Jump to content
E-sigareti foorum
heaven gifts

Joyetech Cubis Tank, supports TCR mode

Recommended Posts

Ainuke variant on otse kopsu tõmbamiseks 0,5ohm koil. Teistel on õhuava liiga peenike. 90VG kohta ei oska öelda, pole proovinud. 70VG/30PG toimib küll. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

70VG/30PG Bobas praegu sees ja toimetab tõrgeteta 0,5ohm coiliga  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cubis on mul kõik teised välja tõrjunud .nii 0,5 kui ka 1.0 kasutuses vaheldumisi.1 coin kestab mul keskmiselt 5-6 paagitäit ja siis tuleb imelik maitse man.aga coil on hulgi ostes odav ja ei viitsi enam rta-dega ja traatidega mässata .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sooviks arvamust sesuhtes, et kas on väärt ost ja vahetus kui Ego One Mega siiamaani kasutuses? Reaalne vahe olemas?

0.5 ei kannatagi üle 30w? Vedelik on mul umbes 85vg või rohkem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult ego one mega ei ole halb, aga parimad annavad maitset paremini edasi.Enda omadest parim on uwell, järgneb delta2. lemo2 ja siis ego one mega.Kõige vähem janune on one mega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskasin Cubisele täna teha esimese normaalse sisu - roostevaba traat 0,25 mm, kaks kokku keerutatud, 2,5+ mm läbimõõt, 7 keerdu. Taht natuke tõmmatud kambri põhja ja väikesed ribad jätsin väljaspool kambrit paagi põhja jooksma. Hetkel enam vähem kõige suurema õhuvoolu ja 21W juures. Samas alles kaks ja pool paaki tõmmatud selle vidinaga. Maitselt jääb ikka SXK Nebula Wine'ile ja Tube RTA-le alla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siit videost leiab nipi kuidas Cubise 1,5 coiliga samuti otse kopsu saab tõmmata ja suuri pilvi tekitada

 

https://youtu.be/T7D4LYAjTus?t=12

 

Igavene pikk blaa-blaa video kus tegelikult nippi ennast ei näidatudki, korraks näidati ainult äranäritud coili kaant :D

 

Olin seda varem isegi plaaninud, aga ei raatsinud uut coili lammutama hakata ja sinna see jäi...

 

Kahe paari näpitsatega (ühed peente nokkadega) saab coili kaane hetkega välja tõmmata ja tulemus pole sugugi paha - õhku palju tahad ja lurisemisvõimalus samuti nullitud  :)

 

PS Jutt käis siis 1,5ohmi claptonist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mängin esimest korda. Ehk siis igasugu moded on mul uus ja pean siin harima ennast.

 

Häda siis selles, et vw modes annab kärsakat isegi 25Wga kui paar korda tõmmata. Proovisin siis seda ss316 mode ja panin näiteks 270c ja 25w. No saab tõmmata aga tunnen ja kuulen kuidas koguaeg võimsust kaob ja keeratakse maha. Lisaks pole ei maitset ega soojust nii.

 

0.5 ss316 coili kasutan ja 85vg15pg vedelik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziisasel õigus, kui vedelikku korralikult peale saaks, töötaks madalamatel tempidel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

peaks 100-200c vahel ikka olema.

Oleneb täiesti clearost/ coilist. 85/15 võib liiga paks sellele olla, Võibolla liiga tihke coil valmistatud. Ma  tehase coilide hingeelu ei tea juba ammu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unustate ära, et just selle Cubise 0.5 SS coiliga oligi selline kamm, et alles kusagil 270C juures TC režiimis ellu ärkas -- kui just custom TCR ei pane kusagile 145-150 kanti (siis saab ka temperatuuri mõistlikumaks sättida). Siin kostis esimene nurin ja mõned postid hiljem uurisime seda anomaaliat.

 

Aga kärsakas 25W-ga ja juba paari tõmbega, see pole jah normaalne. Muide, mitu vatti TC all võimsuseks on seatud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iga eesti mees on insener ja tahab tead, mis on karul kõhus. Mina ka ja kuna minu kätte jõudnud Cubise komplekt sisaldas algusest peale praoga (pildidl punase kasti sees), siis otsustasin aurusti lahti kiskuda.
post-3394-0-77329000-1459594983_thumb.jpg

Juhin tähelepanu, et välja hõigatud ja reklaamitud clapton ei vasta sugugi Joyetechi enda pildile. Claptonit (pealekeerutatud traadi osa) on seal vaevalt 3,5 keerdu 2,5mm läbimõõduga. Ülejäänu on lihtsalt traat, mis peaks jalad moodustama. Ärge pöörake tähelepanu kannatada saanud olekule, vaid 2mm traadikeerdudele enne ja peale claptonit.
post-3394-0-31763800-1459595272_thumb.jpg

Joyetechi enda pilt:
post-3394-0-80530200-1459595310_thumb.png

Seega näeb claptoni sisu välja pigem nagu Kanger Clapton aurusti:
post-3394-0-88251000-1459595434_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testisin veits. Võtsin uue coili kuna eelmise põletasin korralikult ära.

 

250c , 30w, ss316 mode 0.5sega saan täitsa tõmmata nüüd kui eriti pikka mahvi ei võta (ainult 3-4s kanti) ja õhku veidi kinni keeran. Chainvape ei tohi kindlalt teha.

Hetkel on 1 paagitäis hommikust alates vastu pidanud. Eks paistab mis saab.

Tahaks soojemat ja kauem tõmmata.

 

Vedelik on ca 85vg15pg 2mg õuna-mentooli segu

 

Ma muidugi ei jaga seda asja päris hästi. Kui temp limiit samaks jätta siis pm võiks ju watti juurde keerata ja ei tohiks kärsata? Lihtsalt segab vahele kui liiga kuum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult peab saama seni tõmmata kuni kopsud täis.Sa proovi lukustada 0.50 asemel 0.52 oomi peale.Võtta lukk maha,  vajuta mõned korrad tulistamise nuppu, et coil soojemaks läheb. Peale seda klero maha, vajutad tulistamise nuppu ja klero tagasi.Peale seda peaks takistus tõusma ja lukustad ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tõban power modis, 26W ja 0.5oomine coil. Ja toimib väga hästi.

Maitse, aur kõik paras :idea:

Mis vg/pg?

 

Mul on juba tunne, et viskaks selle cubise sahtlisse. Keerasin ego one mega VTC otsa cubise asemele ja sama vedelik maitseb 10x tugevamalt ja paremini ning tossab normaalselt. Sellel cubisel on ikka mingi räige error juures wickimise ja maitse edasiandmisega (olen kolme 0.5st coili proovind juba) sama võimsuse (30w) juures

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...