Jump to content
E-sigareti foorum
heaven gifts

Joyetech Cubis Tank, supports TCR mode

Recommended Posts

0,5 oomise coiliga mingi jama jah... TC-ga ei toimi hästi ja luristab ja sülitab suht tihti... teiste coilide kohta ei oska veel öelda....

Mis takistust sul aparaat näitab? Mul on 0,54 peal lukustatud ja hetkel 215C/26W töötab väga hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis takistust sul aparaat näitab? Mul on 0,54 peal lukustatud ja hetkel 215C/26W töötab väga hästi.

 

 

Sama 0,54 lukus...  töötas nii ja naa, kord oli ok, siis samas peksis piirajasse kohe, ja samas luristas jne.... ühesõnaga hetkel power modes töötab @25w peaaegu rahuldavalt va. sülitamine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama 0,54 lukus...  töötas nii ja naa, kord oli ok, siis samas peksis piirajasse kohe, ja samas luristas jne.... ühesõnaga hetkel power modes töötab @25w peaaegu rahuldavalt va. sülitamine...

See on järelikult komplektis kaasa tulnud coili viga. Ma ostsin eile epiibust uue coili ja see toimetab väga hästi. Mul oli sama kamm komplektis olnud coiliga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on järelikult komplektis kaasa tulnud coili viga. Ma ostsin eile epiibust uue coili ja see toimetab väga hästi. Mul oli sama kamm komplektis olnud coiliga.

 

...ja ei mingit lurinat ega sülgamist ega muud jama...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui aparaat on pikalt külili olnud, siis nagu korraks sülitab. Aga muidu ei mingit probleemi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

0,5 coiliga ning power modes 30w. Peale tankimist tsips sülitas alguses aga siis kõik tip top

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ääremärkusena võiks lisada, et ma ei ole Cubisest väga vaimustuses. Ja seda sellepärast, et ma olen M2L fänn. M2L jaoks on mul üks õhuava kinni kleebitud, aga ikka pole see mis vaja.  Proovisin ka ühe päeva otse kopsu ja selleks on ta ideaalne (Y)

Cubis mul lihtsalt tagavaraks taskus ja põhikasutuses on ikka Kayfun V2, kuigi see alt täitmine on suht tüütu. Tuleb oodata, millal V4 kohale jõuab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vaidleks vastu :) Minuarust on 1,5 claptoni ja kinnise õhuavaga väga hea m2l tõmmata. Aga eks siin on jälle see ema ja tütre teema mängus ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vaidleks vastu :) Minuarust on 1,5 claptoni ja kinnise õhuavaga väga hea m2l tõmmata. Aga eks siin on jälle see ema ja tütre teema mängus ;)

Nii ta on jah. Mul ongi 1,5 clapton sees hetkel, aga ei saa seda õiget asja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vaidleks vastu :) Minuarust on 1,5 claptoni ja kinnise õhuavaga väga hea m2l tõmmata. Aga eks siin on jälle see ema ja tütre teema mängus ;)

 

Proovisin sama uwelliga,peenem huulik, õhk võimalikult kinni ja toimib.Proovisin TC modes, 190C/0.35 oomi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, eks kindlasti mõjutab seda tõmbamist ka huulik/driptip. Mul on oma lemmik ja ega ma nende kaasa tulnud huulikutega polegi proovinud. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cubis siuke suht "medium" tank. midagi erilist ei ole, aurab siuke keskmiselt... maitse on ka siuke keskmine.... kuna coil suht väike mahu poolest, siis arvata oli et miskit "wau" effekti ei tee... all day veipimiseks igati hea.... aga jah.... "suurtega" a´la crown jms ei konkureeri... plussiks ongi non-leaking tank ainult, muud miskit....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 plussiks ongi non-leaking tank 

Peaks mainima, et see on väga tugev argument võrreldes teistega. Kui mul oleks mõni teine tank taskus igas asendis paar tundi olnud, oleks ilmselt ammu tühjaks jooksnud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minuarust on cubis täpselt selline paak millega igapäevaselt väljaspool kodu veipida. Suhteliselt hästi annab maitset, mugav täita ja ei aura üle mõistuse palju. Täpselt paras tööl ja mujal rahva seas kasutamiseks. Mul on mitu korralikku aurumasinat ka, aga neid ma ei söenda võõrast inimeste juuresolekul kasutada. Natuke imeliku mulje jätab, kui üks tüüp aurab nagu iru elektrijaama korsten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õpi colie keerama ja osta õige clearo. Ei jookse nad midagi tühjaks   ;)

Kui see käis minu kohta, siis suuna see kellelegi teisele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks, sina ju ütlesid, et paagid jooksevad tühjaks :)

See oli selle põhimõttega öeldud, et kulla jeesus, ma oskan samamoodi coile keerata nagu sina :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See oli selle põhimõttega öeldud, et kulla jeesus, ma oskan samamoodi coile keerata nagu sina :D

no kui põimõttega öeldud, siis lisa leletus lõppu või kasuta teist kirjapilti.....

 

aga kui sa keerad nagu mina, siis sitasti keerad    (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teine päev cubisega jookseb, terve eilse päev asetasin meelega seda igale poole külili ja null leket, isegi peale täitmist (kui ilusti MAX triibuni valada) ei olnud kuskil tilkagi. Siiani on kõige positiivsem see, et ma pole kordagi pidanud veel salfakaga kallale minema :D

Kasutan smok r80tc peal 0,5 SS coiliga, eks näis kaua ta sedasi vastu peab. TCR sai sätitud 142 peale ja 235C peal on väga meeldiv veip. Lasen asjal nädalakese seedida, siis võtan teised coilid ka ette.

 

Muide, keegi RBA varianti on proovinud juba? Tahaks teada kas see toimetab nagu lubatud, joyetechi enda video pealt tundus asi tiba kahtlane vertikaalse coili ehitamisel, kuna õhk otseselt coili keskelt läbi minna ei saagi, vatt on all puntras koos seal õpetuses.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...