Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Speal

Modi valimine - Subox

Recommended Posts

nende hindade juures ei mahu 100€ sisse aku, varu coilid ja RBA... Eestist ostes peab ikka midagi odavamat valima :/ 

 

see vast kõige lihtsam variant? Kui seal 2 RBA coili ka kaasas. Ainult aku peab juurde ostma?

 

http://www.epiip.ee/et/vvvw-mods/981-kanger-subox-mini-starter-kit.html

 

Kõik Subox komplektid on sama komplektsusega, antud komplekt siin odavam eestis: http://spezz.ee/et/stardikomplektid/573-kanger-subox-mini-starter-kit.html

Akut jah juurde vaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas aku saab ka Spezz'ist? või kust aku osta, võiks võimalikult suur olla 3000-4000mAh?

Unusta sellised akud küll kohe ära.... need pole vapimiseks.

VTC4 ja VTC5 ja samsund R25 (vist oli see viimane mudel selle nimega) need 2200-2400 mAh.

Vapimiseks on ampreid vaja ja kui isegi elektroonika kaitseb siis see kaitse korraliku modi ja nõrga aku puhul tähendabki seda, et mod saadab sind kuu peale.

Lisaks ohutuse faktor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unusta sellised akud küll kohe ära.... need pole vapimiseks.

VTC4 ja VTC5 ja samsund R25 (vist oli see viimane mudel selle nimega) need 2200-2400 mAh.

Vapimiseks on ampreid vaja ja kui isegi elektroonika kaitseb siis see kaitse korraliku modi ja nõrga aku puhul tähendabki seda, et mod saadab sind kuu peale.

Lisaks ohutuse faktor.

Tegelikult 3000mah LG HG2 (20A) ja Samsung 30Q 3000mah (15A ametlikult, aga safe ka 20A peal) on täiesti asised akud, kuni 40W võib täiesti ilma mureta lasta, edasi peaks hakkama arvutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, VTC5 on üks parimatest valikutest, saad ka spezzi käest http://spezz.ee/et/akud/135-sony-us18650vtc5-flat-top.html

Kui rahakott kannatab, võta pigem kaks akut ja kui veel raha üle jääb, siis ka väline laadija

Võtsin hetkel ühe aku.

Samas ega varu-akuga ja välise laadijaga nii kiire pole :D Need võib hiljem ka soetada

 

 

/Igaljuhul minu valik on siis selge :D 

Sulgen teema? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nii, MOD käes ja esmamulje pole sugugi hea... esmasel lahti kruvimisel kohe see probleem -> 

 

Pole julgend veel proovidagi, tundub nagu kinnikeerates miski täiega takistab. ilma coilita seda probleemi pole niiet ilmselgelt on "chimney post" kõver... 

Kas see peabki nii olema või on tegemist tootmispraagiga? Selle video kommentaarides inimesed räägivad, et neil pole küll sellist probleemi kunagi olnud... wtf is up with this shiiid? 

 

Tahaks proovida uuut veipi, aga ei julge... äkki on vaja tank välja vahetada. 

HELP... 

 

/spezz ka ei vasta siis kui vaja :( kahju 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.5ohmise coiliga sama probleem, aga takistab vähem.

 

0.5 ohmise coiliga kiilub nagu täiesti kinni.

 

Aga tra kui ma vaatan video reviewe siis pole kellegil ühegi coiliga sellist probleemi, kinni-lahti keerates tanki põhi läheb ilusti sujuvalt kinni. 

 

samas RBA'ga on see "tight-spot" minimaalne. läheb peaagu puhtalt kinni... äkki siis coilid vildakad? Kui kasutan neid OCC coile siis, kas see kahjustab vinti kui sedasi kinni vägistada? 

 

Tegelikult just sellepärast tahtsingi uut Tanki, et eelmisel läks paari päevaga keere tuksi ja koguaeg vaja jebida, et saaks õigesse keermesse jne... 

 

 

/nojah... proovisin tossutada veic, ja täpselt nii ongi nagu see vend seal videos räägib, et iga paari hiti tagant tuleb kuuma mahla suhu/huultele ja kerge lurin on sees... järelikult lekib korstnasse :(

 

/keerasin võimsust alla 25W ja enam pole probleeme :) 24W juures toimib praegu sitaks hästi :) :) :)

btw nüüd kui jupid on vedelikuga koos siis läheb kergemini kinni ka, aga no ikkagi veic takistab... samas pole see väga hull probleem, esialgu lihtsalt tekitas väheke paanikat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keere võib vigane olla, aga võib ka olla, et on lihtsalt natuke karvane ja tahab pisut sissetöötamist. Visuaalse vaatlusega peaks suutma selle tuvastada. Põhiline on see, et ülemäärast jõudu ei tohi kasutada, vastasel juhul keerad keerme tuksi ka siis kui see enne korras oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keere võib vigane olla, aga võib ka olla, et on lihtsalt natuke karvane ja tahab pisut sissetöötamist. Visuaalse vaatlusega peaks suutma selle tuvastada. Põhiline on see, et ülemäärast jõudu ei tohi kasutada, vastasel juhul keerad keerme tuksi ka siis kui see enne korras oli.

 

No keere ei saa vigane olla kui ilma coilita läheb põhi perfektselt kinni... 

