Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Cuboid TC joyetechilt

Recommended Posts

Kusjuures ma olen üsna kindel, et tellisin musta, shipitud on aga hall. Muidugi pole oluline mis värvi on kass (mod), peaasi et hiiri püüab (paksu auru toodab), aga imelik ikka natukene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures ma olen üsna kindel, et tellisin musta, shipitud on aga hall. Muidugi pole oluline mis värvi on kass (mod), peaasi et hiiri püüab (paksu auru toodab), aga imelik ikka natukene.

no ma tellisin musta, siis otsustasin ümber, suhtlesin online abiga, seal öeldi, et muutsid telimuse ära (tekkis processing). Aga kirjas on ikka must   :D

 

Eks siis tuleb üllatus   

 

StenPr  , suhtle online abiga. Ma saatsin selle muutmise soovi läbi maili, aga keegi päev ei vastanud. online võttis kohe ette ja pärast tuli kinnituskiri mailile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea, mis jama see on, et mu oma pole ikka shipitud, kirjutasin neile, aga vastust pole tulnud.

Nad saadavad tellimise järjekorras välja. Mida varem tellitud, seda varem teele pannakse. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dear veiko ,

This is Kristin, the representative of Cigabuy Customer Service. I am honored to assist you further.

 

OK! We have changed the color from black to silver, after it return in stock, we will send it to you as

soon as possible, please  be patient.
 
Have a nice time!

nii oli kirjas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud Jeesus! Ei saanud ka sealt tarka vastust, öeldi, et tavaliselt shipivad järgmisel päeval, kui kaup lattu jõuab ja vsjo. Eks siis ootame :@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul samuti hõbedane shipitud. 

17Track näitab paki liikumist juba alates 01.01.2016 , jutt hiinakeelne, midagi aru ei saa.

Seal 17 trackis saad paremal all nurgas ENG kirja taha linnukese panna. Siis tõlgib need hiina kriksatrullid ära

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, mulle õeldi, et mu cuboid shipitakse alles 18 jaanuar. Esimene ja ilmselt viimane kord sealt tellida. In stock info on ilmselt mägra ila, tundub, et laudu on siiski juba tühi neil ja ootavad uut laari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, mulle õeldi, et mu cuboid shipitakse alles 18 jaanuar. Esimene ja ilmselt viimane kord sealt tellida. In stock info on ilmselt mägra ila, tundub, et laudu on siiski juba tühi neil ja ootavad uut laari.

Päris nõme käitumine, aga eks see risk on kõigi Hiina pakkujatega. Sama teema oli ka Fasttechi cuboididega, et alguses oli "in stock", siis oli mingi ETA 2 päeva, et kohe-kohe tuleb ja nüüd on tagasi staatus "pre-order" ehk ootavad alles saadetist. Samuti väga paljud on pettunud, sest mitu nädalat oli teadmine, et kohe pannakse posti (raha makstud) ja nüüd ei teagi millal tuleb. Eks kindel saab olla ainult Eesti poodides (kui on laos), hetkel tundub, et nii spezz.ee's kui epiip.ee's on cuboid sees.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal 17 trackis saad paremal all nurgas ENG kirja taha linnukese panna. Siis tõlgib need hiina kriksatrullid ära

Väga hea, Hiinas sees rändab veel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...