Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Cuboid TC joyetechilt

Recommended Posts

mul kuskil kuuaega must kasutuses olnud ja näeb välja täpselt nagu uus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu ka Cuboid käes ja kvaliteedi mõistes on suht vilets asi.

1. Alguses oli ikaldus põhjaklemmidega, mis ei ulatunud akudeni. Kui põhja peale vajutasin, siis sai ühendust, muidu mitte. Pingutasin neid klemme seal veidi, sai parem, aga ma olen ikkagi kahtleval seisukohal selle konstrui töökindluse osas

2. Alguses clearot lõpuni otsa keerates teatas, et Atomizer not found. Aitas clearo mitmekordne maha ja peale keeramine. Samas siiamaani on jäänud tal mingi vastumeelsus Criuse suhtes, täiesti lambist sätib muidu 0,35 ohmise buildi takistuseks kord 0,68; siis 0,56 või midagi sama jaburat. Aitab, kui Crius kiiresti peale keerata nii, et jõuab lõpuni keeratud enne, kui takistust näitama hakkab. Tarkvarauuendus ei teinud ka seda paremaks.

3. Fire nupp on kuidagi vedel, samas jääb mõnikord kinni, kui mitte päris otse talle peale vajutada. Ma loodan, et see läheb kulumisega paremaks.

Ühesõnaga, viimasel ajal on mul õnnestunud oluliselt parema kvaliteediga seadmeid kasutada ja Cuboid jääb siin selgelt alla nii VTC Minile, IPV d2-le ja RX-200-le. Aga äkki tahab lihtsalt sissetöötamist, aeg näitab :)

No ja muidugi ma tellisin endale halli värvi seadme ka (ullike).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu ka Cuboid käes ja kvaliteedi mõistes on suht vilets asi.

1. Alguses oli ikaldus põhjaklemmidega, mis ei ulatunud akudeni. Kui põhja peale vajutasin, siis sai ühendust, muidu mitte. Pingutasin neid klemme seal veidi, sai parem, aga ma olen ikkagi kahtleval seisukohal selle konstrui töökindluse osas

2. Alguses clearot lõpuni otsa keerates teatas, et Atomizer not found. Aitas clearo mitmekordne maha ja peale keeramine. Samas siiamaani on jäänud tal mingi vastumeelsus Criuse suhtes, täiesti lambist sätib muidu 0,35 ohmise buildi takistuseks kord 0,68; siis 0,56 või midagi sama jaburat. Aitab, kui Crius kiiresti peale keerata nii, et jõuab lõpuni keeratud enne, kui takistust näitama hakkab. Tarkvarauuendus ei teinud ka seda paremaks.

3. Fire nupp on kuidagi vedel, samas jääb mõnikord kinni, kui mitte päris otse talle peale vajutada. Ma loodan, et see läheb kulumisega paremaks.

Ühesõnaga, viimasel ajal on mul õnnestunud oluliselt parema kvaliteediga seadmeid kasutada ja Cuboid jääb siin selgelt alla nii VTC Minile, IPV d2-le ja RX-200-le. Aga äkki tahab lihtsalt sissetöötamist, aeg näitab :)

No ja muidugi ma tellisin endale halli värvi seadme ka (ullike).

On meilegi üks selline isend sattunud.Sai kliendile uus antud,aga vead täpselt samad.Ei heidaks meelt,tegemist tehnikaga ja ikka juhtub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On meilegi üks selline isend sattunud.Sai kliendile uus antud,aga vead täpselt samad.Ei heidaks meelt,tegemist tehnikaga ja ikka juhtub.

