Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Cuboid TC joyetechilt

Recommended Posts

Kustkohast hetkel parima hinnaga seda tellida saab?

Alist leidsin 46eurtsi koos postikuluga, aga vaatan et siin eespool käis jutt tunduvalt väiksematest summadest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tellisin samal ajal, arvatavasti oli ka samal lennukil...... ja arvatavasti homme saab    :twisted:

 

 

E:

 

Krt, onaja tracking ei näita mu pakki kuigi hollandi oma näitan, et kohal. Esimene pidurdamine kusagil hunnikus kui täna ei tule    :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuboid peos, tuli hõbedane nagu lasin muuta :)

juba 2 päeva kotis, nyyd võtsin välja. Ei ole mingit kraabitud turvakoodi nagu FT enne tellimist öeldakse ja on.

Kõik kiles 5+, akud laevad , varsti testime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Järelikult sig ei jaksanud sinu buildi üles soojendadagi õieti. Cub jaksab juba ja vot tulemus :!:

Mängisin ka ja tegin cucule 0,45 nife52-st duali (0,12 oomi) - mõne korra saab tõmmata ja nii kuum et lekkima hakkab. Ja hinge lööb kinni..

Muidugi võib võimu maha keerata, aga siis näen escribe device monitor graafikult kuidas temp vaevaliselt tõuseb ja alles puhvi lõpus kohale jõuab. Lõpp liiga kuum ka juba. 0,35 traat on õige (minu juhul siis)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Järelikult sig ei jaksanud sinu buildi üles soojendadagi õieti. Cub jaksab juba ja vot tulemus :!:

Mängisin ka ja tegin cucule 0,45 nife52-st duali (0,12 oomi) - mõne korra saab tõmmata ja nii kuum et lekkima hakkab. Ja hinge lööb kinni..

Muidugi võib võimu maha keerata, aga siis näen escribe device monitor graafikult kuidas temp vaevaliselt tõuseb ja alles puhvi lõpus kohale jõuab. Lõpp liiga kuum ka juba. 0,35 traat on õige (minu juhul siis)

Sel juhul abiks preheat wati ja kestvuse muutmine ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tean-tean. Aga need mõjutavad vaid alguse osa. Et võimsuse graafikusse väga suurt jõnksu ei tuleks, tuli see panna 130w ja 6-7s pärast lõpetas ikka 65w peal (ma kauem lihtsalt ei kannatanud välja (facep) ) Panin DNA40 otsa - auras parajalt!

Ja ega ma ei kurda siin, hoopis jagasin kogemust. Tahtsin teada, tegin proovi ja saingi teada :D Rohkem ei ole alati parem

Asi on mumeelst selles, et buildid on läinud kogu aeg vingemaks ja reaalselt seda nõrgemate seadete otsas käima ei tõmmatagi.

Kui selline panna võimsamale seadmele, siis üle mõistuse kuumaks ta ka läheb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingi piix on, saadan reinule, tal sama aparaat olemas.

tegin uue coili, ikka sama jama. samas sigelei otsas no probleemos. cuboidi 2x5 sek kasutad, siis pm, võiks analoogi süütama hakata 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingi piix on, saadan reinule, tal sama aparaat olemas.

tegin uue coili, ikka sama jama. samas sigelei otsas no probleemos. cuboidi 2x5 sek kasutad, siis pm, võiks analoogi süütama hakata 

Panin prooviks AW punased akud, need teevad 80w juures Smoke TF4-ga kogu Cuboidi parajaks taskusoojendajaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mingi kamm on, cucu läheb sigakuumaks cuboidi küljes, samas sigelei otsas kõik ok    (facep)    (kick)

 

Kas sul on soft uuendatud 3.1 peale? Proovi vanem versioon tagasi peale panna, äkki aitab. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin nii vana kui ka uue softiga.

 

Viskan akud ka kaasa, 30q siis. Mõtlesin ka akude peale, aga  no ei ole ju lambikad akud.

Rein saab võrrelda enda omaga. Mul ei ole võrrelda millegiga, vaid sigeleiga ja sellega kõik ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki partii otsas vms. Sellesmõttes tore kuulda, et mul on saatusekaaslasi :D

Loodame, et varsti ikka läheb teele.

 

EDIT 19.01.16 15:50: Shipped (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...