Jump to content
E-sigareti foorum
heaven gifts

Joyetech Cubis Tank, supports TCR mode

Recommended Posts

50/50 on mahl mul.


Mis vg/pg?

Mul on juba tunne, et viskaks selle cubise sahtlisse. Keerasin ego one mega VTC otsa cubise asemele ja sama vedelik maitseb 10x tugevamalt ja paremini ning tossab normaalselt. Sellel cubisel on ikka mingi räige error juures wickimise ja maitse edasiandmisega (olen kolme 0.5st coili proovind juba) sama võimsuse (30w) juures

Oleneb ka kindlasti mahlast. VG tase ei tasuks olla liiga kõrge, tehase coilid on väga nn. kitsad ja vedelikul  raskusi küttekehani jõudmisega. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis vg/pg?

 

Mul on juba tunne, et viskaks selle cubise sahtlisse. Keerasin ego one mega VTC otsa cubise asemele ja sama vedelik maitseb 10x tugevamalt ja paremini ning tossab normaalselt. Sellel cubisel on ikka mingi räige error juures wickimise ja maitse edasiandmisega (olen kolme 0.5st coili proovind juba) sama võimsuse (30w) juures

 

Sebi parem uvell crown, lihtne ja lollikindel.Tehase coilid töötavad alates 30w.Rba-d on lihtne ehitada. Keegi isegi foorumis müüb.Kahjuks rba tuleb eraldi osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin crowni ära. Eks niikaua üritan sellega hakkama saada ja leiutada enamvähem toimivat seadet kuigi tundub võimatu.

Nõme on uwelli suurus muidugi. 14mm rohkem kui cubisel ja välimus on ka kõvasti cubise kasuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin crowni ära. Eks niikaua üritan sellega hakkama saada ja leiutada enamvähem toimivat seadet kuigi tundub võimatu.

Nõme on uwelli suurus muidugi. 14mm rohkem kui cubisel ja välimus on ka kõvasti cubise kasuks.

 

Parem tagasihoidlik tööloom,kui ilus asi mis närvi mustaks ajab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen cubist ka 45watti peal lasknud. See 0,5 coil tahab takistuse tõstmist. Originaalis näitab mul 0,49 oomi, aga lukustanud ta 54 või 55 oomi peal ja töötab kenasti. Originaalis jääb 270 c juures mõttetuks. 54 oomi peal mul maksimum 210 kraadi ja 37watti. Praegu vana coil kah, peaks ära vahetama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on nüüd koht kus ma midagi ei saa aru.

 

1) kui ma lukustan kõrgema oomi peale siis antakse ju veelrohkem volte. Kuigi kärssab juba väiksema numbriga sama wati juures.

 

2) kraadid on ju limiit kuhu maani lastakse? Alla 250c sekkub suht kiiresti ja ei tule sealt midagi välja seega 210c vms teeb asja kasutuskõlbmatuks. Sealjuures veel 37w kasutada siis on koguaeg pidur peal ja ei tule midagi.

 

Hetkel power mode ja 25w ning ettevaatlikult pikemaid pause pidades saab tõmmata kui pärast iga puffi seade tagurpidi ka keerata korraks.

Aga no see pole piisavalt soe ja tossu ka liiga vähe. Veel väiksem watt juba kasutu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina alustaks sellest, et
0,5 Ohm aurustile on kirjutatud peale 15-30W

1,0 Ohm aurustile on kirjutatud peale 10-25W

1,5 Ohm aurustile on kirjutatud peale 8-20W

Kõigepealt tuleb lasta mahlal korralikult imbuda ja minu arust Cubisel võtab see ehituse omapärast sõltuvalt piisavalt kaua (1-5min).
Teiseks ei tohiks kunagi alustada maksimumist, sest väike valearvestus põletabki tahile triibud sisse ja kui on juba kõrbema lastud, siis on raske juba puhtaks saada. Alustama peaks ikka madalamate vattidega ja järk järgult lisama. Kui ei saa piisavalt soojaks vastavalt oma eelistusele, siis ei pruugi olla sobiva tootega.
Liiga suure võimsuse puhul ei ole imestada, et termokontroll peale hüppab, kuna traat esimese raksuga vati kuivaks põletab.

