Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Olle Nõmm

Kayfuni abi, lekib

Recommended Posts

Hommikut! Kindlasti on siin palju kogenud kayfuni kasutajaid, nimelt on mul väike mure Kayfun Lite-ga. Ilmselt on tegemist klooniga, aga mure on selline: kõik on fain, olen erinevaid coile proovinud jnejnejne, aga iga kord kui mul jääb see tank vedelema paariks päevaks, hakkab vedelik läbi õhuvooluava välja voolama. Ideid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige tõenäolisem, et korstnaotsa pisike tihend ei pea või siis vähema tõenäosusega ülemine suur paagi tihend. Veel võib hakata omapäi välja ajama kui coil on õhuava peal väga madalal ja mõni karvake õhuava servale ulatub. Veipimise käigus võib coilist välja paistuv aur selliseid kõrvalisi karvakesi tekitada, mida algselt polnud.

 

Edu otsimisel  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tihendeid olen paar korda vahetanud, arvasin ise ka, et nendes on probleem, kuid ei tundu olevat, aga eks ma vaatan selle vati üle. Coili asetan ma alati umbes 2-3mm õhuavast kõrgemale sättinud. On muidu soovitusi, mismoodi wickida? Siiani olen katsetanud mitmeid eri variante, aga lõpptulemus on ikka sama, et hakkab lekkima kui vedelema jääb. Kõige paremini toimis minu jaoks seal sees 0,8 oHm micro coil, 5 tiiru 0,2mm nichromium traati 2mm pulga ümber. Coili asetasin ~45 kraadise nurga alla ja vatiribad mõlemalt poolt niiöelda "L" kujuga.

 

Pilti kah

12244132_987464257976836_1557667299_n.jp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul harjumus teha S kujuliselt.

Coil risti > kuiva vati otsad üles kokku > korstnajalg peale > lõikan vati otsad 4-5mm üle korstjala ulatuvalt maha > keeran vati S kujuliselt sisse nii et S otsad kataksid mahlakanalite avad ja S kõrgemad osad jääksid vastu korstnajala külgi (vedelik voolab just mööda külgi) > tilgutan vedeliku peale > sätin veel rohkem korstnajala külgede vastu > ja kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommikut! Kindlasti on siin palju kogenud kayfuni kasutajaid, nimelt on mul väike mure Kayfun Lite-ga. Ilmselt on tegemist klooniga, aga mure on selline: kõik on fain, olen erinevaid coile proovinud jnejnejne, aga iga kord kui mul jääb see tank vedelema paariks päevaks, hakkab vedelik läbi õhuvooluava välja voolama. Ideid?

Idee nr.1 : Ära jäta seadet paariks päevaks vedelema

 

Idee nr.2 : Teibi õhuava kinni!  (relv)

 

Aga kui aus olla, siis mul ei seisnud üle 12h kunagi. Selle ajaga ka ei lekkinud. Seega ei oska spekuleerida. 

Kloonidega sain nii palju ajas peksa, et ma ei jõudnudki neid kasutada pikalt. Selle ajaga ei lekkinud - keerasid ainult loetlematu hulga seadmeid pekki oma terava keermega (ilmselt antud konkreetse klooni viga). Kogu tsirkus läks 2x kallimaks, kui lõpuks orika ostmine. 

 

Usun, et coili asetuses viga ei ole. Vähemalt ei paista. Ma panin ka 90kraadi või 45kraadise nurga alla coile - kuidas kunagi.

Vatti oli mul vist tiba rohkem....aga see võib petlik ka olla. Hetkel mulle pildi järgi tundub, et vatt läheb kergelt läbi coili. Mulle nagu meenuks vatiga, et kui liiga vähe, siis kippus lekkima.

Naisel K2 Lite ei leki - sellele keeran ise coile peale ja mehe moodi vatti sisse (mitte siis liiga palju ofc). Lihtsalt vatt tuleb korralikult "sisse pakkida". Kahjuks on igapäevases kasutuses. Seega ei oska kommenteerida +2 päeva nähtust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen kloone probleemideta pikalt kasutanud, nähtavasti sõltub isendist. Mõni on seisnud isegi nädal (igas erinev maitse) ilma igasuguse lekkimiseta (püsti asendis). Vatiga ei tasu jah koonerdada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idee nr.1 : Ära jäta seadet paariks päevaks vedelema

 

Idee nr.2 : Teibi õhuava kinni!  (relv)

 

Indeed :D, pildilt ilmselt tundub, vati tegin swiss roll stiilis, päris vabalt ta seal vahel ei liigu. Siiski, tänud nõuannete eest!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi veel pärast korstnajala peale kruvimist mahlakanalite avasid vatiga tihedamalt kinni katta. Mul ühel kloonil on päris sügavad kandilised kanalid ja sellel on vaja vatt lausa kanali avasse sisse suruda. Paksem,  VG rikkam vedelik teeks ka ehk elu kergemaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pildi järgi vatiga pasitab OK olevat.
Kui kloon siis kvaliteet kõigub neil jubedalt. Mul 2 eksemplari mida ei saanudki pidama.
Ju saab kuskilt õhku peale ja siis ongi tulemuseks mahlakask.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga proovi nii, et paned korstna külge aga põhja külge ei keera ning täidad niimoodi. Siis kruvid põhja külge ning kohe veibid pisut, et kindlasti vaakum tekiks.

Teine variant, et kuna Kayfunil on suhteliselt tihe airflow, siis tõmbad liiga tugevaid mahve ja seetõttu lekib.

Minul oli Kayfuniga igatahes nii, et kui lekkis, siis koguaeg ja kui pidas, siis hoia kasvõi 2 nädalat pikali - ikka ei tulnud tilkagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oma Kayfuni kloonidel (3.1 ja Lite v2) sain leketest lahti vati koguse suurendamisega külgedel. Algselt mängisin ka S ja L kujuliselt paigutamisega, siis aga hakkasin jätma vati pikkuseks 2kordset kaugust traadist mahlakanalini, niisutasin vati läbi ja keerasin otsa sissepoole üles ning korsten peale. Lekked lakkasid.

Lõpuks avastasin, et sama vati pikkuse juures pole üldse vaja nikerdada - vatiotsad üles, korstnale jalg külge ja vatt kruvikaga sisse. Jõuga just ei suru, aga väga hell ei pea ka olema. Seega minu pakkumine - vatt pikemaks ja topi küljed rohkem täis. Sellise setupiga kannatavad mõlemad ka pealt täitmist (õhukanal sõrmega kinni ja kaane pealekeeramisel ümberpöörd). Märkuseks veel niipalju, et mul on spiraali diameeter 2,5, seega vajab 2 mm diameeter võib-olla veel pikemat vatti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovin kindlasti kõik soovitused järgi, kuigi nii palju kui internett infot pakkus, soovitati igal pool vatt vastu decki seina suruda ja mahlaaugud võrdlemisi vabaks jätta.

 

EDIT: Kombes, panin rohkem vatti ja enam ei leki midagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...