Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Speal

Modi valimine - Subox

Recommended Posts

Eestist saad osta nii vatti kui traati (praktiliselt kõik veibipoed müüvad, spezz.ee, maitsevaur.ee, epiip.ee jne), aga RBA-ga peaks natuke ka kaasa tulema. Mod näitab coili takistust, aga seda saad ka vastava kalkulaatoriga ette planeerida http://www.steam-engine.org/coil.asp u. nii nagu kalkulaator näitab, ligilähedane on ka tulemus RBA-ga. Coili takistus oleneb traadi materjalist (roostevaba, titaan, ni200, kanthal), traadi paksusest, coili diameetrist ja sellest mitu tiiru sa ümber pulga tegid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takistus sõltub neljast parameetrist:

 - traadi materjal(ni,ti,kanthal,...)

 - traadi paksus

 - coili keerdude arv

 - coili läbimõõt(ehk kui jämeda asja ümber selle keerad)

Eraldi seadet takistuse mõõtmiseks vaja pole, MOD näitab seda ise ka ja kui liiga suur või liiga väike saab, siis ütlebki et liiga suur/väike ja keeldub töötamast kuni talle sobiva takistusega coili teed.

 

Vatti ja traati saad Eestis ka ja see on enamasti riiulikaup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

/lugesin just crowni teemast, et vedelikku kulub palju ja 12mg vedelik on liiga kange. Ma siiamaani aint 12mg tommand, kas nyyd peaks 6mg peale panustama? Kas siis lahjaks ei jää? Kardan, et siis ei saa nic vajadust täis ja pean koguaeg seda imema.

 

 

Teeme selle ka selgeks siis :). Ehk, kui sa enne näiteks tõmbasid 1 mahviga ära 0,1 ml 12 kangusega mahla ja nüüd uue seadmega 0,2 ml 6 kangusega mahla, siis kui palju sa nüüd nikotiini rohkem saad? Vastus: nikotiini saad ühe mahviga samapalju. Kui mahla kangus oleks uue seadmega tõmmates endiselt 12, siis saaksid sa nikotiini topeltkoguse. Ehk siis niko sisaldus mahlas väheneb tavaliselt aja jooksul sellepärast, et uuemate seadmetega ühe mahviga aurustatakse korraga rohkem mahla ja sama kangusega mahl oleks sel juhul juba liiga kange. Ise alustasin kunagi 18 pealt, nüüd olen 3 peal, aeg-ajalt tundub, et ka see on juba liiga palju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama siin  :D

Delta 23 istusin 12mg otsas - nyyd Aromamizeriga on 3mg küllalt - vaata,et peab veel lahjendama   (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 18-20mg pealt 4mg peale tulnud.
Uwellis üle 6mg väga tõmmata ei kannata .... 6mg uwellis on paras suht tugeva nikotiini vajadusega kasutajale.

Aaa selline märkus ka, et uwell on otse kopsu tõmbamiseks tank mitte suhu ja siis kopsu. Saab ka viimast aga ei ole nii hea ja tank pole selle jaoks mõeldud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 18-20mg pealt 4mg peale tulnud.

Uwellis üle 6mg väga tõmmata ei kannata .... 6mg uwellis on paras suht tugeva nikotiini vajadusega kasutajale.

 

Aaa selline märkus ka, et uwell on otse kopsu tõmbamiseks tank mitte suhu ja siis kopsu. Saab ka viimast aga ei ole nii hea ja tank pole selle jaoks mõeldud.

 

pff ma tõmban suhu ja siis kopsu... otse kopsu tõmmatakse ikka muid asju :D

aaga miks tank pole mõeldud suhu ja siis kopsu tõmbamiseks? mis vahe on? 

ma üle kuu aja tõmmand selle aurustiga "https://www.nicorex.eu/aurusti-spiro-reguleeritava-ohuvooluga/"see on ka nagu tank ju? 

ja pole mingit probleemi suhu ja kopsu tõmbamisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speal, siis on Crowniga vaja sul 1,2 oomiseid coile, muidu ei sobi suust kopsu tõmbamiseks.

no plaanis tellida 1 pakk 1.2oomiseid coile ka.

aga miks ei saa väiksema takistusega coilidega suust kopsu tõmmata? 

