Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Bomba

Aurusti lekkimine

Recommended Posts

Nonii, kas keegi oskab õelda, miks mu EGo One mega lekib vahepeal õhuaugust? Samuti teeb ta tihtilugu seda mürisevat/kärisevat häält, kui veipida. Sees on Cl-TI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

õhku saab vähe peale ja tõmbad liiga palju vedelikku sisse.  vedelik ka võibolla liiga vedel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii, kas keegi oskab õelda, miks mu EGo One mega lekib vahepeal õhuaugust? Samuti teeb ta tihtilugu seda mürisevat/kärisevat häält, kui veipida. Sees on Cl-TI.

 

See kärisemine on normaalne, mõned aurustid teevad seda küll rohkem ja valjemalt kui teised aga muretsemiseks põhjust pole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhh, vedelik võib küll vedel olla, kavatsen täna uue potsiku osta ja mõtlesin pulp peale- kas see sobiks? Muidu on mul tangis hetkel sees: Avoria(65%PG 35&glütseriin) oma ja savourea(45%PG, 50%VG) Mõlemad on tartust kohapealt ostetud ja mul pole aimugi kui head need on või mitte. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enamasti praksub vesi ehk vedelik on veerohke. Ma hetkel ei mäleta, kas PG ka praksus nii hullusti....ei tarvita PG rohkeid vedelike eriti.

Luriseb siis, kui tõmbad liiga hoogsalt ehk vedeliku voolab coilile liigselt peale ja ta ei suuda seda aurustada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No paksem vedelik on jah üks võimalus. Mõnikord, kui kuumus liiga suur, siis keedab ka coil nii usinalt, et vedelik hakkab nö jooksma. Samas võib olla ka tehnikas asi - vaakum tekib tõmbamisel suurem, kui coil suudab ära aurustada.

Seal palju variante.. otseselt näpuga ei oskagi näidata, mis täpne probleem võiks olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitsevaur, mul on teile ka üks küsimus, uurisin teie e-poodi ja vaatasin et teil on survival baasvedelikud. Takkis küsimus, et kui ma ostan 0 nikotini sisaldusega, et kas ma saan ka oma valmis vdelikke sellega lahjendada, kuna 6nikotini sisaldusega vedelikud on liiga kanged mulle. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maitsevaur, mul on teile ka üks küsimus, uurisin teie e-poodi ja vaatasin et teil on survival baasvedelikud. Takkis küsimus, et kui ma ostan 0 nikotini sisaldusega, et kas ma saan ka oma valmis vdelikke sellega lahjendada, kuna 6nikotini sisaldusega vedelikud on liiga kanged mulle. 

Ma arvan, et Maitsev Aur ei pahanda, kui ma tema eest vastan, et jah, saad küll :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ego one tanki puhul olen täheldanud leket siis, kui toimub järsk temperatuuri muutus, vahet pole mis coiliga, olgu ta Ni, Ti või kanthal. Kui õues jahedas pilvi puhutud ja siis tuppa sooja mindud, on leke kerge tulema, ei tea küll täpset põhjust miks see juhtub, kuid tähelepanekuid on aja jooksul mitu olnud. Kuna ise olen selle tanki tihe kasutaja, siis oskan öelda nii palju, et mulle isiklikult need tehasepoolsed coilid ei meeldi, mingi naljakas vatt on seal sees, mis paar päeva kasutamata laseb lihtsalt vedelikku läbi ja voolabki teine sinna põhja, kust õhuava kaudu välja pääseb. Sellepärast olengi selle coilid kõik ise ümber ehitanud, koh gen do vatt sisse ja jämedama pulga ümber tehtud coil, et õhuava suurem oleks, sellest ajast saati pole lekkeprobleeme olnud. Külm kadus ka vahepeal ära, seega ei tea veel mis saab kui nii järsk temperatuuri muutus on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...