga inimsõbralik,ka vanainimesele nagu mina.Lihtne ehitada ja ka vatti vahetada ilma prillideta.Proovitud nii tavalist vikkimist(manualis olev), kui s vikkimist.Kõige paremini töötab see http://forum.e-liquid-recipes.com/t/crown-subtank-rebuild-deck-picture-tutorial/24577

Ainuke viga on, et täitma peab põhja alt, muidu lödistab tiba mahla välja.Kui pealt täita tahad siis tuleb võimalikult tühjaks aurutada ja siis võib julgelt pealt täita,ei mingit lekkimist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see ei aita kui pealt täites õhuavad kinni keerata?

 

Ei aita, kaane kinni keeramisel lihtsalt surub mahla välja. Vatt tuleb aurutada(TC režiimis) võimalikult kuivaks, siis ülevalt täites surub vedeliku vatti ja ei lekki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tegin selle õpetuse järgi wicki ja töötab väga eduliselt. Mul on twisted 0,25mm 317SS traat ümber 2,5mm posti ning auru annab 30-35W juures korralikult, muidugi maitset ka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis tehasecoili eelistate Uwelli kasutajad? Ja mis on PG/VG suhe, kui ise vedelikku valmistate?Krt viimasel ajal kipuvad Ni coilid väga kiiresti läbi minema, kuigi teen coili break in periodi rahulikult. Ennem kestsid coilid normilt, nüüd mingi jama.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originaal SS 0.2 ohm coilid on minu arvates head.

Ja mahl 50/50 kuni pea-aegu 100% VG.

Täpselt nii, SS 0,2 oomised coilid on nii power modes kui ka TC-s väga head. Coilid kestavad ilmselt vedelama vedelikuga rohkem, mida rohkem VG-d, seda rohkem "läga" coili külge jääb, aga ise kasutasin Crowniga ka u. 85/15 (85% VG siis)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahetan coili 1-2nädala jooksul niisama kuna lähen mustaks.

0.5oomine tehase oma. 100vg vedelik alati

 

Mul üks must crown müügiks. 15 raha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...