Jump to content
E-sigareti foorum
EHRG

3.5ml Geekvape Griffin RTA Sub Tank

Recommended Posts

Tundub igati äge tank olevat. Kõik head omadused on olemas: 

 

Vacuum structure rta tank 
Top fill
Juice flow control
58.5mm*22mm
Velocity Style dual post deck 
The biggest installation platform 
Large atomizer housing, flavourful rda tank

 

Eeltellida saab siit: http://www.efun.top/geekvape-griffin-rta-sub-tank.html

ja siit: https://www.everzon.com/geekvape-griffin-rta-tank.html

 

Mike Vapesi ülevaade: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub täitsa tore tükk olevat.

Build dekk meeldib ... tõesti paistab seal ruumi olevat ehitamiseks.

See klaasi ja korstna vaheline vahe on tõenäliselt viimase piiri peal väike .... kayfun mini'st mõletan, et seal oli see nii väike, et mina seda korralikult tööle ei saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas griffiniga kannatab ka suust kopsu tõmmata ja kas läheb seejuures samamoodi kuumaks nagu teised subohm rta-d?

Tahaks k4 kõrvale veel ühte kindlat m2l rta-d aga pole valikut väga. Kas griffin v siis ootan kayfuni v3 mini ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Griffin kohe kindlasti selleks ei kvalifitseeru + kinnisema õhuga hakkab vilistama!

M2L subohme on raske leida, kasutan ise selleks peamiselt Kayfun4 (originaal, aasta vana ja siiani :idea: ), sobivad ka Innokin iSub S, Subtank (mini) ja Squape oli päris hea, enne kui oomid hüppama hakkasid- ilmselt selle klooni nn emetal andis järele lõpuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtan arvesse ;) Subohm tõin pigem sellep välja, et muud nagu turule ei tulegi viimasel ajal. Minu coilid püsivad üle ühe oomi piiri. Väljamaa foorumitest siiani sõelale jäänud griffin, mida vbl kannatab m2l kasutada aga mõtlesin siit veel üle küsida. Kasutan ka ise juba üle aasta k4 tobeco klooni originaali tihendite kitiga ja see paak on ikka parim. Veits hakkab tüütama see detailide rohkus kuna teen full pesu ca kord nädala kahe jooksul ja build deck on ka nagu antiik (tänu velocity deckile). Tahaks midagi uut proovida aga pole väga valikut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks see mida keegi heaks peab, või mis talle oluline on, sõltub ikka omaenda eelistustest. Mulle on RTA/subohm tanki juures oluline olnud puhas ja nüansse välja toov maitse, ehitamise lihtsus ja kasutusmugavus ja et asi oleks kvaliteetne. Kasutan peamiselt M2l aga ka otsekopsu, kui tuju.
Üks kõik mida räägivad reviewd- asja tegelikku väärtust ja kasulikkust näed alles siis kui oled kätte saanud ja paar nädalat kasutanud. Olulisemad RTA-d, mis mul on olnud või siiani alles:

 