 

/praegu proovin siin esimest korda otse kopsu tõmmata ja throat hitti pole ju vabsee :D maitset ka sitaks vähem tunda... kurk kraabib ja hingamisel kiunuv heli :D gg kuidas saab otse kopsu tõmmata üldse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suust kopsu tõmbamiseks kasutan mina Aspire Tritonit tehase 1,8 coiliga ja TFV4 minit RBA dekiga millel on õhuvoolu piirav adapter sees. Just keerasin 28ga kanthaliga 6 tiiru ümber 3mm pulga spaced coili sisse ja täitsa hea sai. Proovisin esimest korda kanthaliga vahedega coili. Mõtte sain siit videost https://youtu.be/w1wjTxO6nr4

Vaadata ca 7 minuti pealt ja lõunanaabrite keelt peab valdama

Share this post


Link to post
Share on other sites

No teoreetiliselt ma võin ju esialgu tellida ikka selle crowni ja proovin kuidas on otse kopsu tõmmates ja kui ei sobi siis teen RBAle suure takistusega coili ja saan ikka suust kopsu tõmmata. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul üks Egrip üle, sellega saab suust kopsu tõmmata, kui oled huvitatud, see on samuti RBA peaga ja kõik on sisseehitatud, st aku, paak jne. Üks seade. Pane PS kui huvi pakub :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pff ma tõmban suhu ja siis kopsu... otse kopsu tõmmatakse ikka muid asju :D

aaga miks tank pole mõeldud suhu ja siis kopsu tõmbamiseks? mis vahe on? 

ma üle kuu aja tõmmand selle aurustiga "https://www.nicorex.eu/aurusti-spiro-reguleeritava-ohuvooluga/"see on ka nagu tank ju? 

ja pole mingit probleemi suhu ja kopsu tõmbamisega.

Uhh selle pealt on uwell ikka suur samm edasi ... nii maitse kui auru vahe pealt

Share this post


Link to post
Share on other sites

No teoreetiliselt ma võin ju esialgu tellida ikka selle crowni ja proovin kuidas on otse kopsu tõmmates ja kui ei sobi siis teen RBAle suure takistusega coili ja saan ikka suust kopsu tõmmata.

 

Otse kopsu tõmbamisega pead arvestama seda, et alguses köhid ja läkastad mis kole. Kops lihtsalt pole harjunud selle auru kogusega ja hakkab vastu. See tahab harjutamist. Selle aparaadiga suust kopsu tõmbamiseks peab arvatavasti õhu avad täitsa kinni keerama ja suurema takistusega coili sisse keerama. Aga kindlasti on see tehtav. Põhiline on see, et ära ehmata kui esimene kogemus ei ole ootuspärane. See tahab timmimist ja harjutamist. Ja kindlasti oleneb ka väga palju vedelikust. Ära üldse üle 0,6 peale mõtle. 0,3 on kindlasti parim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ei meeldi otsekopsu- ära tee. Ise tead, kuidas sulle sobib, teisi ära kuula (käib ka minu kohta :D )

Mul just naine küsis täna et enne tegid alla ühe sosku (10 ml nõelpudelitesse villin) päevas, nüüd jääb kahest väheks või?

See on see otsekopsu ja dualcoil.

Kasutan muide üle aasta K4 originaali ja tihti teen siiani selle või subtankiga miniga suust kopsu vahelduseks.

Ja muideks neid kahte soovitan ka sulle (või nanot, kui RBA ei huvita eriti, või Squape R)

Aga see on isiklik valik ja maitse asi kõik.

Temperature Control peaks olema ja mod peaks roostevabat traati toetama seejuures minu arvates. (Võibolla see)

Oma mugavuse ja tervise huvides.