Nice try, aga alumise klemmi puhul oli probleemiks see väike vedruga pin, mis oli natukene kinni jäänud, nüüd töötab ilusti. Nupp enam ka kinni ei jää ja Criusel endal oli kala sees, tegi sama nalja ka hiljem teiste clearodega, piisas coili kruvide kinnikeeramisest :). Vaata oma tagasivõetud mod ka üle, äkki saab veel maha müüa    (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice try, aga alumise klemmi puhul oli probleemiks see väike vedruga pin, mis oli natukene kinni jäänud, nüüd töötab ilusti. Nupp enam ka kinni ei jää ja Criusel endal oli kala sees, tegi sama nalja ka hiljem teiste clearodega, piisas coili kruvide kinnikeeramisest :). Vaata oma tagasivõetud mod ka üle, äkki saab veel maha müüa (psühho)

Seisab siiani kuna asi ei ole selles pinnis ega alumises klemmis(testitud) Probleemset toodet müüki ei pane :-) ka peale parandust ei pane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris tore vaatamine Joyetech tehasest ja sellest kuidas Cuboidi komplekteeritakse ja testitakse. Huvitav on see, miks minu cuboidi nupp ikka peale sellist kvaliteedi kontrolli täriseb.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laiskloom selline. Seepe viitsid vaadata, aga kuidas su kullakallike on kokku klopsitud, seda ei viitsi. Ometi viidad tema seltsis rohkem aega, kui oma naisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris tore vaatamine Joyetech tehasest ja sellest kuidas Cuboidi komplekteeritakse ja testitakse. Huvitav on see, miks minu cuboidi nupp ikka peale sellist kvaliteedi kontrolli täriseb.

 

Tõsiselt arvad et neid kõiki nii testitakse kui kaamerat pole seal :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ka siis peale poolt aastat Kanger Suboxi kasutamist sellest isu täis ja otsustasin miskit uut vaadata. Ega pikka otsimist polnud. Ei viitsi pikka juttu kirjutada, igatahes nüüd Cuboid käes ja hetkel Kayfun v4 otsas. Täna õhtul saabub Tfv4 mini, eks siis saab tõsisemalt testida. Paari sõnaga siis Cuboidist kah... õige ost. Kuna täna peaks ka SS 316L traat saabuma, siis küsiks teadjamatelt, kuidas see TCR mul siin tuleb seadistada? Tähendab, tean kuidas muuta, aga kas number siis peab peale seadistamist välja nägema nii: 0092? Ja kas olen õigesti aru saanud, et kui valin nt. M3 sätteks 0092, siis TCR valikust valin aktiivseks M3-e ja siis hakkan mod-i kasutama SS 316L mode´is? Siiamaani sellest TC-st eemale hoidnud, sest nikkel ja titaanium ei ole eriti sümpatiseerinud. Nüüd, kui SS-iga selline võimalus, tahaks proovida. Peaeesmärgiks on mitte saada enam dry hitte. Eks näeb, kas õnnestub. Muhedat päeva kõigile veipijatele!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui valid M3 modi, siis tossad ikka selles reziimis. Tegelikul ei ole vaja ss316 traadiga tcr reziimi kasutada. 316 traat töötab 316 reziimis väga hästi. Aga seal on väike trikk. Sa pead coili 0,02-0,03 suurema takistusega lukustama. Mul on griffinis 2x ss316 coilid takistusega 0,3 ohmi. Lukustatud on 0,32 ohmi. Temp on 160 kraadi ja piirajasse läheb alles 3-4 sekundil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aa ok... ma ikka päris loll sellel teemal veel. Et siis selles ss reziimis on juba eelnevalt see tcr nr. ära seadistatud ja kui tahad ikka oma rida ajada, siis selleks M reziim. Selge. Ja tänud ka muu kasuliku info eest! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mis see start menüü annab?

järgmiseks tuleb tähelepanu, valmis olla menüüd?

Peaks olema Cubise menüü. Et detektib ise ära, mis coil sul sees on ja sina sätid vajadusel ainult watte

Share this post


Link to post
Share on other sites

võinuks lisada käsitsi takistuse panemise. st et ma ei pea hakkama power nuppu vajutama, maha keerama ja uuesti proovima jne, et saada  näiteks 0,01 juurde

Et teed 0,5 ohmise coili ja kerid takistuse alla 0,1 peale ja siis tulistad? Sellepärast polegi tehtud, et see on mõõdetav väärtus ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on positiivne, et saab tc reziimis watte edasi-tagasi kerida. Ei pea enam vähendamiseks ringi peale kerima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...