Jump to content
E-sigareti foorum
heaven gifts

Joyetech Cubis Tank, supports TCR mode

Recommended Posts

Jagan veel natukene kogemusi. Kuna mul clapton ei taha kuidagi töötada, siis olin sunnitud 1,0 ohmise SS coili M2L jaoks sisse keerama. See coil ei jätnud mulle esmasel testimisel mingit muljet, kuna ss316 reziimis eVic miniga ei suutnud ta mingitel temperatuuridel ega vattidel mind kummaski tõmbamise (suust kopsu ja otse kopsu) versioonis rõõmustada. Aga nüüd, häda sunnil olin sunnitud katsetama TCR reziimi. Ja ohh imet! TCR 0120, 230C, 40W ja õhk kinni saab suurpäraselt suust kopsu tõmmata. Ma olen väga rahul!

Share this post


Link to post
Share on other sites

guys, if you are interested in this Cubis tank, now you have a great chance to get it at best price. Currently heavengifts.com is holding China Festival Sales through entire store. You will get 15% off of the original price for this tank and you can also use a 8% off coupon code "AHGEVAPE" at same time, so total 23% off.  

 

http://www.heavengifts.com/Joyetech-Cubis-Tank-Atomizer-3.5ml.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phil ka videoga väljas

 

 

Minu oma pole veel kohale jõudnud, aga siit küsimus kodanikele, kes cigabuyst tellisid, mis driptipid teil kaasa tulid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ootasin ise ka sellele rba osa aga see mis nad nüüd tegid on küll jura imo. Kanthaliga dryburn ei saa teha kuna all silikoon tihend ju ja vertikaal coiliga seda cottonit annab sinna ketrata. Olen praegu neid tehase coile ümber ehitanud juba 10x vähemalt ja vertikaal ujub üle kuna vatti ei saa piisavalt pingule coili ümber. Tav horisontaal coilid isegi toimivad ja dryburn teen enne dripperiga.

Tehku midagi sellist nagu subtank mini v velocity stiilis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veel üks tähelepanek. 0,5 SS316 töötab tõesti watt modis paremini. Aparaadiks eVic Mini. Kui SS316 modis evicuga lukustada takistus 0,5 ohmi peal, siis luristab ja ei taha väga tossata. Kui õnestub kuuma coiliga 0.53 lukustada, siis töötab suurepäraselt. Aga ka kaasa tulnud juhend soovitab 0,5 coili watt reziimis tarbida. Ja selle coiliga pole mingit wikkimise probleemi. Tuleb tunnistada, et maitse edasi andmine on kuidagi teist moodi kui teistel paakidel. Blue Ridge Frostiga jääb jube mõnus järelmaitse tagumistesse igemetesse,mida ma pole teiste paakidega tundnud.

On jah mingi kala selle 0.5-oomisega. TC-s VTCm otsas tuleb väänata kusagil 270C, et looma hakkaks. Ei tea, misasja nad seal nikerdanud on -- materjal pole see? TCR näppida ehk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul toimib suurepäraselt rx200'ga ss-modes. 45w 270-290'c ja väga rahul. ja kui tavalise võimsuse peal kasutan siis kuskil 25-30w.

1.0 ohmist ja claptonit pole proovinud ja väga ei eruta ka M2L mahvid. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ainult claptonit teinud nüüd peaaegu nädalakese. Muljed üldiselt positiivsed, aga see aegajalt vaakumisse tõmbamise teema hakkab kergelt närvidele käima. Endiselt pole veel aru saanud, mis seda põhjustab. Vahest on - vahest pole. Miinuseks kindlasti ka see, et täitmisel peab ikka üldjuhul salvrätik kõrval olema, kuna kaant peale keerates keerab kõik mahla keermetelt väljapoole paaki. Aga joyetechilt alustuseks sellise disaini paak väga hea, loodame, et versioon 2 tuleb ilma nende vigadeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nojah, lihtsalt see 270+ C pole nagu päris tavaline temperatuur. Elik miski ei klapi.

