Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Taavenz

Maitsestajad

Recommended Posts

Kust oleks kõige odavam osta/tellida maitsestajaid? Välismaalt saab capella maitsestajaid tellida ~3.5€ kuid post tuleb enamus kohtades vähe kulukas. Oskab keegi öelda kust oleks odavam tellida kui eestist topelthinna eest osta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovitan poolakate Extreme Flavors sarja proovida https://e-plyny.pl/Extreme-Flavors

 

Hinna/kvaliteedi suhe väga OK ja maitsed puhtad (niipalju kui proovinud) ehk nö keemiavabad. Ühe 10ml pudeliga (alla 4€) saad ca 400ml vedelikku teha (2,5% norm). Saatmine Poola postiga vastavalt kaalule al 5€ ja nädalaga on käes.
 

PS Seal poes muidugi teisi maitseid ka :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust oleks kõige odavam osta/tellida maitsestajaid? Välismaalt saab capella maitsestajaid tellida ~3.5€ kuid post tuleb enamus kohtades vähe kulukas. Oskab keegi öelda kust oleks odavam tellida kui eestist topelthinna eest osta?

Kui välismaalt odavam on siis pole ju küsimustki? ;)

Aga tõsisemalt, vaata seda teemat: http://www.e-suits.eu/topic/2639-kauba-importimine-ja-%C3%B5iglane-hind-eestis/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina lõpetasin väljamaalt tellimise ära ,kuna Eestist saab sama hinnaga aga kordi kiiremini mahla kätte (Walc näiteks ).Praegused lemmikud MaP Calipitter chow (peab steepima mõne nädala siis maitse super ) ja OMG .Mõlemad sellised magusapoolsed küpsised .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kust oleks kõige odavam osta/tellida maitsestajaid? Välismaalt saab capella maitsestajaid tellida ~3.5€ kuid post tuleb enamus kohtades vähe kulukas. Oskab keegi öelda kust oleks odavam tellida kui eestist topelthinna eest osta?

Sellise kohapeal tahaks lihtsalt karjuda !!! Võta telli see pudel Capellast otse ära ja anna teada kas eestis ikka võeti sinult topelt hind või on 6,50 hoopis soodus .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka enam maitsestajaid välismaalt ei telli, see hinnavahe, mis tuleb 50ml valmisvedeliku kohta on lihtsalt nii minimaalne, et ei tasu ära. Lisaks on Eestis tegelikult suhteliselt korralik valik maitsestajaid, nagu näiteks MAP (foorumis), mis on eriti hea hinnaga ja Capella, mis on ka täiesti ok hinnaga (erinevates e-poodides nagu näiteks maitsevaur.ee ja epiip.ee). Ainult mida veel Eestist ei saa, aga vb tahaks on FA ehk FlavourArt maitsestajad, aga see pole ka nii kriitiline.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ka enam maitsestajaid välismaalt ei telli, see hinnavahe, mis tuleb 50ml valmisvedeliku kohta on lihtsalt nii minimaalne, et ei tasu ära. Lisaks on Eestis tegelikult suhteliselt korralik valik maitsestajaid, nagu näiteks MAP (foorumis), mis on eriti hea hinnaga ja Capella, mis on ka täiesti ok hinnaga (erinevates e-poodides nagu näiteks maitsevaur.ee ja epiip.ee). Ainult mida veel Eestist ei saa, aga vb tahaks on FA ehk FlavourArt maitsestajad, aga see pole ka nii kriitiline.

Jah ma tahaks FA'd proovida .... aga pole ka kriitiline ... ise tellima ei viici hakata :D

Ma ka samal põhjusel võtan Eestist, et hinnavahe ei ole väga suur - kohati pole seda üldse. 

Hetkel maitsetega mulle tundub, et ise on mõtet tellima hakata Eestis siis kui hulgi hakkad vajama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah ,kui ei tegele ise müügiga siis tasub kohalikelt osta .Jääb ära see väljamaaa kohaletulemise ootamine ja hind on pm. sama .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi eestis flavorah maitseid ka müüb?