  • Lemo - liiga hõre aur ja tüütu õhu sättimine, lõpuks unustasin vette ja läks rooste ka veel! Seisab kuskil..
  • Taifun, Taifun 2 - muideks head M2L tangid aga kobakad ja kapriissed. Õhku väga vähe. Maitse puhas, kultuurne, nüansirikas. Üks läks katki, teine seisab.
  • Squape R - hea puhas neutraalne maitse. Lihtne ehitada. Aga (klooni) emetal pole igavene. Maha kantud.
  • Kayfun 4 originaal - paks tihe aur ja parim maitse, siiani pole paremat leidnud. Siiani enim kasutatud, aga isegi tihendid pole vahetamist vajanud. Kasutan jäiga ühenduslüliga muide, vedru läls kohe välja, kuna just siis tuli TC ja selleks too ei sobinud! (kes mäletab..)
  • Kanger Subtank mini - Muidu hea, aga mingi häiriv kõrvalmaitse minu jaoks. Maitse kuidagi toorevõitu kah. Sobib teatavate mahladega. Tugev ja lihtne tükk, kvaliteetne. Kuna tehase coili võimalus, siis hoian backupiks, aga kasutan harva.
  • Billow - tegelt väga hea-lihtne konstrui ja kvaliteetne. Aga ehitamine keerukam kui Cucul ja ka maitse ja aur pole Cucust paremad. Ära müüdud.
  • Cthulhu2 - hea, maitse peaaegu mind rahldav, auru annab palju. Kui õpid ehitama, siis probleeme ei ole. Aga M2L eriti ei sobi - ta lihtsalt pole selleks mõeldud. Muideks ka seda kasutan igapäevaselt.
  • Bellus - huvitav ja lihtne konstrui aga alati pisut 'õline' väljast. Maitse puhas, neutraalne aga nõrgavõitu. Auru üle keskmise. Ühe coili võimalus täitsa töötab. Õhu reguleerimine väiksemaks on suht raske sellel. Ära müüdud.
  • Crius - Peaaegu konkureeris Cucuga maitse ja auru osas, hea lihtne täitmine ja ehitamine. Konstrui nõrgavõitu, tegin ise katki. Kui õhku püüad vähemaks sättida (M2L) siis hakkab vilistama! Sinu soovitud Griffin on sama asi steroididel mumeelest.
  • Innokin iSub S + RBA. Kõige uuem mul. Ostsin ta eeskätt head maitset lubavate ülevaadete pärast, samuti kuna saada olevatest subohmidest on tal ainukesena paindlik õhu reguleerimine (3 väikest auku alguses) Lisaks superlihtne täitmine, mille ajaks automaatselt suletakse pealejooks ja superlihtne coili vahetus. Nupukas konstruktsioon ja hea teostus. Ega ma ei ole siiani temaga palju katsetada jõudnud, aga toodetava auru kogus ja paksus olid pettumuseks esialgu. Nii tehase coili kui RBA peaga. Maitse on meeldiv aga kuidagi pehme ja summutatud. Lõplikku otsust praegu ei tee, uurime edasi..
    EDIT: iSubS on hakanud juba palju paremini aurama - õpime väheviisi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cthulhu v2-ga saab tegelikult 1 coili deckiga M2L tõmmata. Vaja ehitada suurema takistusega coil kui otse kopsu jaoks ning õhku rohkem koomale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cthulhu v2-ga saab tegelikult 1 coili deckiga M2L tõmmata. Vaja ehitada suurema takistusega coil kui otse kopsu jaoks ning õhku rohkem koomale.

Enamikuga saab, aga M2L mõeldud asjad teevad paremini..

1 coili dekk jääb mumeelest maitse osas ikka alla..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käes (Y).
Esimese õhtuga muljed väga, väga head.

Lekkeid siia maani pole (sülitame 3x üle vasaku õla ja pühime siis seina puhtaks). Maitset palju. Õhku täpselt sobivalt.
Decki peal on ruumi ehitamiseks nagu lauluväljakul ( 8 pööret twisted 3mm läbimõõduga coil mahtus vabalt).

Drip tip ülemineku tihendeid võiks üks varuks olla - mul on halb tunne, et ma suudan selle ühe ära kaotada.
Harjumatult tihedalt tuleb täita - 3.5ml paak.

Ja nüüd peab vist aint mahlu natuke VEEL nõrgema maitsega hakkama tegama :| .

Kui midagi ei muutu siis parim tank vist mida mina olen kasutanud... ja väga ei imesta kui teise veel juurde hangin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nõustun Oldiga. Ma tänaseks u. nädal seda kasutanud ja on küll tegija RTA. Cucu on siiski endiselt nö igapäevaseks (kodunt väljas) kasutamiseks, peamiselt seetõttu, et Griffini 3,5ml paak saab liiga ruttu tühjaks, aga kodus kasutan just Griffinit.

 

Mis meeldib: suur deck, mis võimaldab pea kõiki builde sinna ehitada; suured mahlakanalid; mugav vedelikukontroll; pealt täitmine (meeldib isegi natuke rohkem kui Criuse oma) ja velocity tüüpi postid (mis on juba saanud pigem reegliks, kui erandiks).

