Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Cuboid TC joyetechilt

Recommended Posts

See on ju Smart menüü, mitte Start menüü... :)

Hetkel ma täpselt seda kasutada ei oska - lugesin ära, mis see teeb, aga vajadust ei näe ja ei oska ka :D

See, et vatte allapoole ka kerida saab, on äärmiselt mõistlik uuendus. Õigemini see on täiesti ajuvaba, et seda esialgu teha ei olnud võimalik, eriti kui seade 200W välja annab - väga nüri oli igakord ringi peale kerida, kui oli tarvis vähendada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, 5500 aurupilve hiljem kirjutaks siiagi veits. Cuboid on olnud veatu. Algul jamasin vähe ss tc-ga, kuid kui coilid tänu netis tuhlamisele lõpuks vahedega tegin ja dryburninud ei ole üldse, siis hakkas tc paugupealt tööle. Seda takistuse kõrgemaks lukustamist pole mõistnud teha ja pole vaja läinudki, tc on olnud veatu. Akud kestavad minu kasutuse juures 1.5 päeva, mis samuti ok. Tfv4 (äkki keegi oskab öelda, kas sellest paagist ka siin foorumis eraldi teema on? - mitte ei leia noh) miniga on kooslus olnud väga hea. Varsti saab Griffini otsa sättida, huvitab, kas muutub paremaks või ei :) Aga see pole see teema. Hüva õhtut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas suhtuda sellesse, et akud erinevad laadima pannes 0.2v? (3.63 vs 3,42) Nii laadija kui Cuboid sama meelt. Akudeks Samsung 25R, kasutanud algusest peale paaridena. Soojaks midagi ei lähe ning muid anomaaliaid ka ei tähelda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutan vtc5-i, cuboid ise näitab erinevust alati ca. 0.03-0.05 volti (510 poolne aku siis alati madalam) aga d2 laadija on siiani alati laadima pannes sama volti näidanud mõlemal akul... seega mul cuboid ilmselt paneb mingit "hälvet" kuigi tegelt akud tühjenevad võrdselt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kasutan vtc5-i, cuboid ise näitab erinevust alati ca. 0.03-0.05 volti (510 poolne aku siis alati madalam) aga d2 laadija on siiani alati laadima pannes sama volti näidanud mõlemal akul... seega mul cuboid ilmselt paneb mingit "hälvet" kuigi tegelt akud tühjenevad võrdselt...

Kusjuures, kui akud ringi visata, siis on vahe ikka sama, ehk connectori poolne madalam, seega mod ise mõõdab neid kuidagi valesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea, mul ei ole niimoodi... Esimesel hetkel sai üks aku varem tühjaks kui teine. Isegi omavahel ära vahetatult liikus probleem akuga kaasa (märgistasin aku ära). Samuti üks, märgistatud aku laadis kiiremini täis ka. Laen neid Nitecore UM-20 laadijaga, niiet häda ei saanud olla laadimises. Võtsin ühendust akude müüjaga, kes nõustus, et võis juhtuda erinevast partiist ja vahetas pikema jututa ümber. Nüüd probleem puudub - Cuboid näitab võrdset tühjenemist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea, mul ei ole niimoodi... Esimesel hetkel sai üks aku varem tühjaks kui teine. Isegi omavahel ära vahetatult liikus probleem akuga kaasa (märgistasin aku ära). Samuti üks, märgistatud aku laadis kiiremini täis ka. Laen neid Nitecore UM-20 laadijaga, niiet häda ei saanud olla laadimises. Võtsin ühendust akude müüjaga, kes nõustus, et võis juhtuda erinevast partiist ja vahetas pikema jututa ümber. Nüüd probleem puudub - Cuboid näitab võrdset tühjenemist.

Aga palun ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) sitasti tehtud coil 

2) Cuboidile meeldib, kui ss traadiga takistust natuke valetada. Võta lukk maha, pauguta natuke, keera clearo ära, pane tagasi ja vaata takistust. See 0,2 asemel oleks ideaalne 0,21 või 0,22.  Kui sellega ka jamab, siis vaata punkt 1 poole  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin uuesti ja ei toimi ikka. Ka uus coil ei aidanud. Vb ei oska ehitada siis, takistus hüppab ka nagu nii nagu tahab, kord 0.2 ja siis jälle 0.47 vms. Äkki viga deckis , kuna originaal deck oli vigane, saatis FT mulle mitteorginaal osa. Samas teiste traatidega pole probleemi märganud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju teil cuboid kestab 2 choclate ga ? mul ca 2/3 päevast ehk umbes 10 ml mahla, kas see on normaalne ?

pean pidevalt  2 seadet kasutama et päev õhtale saada 15ml kasutuse juures keskmiselt , paagiks üldjuhul 0,25 ohm crown ss temp modes 260 juures

Share this post


Link to post
Share on other sites

kus juures ongi lukustatud 0,27 peal ja 70w 260c juures , et siis veipin suure võimsusega ja ca 10 ml on normaalne ? lihtsalt laen koguaeg usb-ga ( autos) ja mõtlesin et äkki olen akud (2 paari) hukka keerand , kuigi agusest peale suht sama seis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läheb ümmarguselt 10ml juba 28W juures VTC+Cubisega. Keskmiselt 300 puffi päevas.

 

Ja siis muretsetakse,et 70w juures on see palju :D

 

Jope taskus on alati täis 10ml potsik ja 4ml paak ka hommikuti täis. On old päevi kus ka mõlemad tühjad õhtuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul läheb ümmarguselt 10ml juba 28W juures VTC+Cubisega. Keskmiselt 300 puffi päevas.

 

Ja siis muretsetakse,et 70w juures on see palju :D

 

Jope taskus on alati täis 10ml potsik ja 4ml paak ka hommikuti täis. On old päevi kus ka mõlemad tühjad õhtuks.

"Muretsetakse" akude kestvuse pärast, mitte mahlakulu pärast...

 

Pakun ka , et selliste wattide juures ca 10-kond ml. mahla on ok cuboidi kohta... Kuna cuboidil akud jadamisi ühenduses ja sellega mahutavus jääb samaks, mitte ei kahekordistu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna cuboidil akud jadamisi ühenduses ja sellega mahutavus jääb samaks, mitte ei kahekordistu...

 

Eee mahtuvus ikka kahekordistub :D. Amprid ei kahekordistu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul samuti Cuboidis kaks chocolate bari sees ja üldjuhul päris kahte päeva välja ei venita, aga rahulikumal päeval küll. Umbes 350-400 mahvi päevas. Enamasti laen siiski igal õhtul, et vältida olukorda, kus järgmisel õhtul ebasobival ajal akud tühjaks saaksid.

Erilist muutust aku kestvuses erinevate coilidega täheldanud ei ole - veipinud pikalt nii 0.08 - 0.1 ohm twisted nikkel dualcoilidega 220-240C @ 60W, kui ka 0.4 ohm kanthal clapton dualcoilidega @ 70-75W. Ei saanud aru küll, et kummalgi juhul aku vähem või rohkem kestaks.

2/3 päevaga akud tühjaks saada tundub küll võimatu minu jaoks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aga olen ma õieti aru saanud et 2 või enama akuga seadet ei ole hea läbi seadme enda usb laadida , vaid soovitatakse eraldi laadijas laadida ja see ka peab omama balanseerimist ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...