 

PS! kuna eelmisel aparaadil keerasin keerme tuksi siis seda näpin eriti õrnalt :D ei tahaks uuesti samasse ämbrisse astuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul põhi keerab normaalselt, aga mul subtankiga on selline pull, et kui RBA coil põhja külge keerata, siis ta ei avalda üldse survet, väga kergelt käib tiiru üle vindi.. Siis tavaliselt ma proovin leida selle viimase spoti, et oleks võimalikult kõvasti kinni.. Veider, samas lekkinud õnneks pole selle tõttu. OCC coilidega seda pole, saab kõvasti põhja külge keerata..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul põhi keerab normaalselt, aga mul subtankiga on selline pull, et kui RBA coil põhja külge keerata, siis ta ei avalda üldse survet, väga kergelt käib tiiru üle vindi.. Siis tavaliselt ma proovin leida selle viimase spoti, et oleks võimalikult kõvasti kinni.. Veider, samas lekkinud õnneks pole selle tõttu. OCC coilidega seda pole, saab kõvasti põhja külge keerata..

Äkki asi on konkreetses RBAs? Mul üks kloon rba põhi üle, äkki tahad sellega proovida? Ma 3-4 euri eest oleks sellest nõus loobuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuulge kas seda võib normaalseks pidada, et aku saab pmst tühjaks ~2tunniga? @24W ja täis laeb peaaegu tunniga? 2600mAh. Vtc5

 

Guugeldades leidsin, et mõne arust see pole normaalne, aga samas mõnel läheb 8 akut päevas ja peab seda täiesti normaalseks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No oleneb ikka mitu ml läbi mõletad, mitte, et lihtsalt 24W. Mõni laseb 24W ja pahvib korra või paar tunnis, teine laseb 10min järjest ja siis puhkab 5min, et uuesti 10min järjest lasta. Kui mul on aega veipimiseks rohkem, siis mul läheb ka 3 akut päevas ja seda 33W juures, vedelikukulu on ca 20-30ml. Teinekord saan jälle 1 akuga hakkama ning nädalavahetusel võib asi täiesti käest minna (4 või rohkem akut päevas  :P).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No oleneb ikka mitu ml läbi mõletad, mitte, et lihtsalt 24W. Mõni laseb 24W ja pahvib korra või paar tunnis, teine laseb 10min järjest ja siis puhkab 5min, et uuesti 10min järjest lasta. Kui mul on aega veipimiseks rohkem, siis mul läheb ka 3 akut päevas ja seda 33W juures, vedelikukulu on ca 20-30ml. Teinekord saan jälle 1 akuga hakkama ning nädalavahetusel võib asi täiesti käest minna (4 või rohkem akut päevas  :P).

et siis läheb lappama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rets vedeliku kulu :D mul läks vedelikku ennem ~5ml päevas, nyyd vaatan et sellega läheb umbes 10ml. Ja pidasin seda liiga suureks koguseks, aga no ei kujuta ette kuidas läheb 20-30ml päevas :D kui selline vedeliku kulu siis tuleb mahla liitrites segama hakata xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuulge kas seda võib normaalseks pidada, et aku saab pmst tühjaks ~2tunniga? @24W ja täis laeb peaaegu tunniga? 2600mAh. Vtc5

 

Guugeldades leidsin, et mõne arust see pole normaalne, aga samas mõnel läheb 8 akut päevas ja peab seda täiesti normaalseks :D

tühjaks pole probleemi teha selle ajaga, aga võtab suht võhmale.

Samas normaaloludes seda akut 1h täis ei lae. 

 

Edit:

 

Ise räägin endale vastu, laeb küll aku täis, aga selleks on kiirlaadimist vaja. Modidest oskas seda rdna teha ja teeb seda krd hästi.

Vb on teisigi variante, aga üldiselt aku tervisele see hästi ei mõju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõigele lisaks võib kiirlaadimisega mingi odava aku õhku lasta. IMHO on kiirlaadimine pigem hädaolukordadeks kui tõesti on vaja kiiresti aku täis saada, igapäevaselt kasutades võiks olla ikka piisav hulk akusid, et saaks vajadusel päeva ka vahepeal laadimata õhtusse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuulge kas RBA'l peab alati terve coili rebuildima? või võin ainult cottonit vahetada? RBA küljes oli valmis keeratud coil 0.5ohmise takistusega, panin sinna cottoni ja toimib ülihästi :D mingeid probleeme pole. aga edaspidi kui auru/maitset vähem siis võin ju ainult uue cottoni panna? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhimõtteliselt võid. Kanthaliga lastakse traat ka korra punaseks, et sodi sealt pealt minema lendaks. Ni ja Ti puhul seda teha ei saa(okok saab, aga ei tohi) ja vähemalt nikkel on minu arvates nii vedel, et ega seal see vati vahetamine nagunii väga hästi ei õnnestu ja lihtsam on uus keerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuulge kas RBA'l peab alati terve coili rebuildima? või võin ainult cottonit vahetada? RBA küljes oli valmis keeratud coil 0.5ohmise takistusega, panin sinna cottoni ja toimib ülihästi :D mingeid probleeme pole. aga edaspidi kui auru/maitset vähem siis võin ju ainult uue cottoni panna? 

Oled põhimõtteliselt õigesti aru saanud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...