 

Miinuseks vist ongi ainult see 3,5ml paak ehk täitma peab seda päris tihti (olenevalt muidugi, mis coilid sees).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka enda griffini eile kätte. Aga nii positiivselt hetkel meelestatud ei ole nagu old ja vikat. Mul hakkas ta kohe esimesel korral korralikult lekkima. Sülitas ja paukus ka minu peale :) Viskan claptonid välja ja proovin ss traadiga, ehk hakkab korralikumalt käituma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka enda griffini eile kätte. Aga nii positiivselt hetkel meelestatud ei ole nagu old ja vikat. Mul hakkas ta kohe esimesel korral korralikult lekkima. Sülitas ja paukus ka minu peale :) Viskan claptonid välja ja proovin ss traadiga, ehk hakkab korralikumalt käituma.

Vatti ikka mahlakanalitesse panid? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vatti ikka mahlakanalitesse panid? :)

Ikka ikka :) Vatitasin teist nagu cucut. Ilusti vatt rõnga vahele ja täpselt nii pikalt, et vatt rõnga alt väga välja ei paistaks. 

Maitset annab see elukas küll roppu moodi välja. Oldil on õigus, et peab hakkama lahjemaid segusid tegema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühinen ka nüüd vikati ja oldi kiidulauluga. Ma ei tea mis ma esmakordselt valesti tegin, aga nüüd toimib nagu muinasjutt. 

Tegin SS316 coilid + fiber freaks vatt ja paremat nagu enam ei oskagi tahta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olin alguses skeptiline, peale mõne netist leitud kommentaari lugemist, aga Spezz pakkus seda suht mõistliku hinnaga ja võtsin ka ühe ligi. Kui Spezzil jälle need lattu tagasi saabusid (vahepeal olid otsas)... siis võtsin teise veel. Minu hinnangul ka seni parim RTA, mida siiani proovinud. Ehitada lihtne, wickida lihtne, kuna annab vati paigutamisel ikka väga palju andeks, maitse hea, auru palju, mõnus. Üks miinus ka, paak liiga väike, aga hoolimata sellest on parim, mida seni proovinud. Cucu lükati nüüd troonilt ja on teisel kohal, kuningas on Griffin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle ei meeldi, et klaas nii litsakalt seal tihendite vahel aeleb. Ja pea olematu distants kambri ning klaasi vahel on jah küsitav. Õhk väljub-kerkib aegluubis, mis tekitab ju pealevoolu pudelikaela, kuna igal ajahetkel peab vedelik võitlema mullikestega, mis töllerdavad seal nagu unised mesilased taru ukseavadel -- välja vä? kas ikka peab? a mis suunas üldse?

 

Samas ma esialgu 30-35 vati kandis kärsakat pole saanud, aga lähedal olin vist küll paar korda, kui järjest tulistasin. Suletud kanalitega on nii mõnus/puhas/kuiv täita, et lausa tore, et seda nii tihti teha tuleb. Deck on hea, maitse on hea. Vaikne, ei sülita. Overall (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga ma hakkasin paar päeva tagasi mängima Top Airflow setiga, mida Griffinile pakutakse ja tuleb nentida, et olen meeldivalt üllatunud - maitses oli muutusi ja kogu sikutamise kogemus on ka teine. Kel Griffin juba veidike aega olnud on, sellele võiks see Top Airflow olla hea vaheldus. 

 

geekvape-griffin-rta-top-airflow-990x590

 

Komplektis on ka uued tihendid klaasile, kas need aga paremad on, kui originaalis, selle kohta ma spekuleerida ei julgeks. Ka driptip on ühelt teisele tõstetav .

10 rutsi eest lahe modi Clearo jaoks :)

 

 

PS Suurim + mida tahta saab, on see, et selle setiga on täitmine oluliselt lihtsam, ja mitte üks tilk ei satu hapniku kanalisse :D EI MINGIT LEKET!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi Griffini decki täitsa lahti on proovinud võtta?

Maha kukkudes tekkis õhu- ja vedelikurõnga vahele ühele poole väike vahe, mis nüüd häirib.

Tahaks teise lahti võtta, et vaadata kas saab ilusti sirgelt kokku, aga nagu internet pajatas, siis on kogu see alumine decki osa omavahel kokku pressitud ning lahti kangutades ei pruugi seda enam ilusti kokku tagasi saada. Oskab keegi kinnitada või ümber lükata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...