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Minuteada ei müü.

Ja ma ei ole leidnud ka kohta, kust saaks neid suuremates kogustes soetada ehk mul ei ole.

Kui keegi oskab näpuga näidata, et kust saaks tellida suuremas koguses, siis tahaks isegi mõnda maitset võtta sisse. 

Neil ka päris häid maitseid valikus :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flavorahi lehelt tundub, et saab.

http://store.flavorah.com/wholesale-ejuice-flavoring

 

Muidugi päris kallid maitsed, usast võttes kasvab hind võbolla ülepea.

Ise tegelikult ainult 1 maitse järgi oli soov esialgu, chocolate deutch, aga seda ei paista neil olevat.

Ma sain alguses valesti aru.

Arvasin, et sa mõtled http://www.flavourart.co.uk/

Antud vedelikuga ei ole tuttav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

FA maitseid omal ka mõned läbi käinud- väga kõva muljet pole jätnud. Samas omal näiteks siiamaani kasutusel TFA pirnile lisaks FA pirn, annavad kokku tunduvalt pirnisema maitse.

FA fuji apple näiteks üks kiidetud maitse, mida palju kokteilides kasutatakse.

 

flavourart.co.uk lehelt- 

 

 

We offer a flexible range of options for Retailers of all types, from sole trader to multiple sites, and we can tailor a package to suit your requirements. Whether it's Eliquid Wholesale, Ready To Vape eliquid, Flavour Concentrates for resale, or bulk quantities of Flavourings and other liquids, we will be able to satisfy your needs. Just register your interest using the form on the Trade Enquiry page and we will be in touch. We have extensive experience of providing wholesale e liquid and flavourings and offer an efficient service with a personal touch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palun, kas keegi oskab soovitada tubaka maitsestajat mis annaks mõrkja tubaka maitse. TPA tobacco base on liiga lääge mulle.

Parem kui Capella või TPA valikust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palun, kas keegi oskab soovitada tubaka maitsestajat mis annaks mõrkja tubaka maitse. TPA tobacco base on liiga lääge mulle.

Parem kui Capella või TPA valikust

Ma ise ei ole tobacco base proovinud, aga kui on liiga lääge, sis ma saan aru, et liiga magus?

Oled miskit veel proovinud? Mitte lääged on näiteks Cubano, Western, M-type (imho viimane liiga spetsiifiline). 

Endale meeldib Mild Black, aga see liigitub ilmselt mitte mõrkja tubaka maitse alla.

Black Honey ei ole ka mõrkjas tubakas, pigem suht mahe tõmbamine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise ei ole tobacco base proovinud, aga kui on liiga lääge, sis ma saan aru, et liiga magus?

Oled miskit veel proovinud? Mitte lääged on näiteks Cubano, Western, M-type (imho viimane liiga spetsiifiline). 

Endale meeldib Mild Black, aga see liigitub ilmselt mitte mõrkja tubaka maitse alla.

Black Honey ei ole ka mõrkjas tubakas, pigem suht mahe tõmbamine. 

TPA DK tobacco base on üsna sama mis cubano mumeelest. Mulle meenutab linnaseid.

Black Honey on lihtsalt magus, mesi ongi magus.

Western pole proovinud aga mul on kogemus American Eagle-ga mis oli rõveda tuhatoosi maitsega.

Ähh, kui see oleks lihtne, ma poleks küsinud ju ;)

Mis ma otsin, oleks Pulp Mozambique Blend tubaka nooti meenutav maitse

 

Edit: proovin vist kapnosega, väikese fotia lisaga. Mis välja tuleb ei tea..

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, StenPr said:

Maitsestajate valik on väga suureks läinud, äkki keegi oskab midagi head soovitada?  

Kõik oleneb, mis maitset sa eelistad - kreemist, marju, mentooli.. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...