.. aga liialdada pole hea mitte kunagi/millegagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

mouth to lung on variant - Sense Hydra - võimaldab seda ja maitse on tippklassist sellel tangil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii sain proovida sõbra ijust2 sub ohm aparaati ja otse kopsu oli seda väga mõnus tõmmata :D nagu vesipiip.

Kui see uwell crown on sellest parem siis pole kahtlustki, et mulle meeldib see :D

 

Nüüd saan aru, miks madalama takistusega tõmmatakse otse kopsu. Ma ennem proovisin oma 1.8oomise bvc coiliga otse kopsu tõmmata ja siis mõtlesin küll, et wtf kuidas sedasi tõmmata saab :D aga nüüd on kõik selge.

 

Tahaks juba seda massiivset auru nautida :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii sain proovida sõbra ijust2 sub ohm aparaati ja otse kopsu oli seda väga mõnus tõmmata :D nagu vesipiip.

Kui see uwell crown on sellest parem siis pole kahtlustki, et mulle meeldib see :D

 

Nüüd saan aru, miks madalama takistusega tõmmatakse otse kopsu. Ma ennem proovisin oma 1.8oomise bvc coiliga otse kopsu tõmmata ja siis mõtlesin küll, et wtf kuidas sedasi tõmmata saab :D aga nüüd on kõik selge.

 

Tahaks juba seda massiivset auru nautida :D

Leia linnast mõni +20a vana auto ja pista pea sumpsi (Y)

Aga hea, et leidsid miskit endale. Kes kaua kannatab, see sureb ilma elus asjasid nautimata :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii sain proovida sõbra ijust2 sub ohm aparaati ja otse kopsu oli seda väga mõnus tõmmata :D nagu vesipiip.

Kui see uwell crown on sellest parem siis pole kahtlustki, et mulle meeldib see :D

 

Nüüd saan aru, miks madalama takistusega tõmmatakse otse kopsu. Ma ennem proovisin oma 1.8oomise bvc coiliga otse kopsu tõmmata ja siis mõtlesin küll, et wtf kuidas sedasi tõmmata saab :D aga nüüd on kõik selge.

 

Tahaks juba seda massiivset auru nautida :D

Crown on vähemalt sama hea jah, Ijust2hte saaks hea hinnaga kohe ja Eestist siit http://spezz.ee/et/stardikomplektid/634-eleaf-ijust-2-kit.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff... Läks vähe lappesse see fasttechist tellimine. Kuna ma ise kaarti ei oma siis ajasin seda asja tuttava kaudu ja tuli välja, et tal piirangud peal jne...

Kuna sealt tellides läheb kaua aega ka ja garantiid pmst pole siis pean vist otsustama hoopis eesti poodide kasuks...

 

Aga seda uwell crowni eestist ei saa ju vist?

 

Kas leidub eestis pood kust saaks osta samad tooted või vähemalt samaväärsed tooted + selle ise ehitatava coili põhja ja varucoile hinnaga kuni 100eur. Ja kõik tooted võiks olla saadaval samas kohas.

 

Ostmine lükkub siis ka edasi uue aasta algusesse... Suht mase

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crown siit http://www.epiip.ee/et/uwell-tanks/1316-uwell-crown-tank.html

VTC mini siit http://spezz.ee/et/elektroonilised-modid/599-evic-vtc-mini.htmlvõi kuhu tahad samast kohast (epiip), siis neil on ka sama asi olemas, ainult, et kallim http://www.epiip.ee/et/vvvw-mods/1082-joyetech-evic-vtc-mini.html

 

Või alternatiivne kit http://spezz.ee/et/stardikomplektid/634-eleaf-ijust-2-kit.htmlaga sellel pole RBA (iseehitamiseks vajalik) pead.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siit teemast on ju läbi käinud, et epiip.ee müüb uwelli ja spezz.ee VTC-minit ok hinnaga.

Nii on jah, kuid eriti laiskadele pastesin lingid uuesti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...