Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Bomba

Uue e-suitsu valimine

Recommended Posts

Hei-hei. Ehk jagaksite soovitusi. Plaanis uus e-suits tellida. Vaatadsin, et Spezzil on päris mõistlike hindadega modid. Aga päris ei tea, mida valida. ESimene valik tundub olevat VTC-mini- igatahes midagi sinnakanti. Maksumus ei tohiks üle 100e minna. Samuti kas oskaksite soovitada Clearosid sinna otsa. Hetkel on mul Evic-Vt  full kit, millega suhteliselt rahul. Uue masina clearo võiks samuti olla suurema õhuauguga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

VTC-mini on hea valik (Y).
Sinna peale soovitaks mina Uwelli Crowni - teeb subtank minile iga nurga alt silmad ette.
Uwellil küll 0.25 coilide kohta ametlik info, et 80+++ W vaja aga reaalne kogemus näitab et juba 45W on piisav ... seega mini 75W on täitsa ok.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

VTC mini on tõesti hea valik, toetab kõiki populaarseimaid traate (kanthal, SS, ni200, TI) ja on 75W. Paagiks võin pakkuda ühte kasutamata TFV4-ja http://www.e-suits.eu/topic/3953-m-smok-tfv4-full-kit-rba/või siis Oldi soovitatud Crown on ka hea variant (epiip.ee näiteks müüB). Muidugi Sweezy mainitud Subtank mini (või nano) on samuti edasiminek sinu varasema attyga, mul mõlemad ka juhuslikult pakkuda :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

VTC miniga kindlasti ämbrisse ei astu. Paagi pead otsa valima selle järgi, kas oled suust-kopsu või otse kopsu mees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kopsu jaoks väga rahul nii Belluse kui Tritoniga   :)

Eks ta peaks täpsustama, et kas tahab RBA-d (nt see sama Bellus) või tehasecoilidega (nt Triton või TFV4). Kuigi nii Tritonile kui ka TFV4jale on ka RBA pea olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul muidu selline asi pakkuda, kindlasti sinu praeguse paagiga edasiminek http://www.e-suits.eu/topic/3950-m-originaal-kangertechi-subtank-nano/

 

Aga kui rohkem auru tahta, siis Oldi soovitatud Uwell Crown on saanud väga palju positiivset tagasisidet, endal ka tellitud. TFV4 on isegi suurem aurumasin kui Crown, aga vajab võimsamat mod'i kui tahta quad jms coile kasutada (80+W). Nii Crown kui TFV4 on Eestis e-poodides saadaval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, hea fail. Aga sel juhul viskas foorum segast ja märkis, et teemas on lugemata postitusi - niisama heast peast ma vanades teemades tuhnimas ei käi :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle on jäänud mulje, et see kala juhtub siis kui keegi oma postitust muudab. Mis põhjusel peaks keegi oma 2+ nädalat vana postitust muutma, on muidugi omaette teema, ise muudan postitusi vaid näpukate parandamiseks või uue info lisamiseks, kui minu postitus teemas viimane on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere

 

Olen siin ka alustamas tubakast eemaldumist. Ja see modide jne valik lööb silme eest suht mustaks. ehk keegi hariks ulli vähe ja annaks soovitused mida osta , ei tahaks raha maha ka visata. Eelarve võiks kõik kokku jääga sinna 100 euri alla .

Share this post


Link to post
Share on other sites

heihei,

 

Tänasel päeval parim hinna/kvaliteedi osas on tõenäoliselt Evic VTC mini.

Akuks selle sisse sobivad kõik 18650 mõõdus pulgad, mille kohta täpne ja aus koormustaluvuse info olemas on, Samsung INR, Sony VTC5, LG HG2 jne.

Clearo osas .. kui esimene e-suits siis võib otse kopsutõmbamine pisut liig olla algatuseks - harjumus on kõigepealt suits suhtu tõmmata ja siis see sisse hingata.

Paraku üldisem trend clearo tootjate hulgas on selline, et enamus panustavad suure õhuvooluga clearodele(eeldatavasti siiski tulenevalt turu nõudmistest).

Kindlasti peaks clearo olema reguleeritava õhuvooluga, et saaks mõlemat varianti katsetada ja sobivaima leida.

Piiratuma õhuvooluga aga reguleerimisvõimalusega oskan soovitada iJust 2 clearot.

Lahtisema õhuvooluga, millega mouth to lung pisut keerulisem aga mitte võimatu - midagi subtank sarjast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere

 

Olen siin ka alustamas tubakast eemaldumist. Ja see modide jne valik lööb silme eest suht mustaks. ehk keegi hariks ulli vähe ja annaks soovitused mida osta , ei tahaks raha maha ka visata. Eelarve võiks kõik kokku jääga sinna 100 euri alla .

Alati ei pea uus olema, 100 eurose eelarvega on ka müügiteemades korralikult valikut. Kuid spezzi soovitatud VTC mini on kindlasti hea valik (lisandub aku hind). Clearode osas on paljud rahul Joyetech Cubisega, see on suhteliselt selline hea paak alustamiseks. Subtank mini on ka kindel valik (alustajale).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänasel päeval julgeks jah Cubist suht rahuliku südamega soovitada. Claptoniga coilid arvatavasti võiks pakkuda kõige suuremat rahuldust. Muude coilide puhul paraku üsna kindlalt veits pikema ja peenema kanaliga huulikut vaja, et keelele ei pritsiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänasel päeval julgeks jah Cubist suht rahuliku südamega soovitada. Claptoniga coilid arvatavasti võiks pakkuda kõige suuremat rahuldust. Muude coilide puhul paraku üsna kindlalt veits pikema ja peenema kanaliga huulikut vaja, et keelele ei pritsiks.

lugesin valesti vabandust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaaperdan teema.

Plaan lõpuks liikuda tc peale. Modiks plaanisin osta reuleaux rx200. Aga sinna peale paagi valimisega veits hädas. Ühesõnaga tahaks mingit tanki, kus on hea suur build deck (ideaalis velocity stiilis) aga millel samas oleks ka laisemateks päevadeks prebuilt coilide võimalus. Samas võite mingit muud head mod+ati kombot soovitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Griffin paagiks prebuilt coilide võimalus küll puudub aga paak on väga hea.
Laisemateks päevadeks uwelli crown. Nende õhuvoolud on ka suht sarnased.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud. Omal ka kuidagi Griffin kõrva jäänud. Eks proovin selle kuskilt ligi võtta esialgu.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...