Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Cuboid TC joyetechilt

Recommended Posts

Tere! Tellisin ka mõni aeg tagasi endale antud isendi ära ja täna näitab omniva et pakk on kenasti jõudnud sorteerimiskeskusesse, kuid taga seisab uhkelt TOLL. Olen tellinud korduvalt (edukalt) fasttechist, ja nüüd siis esmakordselt cigabuy'st - millega ma nüüd arvestama pean, on lootus üldse kätte saada? Paki sisu koosnes cuboid'ist, cubis'est, aukudest ja coilidest.

 

Tegin väikse juhendi, kui midagi on puudu, siis parandage :)

___________________

 

Kui pakk jääb tolli kinni:
 
1) Saada aadressile [email protected] vabas vormis avaldus, nt "...saabunud saadetise nr (trackingu kood) tollideklaratsiooni soovin vormistada ise, palun saata vormistamiseks vajalikud dokumendid aadressile..."
 
2) 1-3 päeva jooksul (tavaliselt samal päeval) saabub selline vastus (koos lisadega):
Saadetise deklareerimiseks saate pöörduda lähimasse tollipunkti (tollipunktide kontaktid leiate  http://www.emta.ee/index.php?lang=ee&id=32760)või saate vormistada deklaratsiooni interneti teel http://www.emta.ee/index.php?id=31269. Selleks on manuses lisatud postisaadetise saabumise teatis ning pakikaart.
 
Kauba asukoht/terminali kood: ********
 
3) Teed e-poe arvest ja/või PayPali maksekorraldusest ekraanitõmmise ja salvestad ära, see tuleb hiljem deklari juurde üles laadida.
 
4) Lähed e-maksuametisse ja täidad deklari ära (kui midagi läheb valesti, siis esitada enne ei lase kui parandatud)
 
5) Saad kohe Maksu- ja Tolliametilt kirja:
 
Deklaratsioon tolliviitenumbriga ******** on esitatud. Maksud kokku: xx,xx
Tasuge maksud tolli ettemaksukontole, vt: http://www.emta.ee/index.php?id=1680
 
6) Teed ettemaksukontole ülekande ja mõne aja pärast saad  Maksu- ja Tolliametilt järgmise kirja:
 
Deklaratsiooni viitenumbriga ******** on vabastatud. Edastage deklaratsiooni viitenumber posti- või kullerfirmale.
 
7) Saadad aadressile [email protected] kirja : Deklaratsiooni viitenumbriga  ******** on vabastatud.
 
8) Jääd ootama Omnivalt SMSi paki saabumise kohta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud põhjaliku info eest :) Just mõtlesingi, et kaua saadetis tollis viibida võib (kui hetkeseisuga sorteerimiskeskuses).. et kuna nad mind üldse ise teavitaks või midagi sellist?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nad ei teavitagi. Kui üle mingi ajada seisab, saadavad tagasi. See pikk juhend õige, aga selle deklari vormistamisega nii lihtne ei olnud, seal oli vaja mingeid x numbreid kuhugi x kohta panna, ei mäleta enam, mul pole paar aastat midagi kinni jäänud enam

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nad ei teavitagi. Kui üle mingi ajada seisab, saadavad tagasi. See pikk juhend õige, aga selle deklari vormistamisega nii lihtne ei olnud, seal oli vaja mingeid x numbreid kuhugi x kohta panna, ei mäleta enam, mul pole paar aastat midagi kinni jäänud enam

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ideaalis peaksin siis nüüd ise nö huvi tundma ja saatma trackingu järgi päringu, et mis värk on? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideaalis peaksin siis nüüd ise nö huvi tundma ja saatma trackingu järgi päringu, et mis värk on? :D

Minul on tulnud tavaliselt ikkagi mingi teade ka Omniva poolt, et kas soovite ise deklareerida või nad teevad seda minu eest. Samas kui ma olen avastanud trackingu järgi, et kaup on tollis, siis olen ise kohe Omnivasse kirjutanud. Nii hakkavad asjad kiiremini liikuma lihtsalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul on tulnud tavaliselt ikkagi mingi teade ka Omniva poolt, et kas soovite ise deklareerida või nad teevad seda minu eest. Samas kui ma olen avastanud trackingu järgi, et kaup on tollis, siis olen ise kohe Omnivasse kirjutanud. Nii hakkavad asjad kiiremini liikuma lihtsalt.

Hästi, panen neile kirja teele. :)

Uskumatu küll, olen korduvalt tellinud erinevaid seadeldisi endale, kuid nüüd järsku said siis küüned taha.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis seal uskumatut, seadus on selline :)

Üldiselt on nii, et kui korra oled silma jäänud siis edaspidi ongi pidevalt tollimine - omal nahal läbi elatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis seal uskumatut, seadus on selline :)

Üldiselt on nii, et kui korra oled silma jäänud siis edaspidi ongi pidevalt tollimine - omal nahal läbi elatud.

Hjaa.. eks ta nii ole tõepoolest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millest järeldub siis, et väljastpoolt EU-d tellides katsu paki väärtus alla 22€ hoida, kui saad. Cuboid kahjuks jah hästi ei mahu selle teki alla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pm võid pakile iga kord lasta panna x summa, kui tollile tundub, et see asi ei pruugi maksta nii vähe kui kirjas, siis ta lihtsalt küsib pabereid. Mis automaatselt ei tähenda, et toode nii vähe ei maksa. Ega toll loll pole, pakun, et pooltel juhtudel nad seda pakil olevat summat, kui see üldse on seal, ei vaatagi.

 

Kui asi kaalub 300+g ja paki mõõdud on ca 15x5x10cm, siis on tõenäoline, et asi on rohkem väärt kui 21€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et minu Cuboidil õnnestus tollitöötajast vaikselt mööda hiilida. On teine õnnelikult postkontorisse jõudnud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et minu Cuboidil õnnestus tollitöötajast vaikselt mööda hiilida. On teine õnnelikult postkontorisse jõudnud :)

Vähemalt kellegi õuele on õnn saabunud :D 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen nüüd pool päeva oma hõbedase cuboidiga koos aega veetnud. Kõik on väga tore, aga paar häirivat asja on ka ikkagi.

Üks asi mis häirib ikka korralikult, on klõbisev ja suhteliselt valjut klikki tegev nupp. Sellega juba vaikselt ei tossuta, iga vajutus paneb kõrvalseisja pead pöörama.  

Teine asi, mis juba postkontoris pakki vastu võttes üllatas, on aparaadi kaal. Kaalub teine nagu keskmine telliskivi :) Suvel lühkarite tasku seda ikka ei lükka, kisub püksid kohe maha :D

Peab hakkama trakse suvel kandma vist ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nupp on pseudoprobleem. mul kunagi oli puutetundliku nupuga modi....ei olnud lahe. Kaal...osta traksiga püksid kui nööri pole lühkaritel   :D

2 akuga modi nagu eriti kergemaks ei tee kui plastikut ei kasuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei selles suhtes on see tõesti raske jurakas, et kaalus üllatusin isegi, kui Epiibus seda käes hoidsin.

Taskus oli akuga Cloupor Mini Plus 50W TC (ka metallist ja korralik asi) + Zephyrus ja see kombo kaalus kokku ikka tunduvalt vähem kui ilma akudeta tühi Cuboid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

üks peenemat sorti kummirõngas selle nupu ümber klaariks selle klõbina ära äkki ve... ?

 

Ma arvan, et lahendus on silikoon ümbris. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...