Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Cuboid TC joyetechilt

Recommended Posts

üldiselt seda usb-d kasutan ma vaid äärmisel juhul, vb 1-2 korda olen kasutanud üldse. alati tagavaraakud olemas

Parem oleks kasutada jah nutilaadijat kui seda usb auki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul samuti Cuboidis kaks chocolate bari sees ja üldjuhul päris kahte päeva välja ei venita, aga rahulikumal päeval küll. Umbes 350-400 mahvi päevas. Enamasti laen siiski igal õhtul, et vältida olukorda, kus järgmisel õhtul ebasobival ajal akud tühjaks saaksid.

Erilist muutust aku kestvuses erinevate coilidega täheldanud ei ole - veipinud pikalt nii 0.08 - 0.1 ohm twisted nikkel dualcoilidega 220-240C @ 60W, kui ka 0.4 ohm kanthal clapton dualcoilidega @ 70-75W. Ei saanud aru küll, et kummalgi juhul aku vähem või rohkem kestaks.

2/3 päevaga akud tühjaks saada tundub küll võimatu minu jaoks.

 

Kavalam oleks aega mõõta, mahvi pikkus  võib olla ju erine

aga olen ma õieti aru saanud et 2 või enama akuga seadet ei ole hea läbi seadme enda usb laadida , vaid soovitatakse eraldi laadijas laadida ja see ka peab omama balanseerimist ?

 

Katsetasin rx200-ga.Kolme akut laadis läbi usb 7h.Kõik akud olid peale laadimist võrdse pingega.Tehase koduleht ei keela läbi usb laadimist.Kui aega on, siis ainult tuld.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tegin ise. Kuna tööl pole Photoshopi installinud, siis:

Guugeldad või joonistad kahevärvilise pildi ning sätid värvid nii, et taust oleks must ja logo valge - enamasti Invert funktsioon (Pixlr Editor'is näiteks).

Paned suuruse paika - 64px laius ja 40px kõrgus

Sikutad alla: http://www.pixfonter.com/bitmap-converter/for-segger-emwin.html

Konverdid tehtud väikese pildi Black & White värvidesse.

Korras :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina tegin ise. Kuna tööl pole Photoshopi installinud, siis:

Guugeldad või joonistad kahevärvilise pildi ning sätid värvid nii, et taust oleks must ja logo valge - enamasti Invert funktsioon (Pixlr Editor'is näiteks).

Paned suuruse paika - 64px laius ja 40px kõrgus

Sikutad alla: http://www.pixfonter.com/bitmap-converter/for-segger-emwin.html

Konverdid tehtud väikese pildi Black & White värvidesse.

Korras :)

Paintiga saab ka :)

post-268-0-86542100-1461324828_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paintiga saab ka :)

 

Sul pildi peal evic mini.Kas temale tuli ka uuendus ja kas Ossinovski pilti saaks ka sinna panna? Jevgenit ma mõtlen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul siis andis vist otsad, koguaeg on atomizer short teade ees. Kruvides sama tangi teise mod-i külge, kõik ok. Proovisin ka teise tangiga, ikka sama teema. Keermed kuivad ja puhtad nii tangil kui Cuboid-il. Lugesin kuskilt, et see suht tavaline probleem, ei tea, igatahes aeg miskit uut ligi võtta. Kokkuvõttes päris hea mod oli, aga liiga vähe kestis, et uuesti sama osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvestades hinda, siis on ikka väga ok MOD selle raha eest. 

Ei viitsi teemat lapata, aga vist esimene cuboid, mis siin ära surnud?


Proovi tarkvara vahetada, äkki lihtsalt lolliks läinud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andis saba..... tc pealt viskab power mode enamus jutudel, olenemata coilist. Proovisin 2 clearot

Takistus käib nagu jumal juhatab, enamjaolt üles ja püsib x kohas x aja, ka lukus olles. Tc näitab 20c-40c vahel. Coil läheb kuivalt olles punaseks

Power modes veel funkab

 

Kiip siis arvatavasti õhtal.

Samas hästi teenis, ei kurda eriti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sarnane värk?

 

 

Cuboid 150w TC SS316L jumps out to watt - FIXED

 
If anybody having problems with their cuboid 150w tc switches to watt automatically, make sure the 510 rta/rba/rda pin is protruding out long enough to reach the cuboid 510 pin, this has fixed the hair pulling issues i had previously. if the 510 pin is too short it WILL switch back to wattage mode. make sure you back out the rta/rda 510 pin as far as it could go. goodluck! 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

teoorias, praktikas ei oska öelda. Loeb teistsugust takistust kui power modes. Niisama sealt välja ei viskaks. tc näitab mulle tempiks 20c, tc modes takistus kõrgem kui power modes jne.  Lisaks TC modes (kui välja ei viska sealt) tõmbab traadi punaseks kuivalt

 

Keerasin ka cucu pin väljapoole ennem, sama jama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

teoorias, praktikas ei oska öelda. Loeb teistsugust takistust kui power modes. Niisama sealt välja ei viskaks. tc näitab mulle tempiks 20c, tc modes takistus kõrgem kui power modes jne.  Lisaks TC modes (kui välja ei viska sealt) tõmbab traadi punaseks kuivalt

 

Keerasin ka cucu pin väljapoole ennem, sama jama.

Proovi veel softi ülekirjutamist. Tee nii, et lased kõigepealt vanema peale ja siis uuesti selle, mis sul enne oli. Niimoodi peaks korralikult üle kirjutama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...