Seda võiks ka silma all hoida:
CUBIS_09.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen tähele pannud ka seda, et cubise niiöelda korki ei tohi täie jõuga kinni keerata. Kui kork on jõuga kinni keeratud on dryhit kiire tulema. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah seda ma juba nö avastasin ka. Surub liiga põhja kinni coili. Lisaks lõikasin coiki põhjas oleva kummiluti ääred väiksemaks kuna need katsid vedelikuavasi osaliselt.

 

Täna pole ühtegi dry hitti veel saanud 25wga ettevaatliklt käsitsedes.

 

Aga siiski. Pole lihtsalt mulle sobiv toode kahjuks. Panen ilmselt müüki kui uwell kohal. Ego one mega ei taha ka kasutada kuna cubise pluss on kuiv ja puhas ning lekkevaba olemus.

 

Cubis on minuarust sobilik ja välimuselt ideaalne ego mega aku külge. Ongi kuskil 25w kandis koguaeg. Vtc moodi võimsama suutlikusega asjale on see liialt kehva asi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

 

Aga siiski. Pole lihtsalt mulle sobiv toode kahjuks. Panen ilmselt müüki kui uwell kohal. Ego one mega ei taha ka kasutada kuna cubise pluss on kuiv ja puhas ning lekkevaba olemus.

 

Cubis on minuarust sobilik ja välimuselt ideaalne ego mega aku külge. Ongi kuskil 25w kandis koguaeg. Vtc moodi võimsama suutlikusega asjale on see liialt kehva asi.

Toetan arvamust. BF RBA-ga sain mina õige soojuse ja auru kätte, aga maitselt jääb hetkel kolmest kasutuselolevast paagist (Bellus, Tube RTA, SXK Nebula Wine) pikalt maha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tossutan 1,5 claptoniga MTL. Maitset on küll aga jah... Kayfun minile jääb ikka alla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult pole ma sellest TC asjast siiamaani aru saanud. Milleks see vajalik on ja mismoodi töötama peaks.

 

Näide cubisega 0.5 ohm coil.

Ss316 modes panen 270c ja 28w. Tõmmata saab paar korda kui coil täiesti külm ja siis hakkab vaikselt juba segama. Minu tõmme on 5+ sekundit otse kopsu. Alla 250 pole mõtet üldse panna. 220cga ei tule tossugi. Mis 200st kraadist siin üldse teemades räägitakse?

 

Hetkel mitu päeva 28w power modes tõmmanud ja huulik läheb vahel isegi kõrvetavalt tuliseks aga vähemalt töötab. Dry hitti pole saand kuna pärast igat tõmmet keeran piibu tagurpidi ja ootan veits.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuletan meelde, et temperatuurikontroll on matemaatiline. TC on kaks eelist VW ees: tühja paagiga ei saa tõmmata ja mähise soojendamiseks võib panna kõrgemad vatid. Siiski - TC töötab ainult juhul, kui takistust õigesti loetake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka ostetud cubis ja evic VTC mini. Sees on 1.0 ohm coil. Andke palun nõu mis kraadid ja watid peaksin valima ja mis seal veel reguleerida vaja oleks  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cubisel coilil peal kirjas soovituslikud watid kui ma ei eksi ja kasutada vbl siis pwr modis

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cubisel coilil peal kirjas soovituslikud watid kui ma ei eksi ja kasutada vbl siis pwr modis

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kas on võimalik peale poweri ka veel mingisuguseid varjante kasutada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on võimalik peale poweri ka veel mingisuguseid varjante kasutada?

Proovi pwr modis 16w ja keera ôhuvool poolepeale saab hea kopsuka.Ise ka alles katsetan

Ss316 peal oli temp 220 ja 25w

Paras katsetamine et leida omale sobiv ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, katsetan siis veidi. Selline küsimus siis veel, et modis TCR-ga kasutatakse milliseid coile?


Siit saab üldjoontes ettekujutuse, millise coiliga  ja kuidas...

 

CUBIS_09.png

VT-SS316 ja bybassi leidsin modis ülesse, aga VW mis see tähendab või kust ma selle leian?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina lasin 0,5 coili natuke soojaks ja lukustan oomid  0,54 juures .siis on ok ja ei jookse piirajasse.muidu külma coiliga on 0,5 oomi ja jooksebki piirajasse kinni .tõmban ise 200-210 kraadi juures kuskil 25-27 W. Kestab kuskil 5-7 paagitäit siis hakkab vaikselt võõrast maitset andma .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...