Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Olle Nõmm

VapeCast - Arutelud veipimisest otseülekandes

Recommended Posts

Väga vinget värki ajate. Kuna ma laivis ei näinud, vaatasin järgi :)

Olle vist teisele osale ikka subtriitreid teeb - tal oli tummfilm.

See reede võib tulla päris huvitav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jõudsin lõpuks kõige muu kõrvalt asjaga ühele poole, oldile meenus, et ta salvestas kogu skaibikõne ära, sain talt enda audio, järelvaatamine peaks talutavam olema :D

Siiski errorit täis see eelmine cast, osa lõpust on pildi näol puudu, internet otsustas lollusi teha ja lõigata cast 37 minuti pealt ära, aga heli on olemas. Ei jõua ära vabandada, hetkel youtube protsessib asja, niikui tehtud, viskan asja üles ja lingin.

 

Edit: üleval ja vaadatav https://youtu.be/MBr5zzsI31k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noniiviisi, täna õhtul jälle, kell 20:00, mis s***sti, see uuesti    :razz:

 

Link: http://www.youtube.com/channel/UCytz2HwJf1wlHlXkc9JZhDg/live

 

Tänased teemad keerlevad kõik seaduste ja regulatsioonide ümber, rauda ja vedelikke ilmselt puudutame ainult tutvustuses.

 

Nagu mainitud sai, siis on täna osalemas Five Pawnsi EU esindaja, Zdenek Klofac, Tšehhi Vabariigist.

Peale tema, on kindlasti olemas Barry, Enel ja Olle vapeinist, old foorumist ja võibolla paar viimasel minutil liitujat :)

 

NB! Tänane cast on inglisekeelne!

 

Endiselt julgustan tulla küsimustega pommitama.

 

Näeb siis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

SPOILER/TEASER ALERT

On lootust, et osalejad lähevad veel märksa huvitamaks :D

 

Ega ometi RIP isiklikult?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vot nii! See reede, 22. jaanuar kell 20:00 teeme eestikeelse casti.

 

Põhiteemaks on E-sigareti müüjate ja kasutajate liit MTÜ.

Mis on MTÜ suund ja missioon, millised on tulevikuplaanid ja miks üldse selline organisatsioon loodi.

Arutame ka riigi kava e-vedelikele aktsiis lisada ja millised on sellel teemal MTÜ seisukohad.

 

 

Teemasid arutlevad Olle, Ingmar "old" ja René "maitsev aur"

 

Kui kellegil on soovi castil osaleda, siis kirjutage mulle PS.

 

Küsimustele katsume ikka vastata, kui neid tekib ;)

 

Vaata siit: https://www.youtube.com/channel/UCytz2HwJf1wlHlXkc9JZhDg/live

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige suurema mikriga meest oli hädavaevu kuulda :) Järgmine kord tuleb ehk väiksem võtta - muidu ei räägi täis.

 

Eks jah, järgmine kord tuleb täitsa suu ette toppida, muidu ei saa pihta kaugelt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks jah, järgmine kord tuleb täitsa suu ette toppida, muidu ei saa pihta kaugelt :D

Ehhh on vaja mõni VIP linti saada ja kedagi enam ei huvita see kui kaugel on sinu mic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla järgmine tuleb? Algus oli paljulubav ja võiks ikka jätkuda. Kui teemadest puudus, siis coilide ehitamisest saab ilmselt mitu saadet jutustada, samuti võiks puudutada ise vedeliku segamist, kui lihtne/keeruline sellega alustada on jne. Samuti oleks hea kui E-liidu esindajad räägiks kuhu me oma seadusandlusega jõudnud oleme või arutada natukene viimasel ajal ilmunud artikleid. Lükata ümber jama, juhtida tähelepanu positiivsetele ilmunud asjadele jne. Kui uute saadete läbiviimiseks abi vaja võin vabalt kätt külge panna. Edu! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh, olen sellest rohkem kui teadlik :D

Kuid plaan on teha järgmised lihtsalt eelsalvestusena ja siis lihtsalt üles laadida, kuna ajalises mõttes annab sedasi asju paremini kokku mängida.

Pluss, kuna ma ei ole suur livestreami guru, käib see asi mul ilmselgelt üle jõu. Kindlasti teeme veel, informeerin kohe kui rohkem infot on mida koheselt informeerida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhh, olen sellest rohkem kui teadlik :D

Kuid plaan on teha järgmised lihtsalt eelsalvestusena ja siis lihtsalt üles laadida, kuna ajalises mõttes annab sedasi asju paremini kokku mängida.

Pluss, kuna ma ei ole suur livestreami guru, käib see asi mul ilmselgelt üle jõu. Kindlasti teeme veel, informeerin kohe kui rohkem infot on mida koheselt informeerida.

Aga kuna selle asja siis jälle ette võtab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...