Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Olle Nõmm

VapeCast - Arutelud veipimisest otseülekandes

Recommended Posts

Noniiviisi, teeme homme, 4. detsembril kell 20:00 otsa lahti.

 

Andke andeks nii hilise etteteatamise eest, põlve otsas asja klopsimine röövib omajagu aega    :oops:

Kuid siiski kel mahti, tulge vaadake järgi. Kuna teeme asja youtubes, siis on võimalik ka tulla

kommenteerima ja küsimusi küsima, katsume ajakavasse jooksvalt väikese Q&A ka sisse mahutada.

 

NB! Tegemist ei ole mitte mingisuguste poodide, brändide ega toodete promomisega! Kui näitame

pildis mõnda toodet või räägime nendest, siis on tegemist puhtalt informatiivse poolega.

 

Kuna mingil veidral põhjusel meie kanalit otse url-i kaudu nimega otsida ei saa, siis viskan siia lingi,

millelt meid üles leida: https://www.youtube.com/channel/UCytz2HwJf1wlHlXkc9JZhDg

 

Homses vestluses osalevad:

Härra old isiklikult - foorumist

Virko ja Maryo - esuitsud.ee-st

Olle ja Enel - VAPEIN-ist

 

Teemad, mida puudutame:

Üleminek tavasuitsult e-sigaretile

Vedelikud ja seadmed

E-sigaretid meedias

 

Kogu kava katsume mahutada ~45 minuti sisse.

 

Nagu ikka, kõik soovitused ja igasugune kriitika on alati teretulnud, ja kui juhtub apsakaid, siis vabandan juba ette ära,

kuna saab olema esimene kogemus sellise asja korraldamisel =)

 

Panin hetkel selle teema siia alafoorumisse, kui keegi arvab, et see võiks kuskil mujal olla, siis andke teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kutsusin ka Vikatit meile seltsi aga ta veel mõtleb (loe:küsib naise käest luba).
Ehk siis üllatuskülalisena võib juurde liituda Vikat aga võib ka Mitte (kui luba ei saa ) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

äkki nati halb päev,reede õhtu,enamus tahab pidu panna jne


äkki nati halb päev,reede õhtu,enamus tahab pidu panna jne

kas hiljem järgi ka saab vaadata?võhik  olen selles it maailmas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nui kui asi päris vussi ei lähe siis YT'st saab ikka järgi vaadata.


äkki nati halb päev,reede õhtu,enamus tahab pidu panna jne

 

Äkki selle pärast ongi reede õhtul :D ... kas siis vaatajate või osalejate pärast see jäägu igaühe enda mõistatada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

äkki nati halb päev,reede õhtu,enamus tahab pidu panna jne

 

 

 

Enamus vaevalt pidu tahab panna. :) Vaatan ja küsin kindlalt hästi palju küsimusi. Ootan põnevat värki. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enamus vaevalt pidu tahab panna. :) Vaatan ja küsin kindlalt hästi palju küsimusi. Ootan põnevat värki. (Y)

ise pean kahuks tööl olema,vedama siia tänna neid kes tahavad pidu panna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga tore saade. Mõnus oli veipida ja uusi coile saadet jälgides keerata. Nii võiks igal reede õhtul olla. Kahjuks ei leidnud mobiilsest versioonist kohta kuhu küsimusi postitada. Aga väga vinks-vonks värk ☺

post-3390-0-07065800-1449255849_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitsa hea mõte! Kiidusõnad tegijatele!

Mõnel järgmisel korral võiks rääkida ka ohtudest, mis võivad hoogu minnes ees oodata, mina olen neid omal nahal palju läbinud.

Ja ka jaole saanud probleemidele (jube kaua võttis aega).Võiks hoiatada neid, kes minu moodi veipimisega üle piiri kipuvad minema.....

Usun, et siin on veel palju rahvast, kellel igasuguseid probleeme on ette tulnud.

Ma mõtlen selle all (liigse või liialdatud) veipimise mõju enesetundele ja tervisele.

Millega tagasi tõmmata ja mis on liig suboomide juures, vedelike muutmine suboomi sõbralikumaks jne.

Aga super oli tänane casting! Tänud veelkord.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitsa hea mõte! Kiidusõnad tegijatele!

Mõnel järgmisel korral võiks rääkida ka ohtudest, mis võivad hoogu minnes ees oodata, mina olen neid omal nahal palju läbinud.

Ja ka jaole saanud probleemidele (jube kaua võttis aega).Võiks hoiatada neid, kes minu moodi veipimisega üle piiri kipuvad minema.....

Usun, et siin on veel palju rahvast, kellel igasuguseid probleeme on ette tulnud.

Ma mõtlen selle all (liigse või liialdatud) veipimise mõju enesetundele ja tervisele.

Millega tagasi tõmmata ja mis on liig suboomide juures, vedelike muutmine suboomi sõbralikumaks jne.

Aga super oli tänane casting! Tänud veelkord.

 Nagu ma aru saan plaan on selliseid asju nüüd järjest tegema hakata. Ehk siis kui sa neid asju tead ja omal nahal kogenud ja oled nõus rääkima siis see oleks väga hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas see väide oligi, et mehaanilisi ei tohiks tavalistes veibipoodides müüma? Mulle tundub see väheke liialdamisena. Kes asjast ei tea, arvabki mechi nüüd torupommi olevat. Tegelikult piisab ohutuks kasutamiseks oomiseaduse tundmisest. Ma läksin skaisogelt otse mechile ja ikka elus. Elektrooniline tuli alles tükk aega hiljem.

Muidu hea saade ja tore oli kuulata. Aitäh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas see väide oligi, et mehaanilisi ei tohiks tavalistes veibipoodides müüma? Mulle tundub see väheke liialdamisena. Kes asjast ei tea, arvabki mechi nüüd torupommi olevat. Tegelikult piisab ohutuks kasutamiseks oomiseaduse tundmisest. Ma läksin skaisogelt otse mechile ja ikka elus. Elektrooniline tuli alles tükk aega hiljem.

Muidu hea saade ja tore oli kuulata. Aitäh!

Vot seal ongi kala ... tava kasutajtest teab ohmi seadust max 10%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teema algataja oleks võinud selle ise juba varem panna, aga otselink ülekandele 

Andeks, väga roheline veel sellel alal, aga tänud märkuse eest, järgmine kord paremini!

 

Katsun selle järelvaatamise asja ka paika sättida, algusest oleks pisut vaja ära lõigata tühja möla

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Nagu ma aru saan plaan on selliseid asju nüüd järjest tegema hakata. Ehk siis kui sa neid asju tead ja omal nahal kogenud ja oled nõus rääkima siis see oleks väga hea.

nõus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas järelvaatamise võimalusega on?

Kindlasti tuleb ,... natuke lõigatakse ja ongi. (loodan et heeliumi hääl jäb välja  :D)

oli tore istuda Teiega koos! etteootamatu aga hea kogemus. KEEP IT GOING!

25 x põialt vapinile sellise asja tegemise eest... kui edaspidi on suuremaid ninasid oodata siis see on eriti pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...