Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
henzz

X6 aku lõpetas töötamise. Palun aidake!

Recommended Posts

1 kuu tagasi sai ostetud http://www.kamry.cc/wp-content/uploads/2012/12/X62.jpgaku, kuid see lõpetas töötamise. Probleem siis selles, et panen aku laadima kõik ilus ja hea, sigaretil põleb sinine led tuli ja laadijal punane. Tund, poolteist laadinud läheb laadija tuli roheliseks, see tähendab, et aku on täis saanud. Seejärel ühendan laadija vooluvõrgust ning sigareti küljest lahti, vajutan sigaretil olevat nuppu, kuid midagi ei juhtu, isegi mingit vilkumist ei toimu. Milles võib probleem olla ning kuidas saaksin seda parandada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

teen sigareti lahti seljuhul ?

sikuta peente kullinokkadega vms. seda plussklemmi mingi millimeetri kõrgemale. Äkki ei ulatu lihtsalt clearo plussklemmini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hah, tuli meelde mis esimesega juhtus, hakkas tuld vilgutama, mõtlesin et lendab õhku, panin vannituppa põrandale, tegin kõik tegelikult lahti lõpuks, aga probleemi ei leidnudki ülesse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli mingi poolteist aastat tagasi üks. Andsin edasi tuttavale ja tema kasutab suitsetamise vähendamiseks väidetavalt siiani. Teie kogemusi kuuldes ei peaks ta juttu vist uskuma. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sealt tuleb nagunii vastust: Olete ise selle katki teinud. Sellel poleks mingit mõtet, aja kulu + enda lolliks tegemine.

Eestist ostetud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

voltmeetriga mõõtsid? kui nupp all ja klemmide vahel 0V, siis katkestus kuskil. Kui aga tekib pinge, siis ei saa coil lihtsalt pinget endani ehk ilmselt aku ja clearo vahel katkestus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niipalju kui mina neist pulkadest mäletan, hakkas nuppu vajutades tuli põlema olenemata sellest kas clearo otsas on ehk kui tuli põlema ei hakka, siis otsiks mina esimesena probleemi nupust endast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...