Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Cuboid TC joyetechilt

Recommended Posts

roger

 

Clearo soojaks läheb, aga seda kammi, mis ennem oli, et tulikuumaks läheb cucu, seda hetkel küll pole.

 

Kui võrrelda miniga mida üleeile korra proovisin, siis tundub toimivat samamoodi. 

Temp tõuseb @48w peal 190c ja ei peksa piirajasse kordagi.

 

Sitt tähtede seis oli järeliult pühapäeval    (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

roger

 

Clearo soojaks läheb, aga seda kammi, mis ennem oli, et tulikuumaks läheb cucu, seda hetkel küll pole.

 

Kui võrrelda miniga mida üleeile korra proovisin, siis tundub toimivat samamoodi. 

Temp tõuseb @48w peal 190c ja ei peksa piirajasse kordagi.

 

Sitt tähtede seis oli järeliult pühapäeval    (facep)

Hea kuulda, kas sa ise ka muutsid midagi? Tegid uued coilid vms?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik sama mis ennem.

 

Huvitav see, et kui tõmban järjes ja coili maha keeran, siis ei paku uus/vana coili valikut. Kuna clearo soe, siis peaks traat ka soojem olema ja takistus teine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõik sama mis ennem.

 

Huvitav see, et kui tõmban järjes ja coili maha keeran, siis ei paku uus/vana coili valikut. Kuna clearo soe, siis peaks traat ka soojem olema ja takistus teine.

Sa ikka oskad coili takistust lukustada ning lukust lahti võtta? Kui takistus on lukustatud, siis ta ei pakugi sulle seda varianti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kui takistus on lukustatud, siis ta ei pakugi sulle seda varianti.

 

ok, seda ei teadnud....

 

Lukustada...3 korda powerit, siis vasakuga alla takistuseni ja luku märk ette parema nupuga ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, seda ei teadnud....

 

Lukustada...3 korda powerit, siis vasakuga alla takistuseni ja luku märk ette parema nupuga ?

No pekki, siis see oligi sul probleem :D Ilmselt praegu töötas sul seepärast, et ma olen sarnase takistuse Ti coili ära lukustanud (siis kui Rein minu juures seda testimas käis).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas vastab tõele, et hõbedasel versioonil fire nupp teeb logistades häält?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eem, kõik nupud, mis liiguvad, teevad häält :D

Aga kui nüüd niisama puudutada ja vasakule-paremale liigutada, siis teeb natuke tavalise nupu häält. Kui võrdluseks võtta sigelei, siis natuke rohkem teeb

Mina seda veana kohe kindlasti ei näe  :D

Mis seos siin muidu värvil on?

Arvatavasti on nupp keskelt 1 pinniga kinni, sellest ka liikumine.

 

PS:

 

Kui nüüd modi raputada, keerutada  jne, siis ei tule sealt piiksu ka. Kvaliteet on väga hea  ;)


tür, see cuboid on ikka sigahea ost, haigelt pisikene  2 akuga modi kohta (kõrval 1 akuga sigelei)    (psühho)    (Y)
 
Enam väiksemaks puht füüsiliselt ei anna 2 akuga modisi vist teha   (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeesuse mod jah ei klõbisenud, küll aga fire nuppu liigutades oli rohkem liikumist kui mustal nt, aga raputades jah ei logise kuskilt

 

Sent from my R8106 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mustal kattematerjali/värvi kiht tavaliselt paksem, tolerantsid väiksemad, seega klõbinaid vähem.

See innokini endura 18 näiteks hiljuti millel esimenest partiist oli hõbedane ainukene, millel nupp kinni ei tahtnud kiiluda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas vastab tõele, et hõbedasel versioonil fire nupp teeb logistades häält?

Kui näpuga logistada, siis teeb häält, aga raputades pole probleemi.

Löda on see nupp küll minu omal, võrreldes miniga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere! Tellisin ka mõni aeg tagasi endale antud isendi ära ja täna näitab omniva et pakk on kenasti jõudnud sorteerimiskeskusesse, kuid taga seisab uhkelt TOLL. Olen tellinud korduvalt (edukalt) fasttechist, ja nüüd siis esmakordselt cigabuy'st - millega ma nüüd arvestama pean, on lootus üldse kätte saada? Paki sisu koosnes cuboid'ist, cubis'est, aukudest ja coilidest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui on alla 150€ siis jah kogusummalt käibemaks. Kui on üle 150€ kokku siis ka imporditoll(~6,5%)

Lisaks tollideklaratsiooni vormistamise tasu kui ise hakkama sellega ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...