Tundub et siin on mingi kala coiliga või ei taha VTC mini selle coiliga leppida. Ma olin ka alguses hädas 0,5 coiliga aga just eile soetasin epiibust uue 0,5se coili ja Cuboidiga SS316 reziimis 215C 28W on kõik hypersuper. Isegi 3-4 sekundit puffiga ei jõua piirajasse. 

 

 Miinuseks kindlasti ka see, et täitmisel peab ikka üldjuhul salvrätik kõrval olema, kuna kaant peale keerates keerab kõik mahla keermetelt väljapoole paaki. Aga joyetechilt alustuseks sellise disaini paak väga hea, loodame, et versioon 2 tuleb ilma nende vigadeta.

Mul ei ole veel kordagi salfetkat vaja läinud. Pigem surub mahla alla coili ja paar esimest mahvi natuke luriseb. Keerme vahel pole küll kunagi välja pressinud. Võibolla siis kui märgatavalt üle max leveli mahla sisse valad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mod on püsti ja keere kuiv ning üle ei täida (seal ju max ka märgitud), siis ma ei näe, miks peaks vedelikku välja pressima. Panin praegu TCR=150 ja 30W/220C ok kopsu tõmmata. Huulikust tuleb auru ka nagu videos. Viriseks selle üle, et korstnas, just seal, kuhu huuliku alus asetub, on selline kitsamaks üle minemise koht, mis kogub kenasti kondensi. Ja sealt siis tõmbab selle endale suhu. "Nämma".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ainult claptonit teinud nüüd peaaegu nädalakese. Muljed üldiselt positiivsed, aga see aegajalt vaakumisse tõmbamise teema hakkab kergelt närvidele käima. Endiselt pole veel aru saanud, mis seda põhjustab. Vahest on - vahest pole. Miinuseks kindlasti ka see, et täitmisel peab ikka üldjuhul salvrätik kõrval olema, kuna kaant peale keerates keerab kõik mahla keermetelt väljapoole paaki. Aga joyetechilt alustuseks sellise disaini paak väga hea, loodame, et versioon 2 tuleb ilma nende vigadeta.

Mul ajas vahelt välja siis, kui hakkasin tagasi keerama. Kui paned selle ülemise osa horisontaalselt lauale täitmise ajaks, siis valgub vedelik äärde ja ajab kinni keeramisel välja. Kui aga see coili osa on koguaeg vertikaalis, siis on tagasi keeramisel kõik ilusti kuiv. 

Vaakumit pole mul esinenud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabandust, see peaks küll minema kuhugi eraldi arutelu alla, mitte Cucu teemasse, aga kuna xiios jutuks võttis, siis küsin siin:

Kas on mingisugune vahe nendel kahel tegevusel:

1) Määran nt. 240C/30W ja tõmban nii, et TC eriti ei sekkugi, s.t. võimsus on koguaeg 30W kuniks vatt kuivaks jääb ja seade on sunnitud võimsust alla tõmbama.

2) Määran nt. 240C/100W ja tõmban nii, et TC sekkub algusest peale ning toob iga mahvi ajal võimsuse alla 30W peale.

 

EDIT: Okei ma saan aru, et 30W puhul võib olla aeg, mille jooksul coil 240C saavutab, hetke pikem kui 100W tulistades, aga pärast seda ju muud vahet enam ei ole? Tundub justkui mugavam sättida watid kõrgeks ja nad sinna jätta ning muuta ainult temperatuuri vastavalt coilile ja tujule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See polegi Cucu (Cthulhu) eema :) Näiteks VTCm kütab mul 50W/240C puhul üle ning tunnen kerget kärsakat enne, kui piiraja tegutseda jõuab. Ja kui ka vatid veidi allapoole tuua, aga siiski piisavalt kõrgele jätta, et piirajasse peksma hakkaks, siis mulle isiklikult selline ebaühtlane on-off veip ei meeldi väga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On jah jama, eespool just kurtsime. Ega muud kui temperatuuri ülespoole, kuni jaksab ära aurustada vedeliku -- lurinat ja sülitamist jääb vähemaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...