Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

The Vaporesso Target 75 VTC Kit

Recommended Posts

See on toode mille ma pildi järgi oma mõttes kandsin täelikult maha... ehk siis olin kindel, et mingi suvaline hiina grap.

Ja siis ollalalaa PBusardo teeb sellest ülevaate ?? ....  (facep)

 

Aku kujundus minu maitsega ikka mitte kuidagi ei mätsi aga see pole antud toote puhul ka kõige olulisem.

Oluline on see, et seal on uut tüüpi keraamiline coil mis tundub täitsa toimetavat ja omab teatud plusse.

Sobiv peaks see ati/coil olema siis just algajale aurutajale.

Sobima pidi see ka päris mitmele tangile.

Seega kui kellegile reaalne toode näppu juhtub jagage kogemusi.

 

Saab seda siit: http://www.heavengifts.com/75W-Vaporesso-Target-2-VTC-Kit.html

Kui Eestis ka keegi sisse võtab andke teada.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On võimalus võtta, kui soov. Värviks hetkel valge või must ja hinnaks ~90€.

Ma pakun, et juhul kui seadmele suurt huvi pole siis coile võiks ikka proovida - need esimesed keraamilised mis tunduvad toimivat.

Peaks listi aint panema millele need sobisid ja vaatama palju neid tanke Eestis on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav jah, et Pbusardo võttis selle nii ruttu ette, see oli imho suht hiljuti kui ma seda tootetuvustust youtube'is nägin ning juba siis tundus huvitav. St just coil, mitte paak ega mod. Pole uurinud, et kas need coilid teiste (Triton, ijust2, melo2 jms) paakidega ka sobivad on, aga kui on, siis vb tõesti ainult coile sisse võtta (või siis kui on mõni julgem pood, terve paak :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin ka video ära ja tekkis päris suur huvi nende coilide vastu. Kui need Tritonisse ka sobivad, siis prooviks heameelega ära küll    (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

KURAT! KURAT! Ma ütlen! Mõtlesin, et OOOOHHHHH ÄGE! Kõik kiidavad seda maitsest. KURAT! Kuradi jobukari. Mürgiseid aparaate aastal 2015 siia saatma. 

 

Ja siis leitakse mürki ja siis ametnikel jälle hea koht kust kinni hakata. Eeldusel, et asi peab paika ning on nii halb siis loodan, et mehed saavad vähemalt aru, et ainus kes haiget saab on tarbija! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoiatus.Coilid mingit toxic paska täis!!!   vaata alates 1.02.00

Videos on hetkel ainult "kahtlus". Keegi ütles, et keegi testis, et on paha. Tahaks näha enne testi tulemusi, aga kui see nii on, siis on tõesti crap :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

arvestades mis tööstus see on siis no nii palju ju võiks ikka teha, et isegi sellist kahtlust ei tekiks. ja ma loll veel lootsin, et lõpuks ometi toimub ka coilinduses mingigi areng.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leidsin nende lehelt sellise teate:

 

It is reported that some of our competitors are spreading malicious and untruthful statements to defame our products. Some of them even infringe our legal right by producing clones illegally. Smoore will continue to collect user feedback on products, continuously improve our customer service sector, and meanwhile crack down untruthful accusation about the quality of our products. Any defamatory action aiming to bring malicious competition against us will have legal consequences, and Smoore reserves the right to file lawsuit against those activities. 

 

http://www.vaporesso.com/news/shownews.php?lang=en&id=13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leidsin nende lehelt sellise teate:

 

It is reported that some of our competitors are spreading malicious and untruthful statements to defame our products. Some of them even infringe our legal right by producing clones illegally. Smoore will continue to collect user feedback on products, continuously improve our customer service sector, and meanwhile crack down untruthful accusation about the quality of our products. Any defamatory action aiming to bring malicious competition against us will have legal consequences, and Smoore reserves the right to file lawsuit against those activities. 

 

http://www.vaporesso.com/news/shownews.php?lang=en&id=13

Siplevad? Cloonid juba väljas?Siis tekib ikkagi küsimus kuskohast tulevikus coile soetada,et olla kindel kvaliteedis.Ma ei usu,et see suur kaupmees kes GrimmGreenile infi andis enda ärile haiget tahtis teha.GrimmGreen ei laseks ka suvalist möga ringlusse,tal oleks  palju kaotada. Seega mina veel ootan natuke kuigi usun ,et just see on tuleviku suund.

See coili teema vist jah omab potentsiaali - ise neid näpu vahel küll järgi ei tee :D .

:razz:   Läks vist pahasti see ennustus kui cloonid juba väljas   :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime imeline maailm


The vendor in question would like to remain nameless at this point, but they’ve been known to do independent testing on the things they sell in the past. I’m sure they will come forward soon enough. They’re in the process of further and independently testing the coils including inhalation tests.  The issue is with Magnesium Oxide and the vendor has informed me that the results should be available next week.

 

 

http://www.tasteyourjuice.com/wordpress/archives/9989

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selgus, et siiski ei ole toxic :D

Ma arvasin, et see "salajane" firma kes testis on Vaporshark, aga ju siis hea uudis sulle Rein, jääd ellu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, vähemalt pori sai hooga loobitud.

EDIT: See ei ole kindlasti Vaporshark - nemad saatsid hulgiostjatele selle vidina pakkumisi ka siis kui asi endiselt kuulujutt oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...