Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Cuboid TC joyetechilt

Recommended Posts

LG HG2 ftw, pikemalt siin keelt ei peksa, muidu vtc5 härrad tulevad kallale (psühho)

LG HG2 on ka väga hea aku, mahtuvus 3000mah ja 20A http://www.epiip.ee/et/mod-akud/1248-lg-hg2-18650-3000-mah.html

Lisaks HG2 tootmine on vist hetkel peatatud kui ma ei eksi, LG-l on mingid tarneraskused 

 

Aga hea aku on veel Samsung 30Q (3000 mah ja 15-20A), mida vist Eestist poodidest ei leia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LG HG2 ftw, pikemalt siin keelt ei peksa, muidu vtc5 härrad tulevad kallale (psühho)

 

Õigus jah, see šokolaadi-aku ka jah.. :) see ka ok.. omal nahal vtc-minis järgi proovitud...  (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab keegi mulle selgitada, miks cuboid kohe tehasest tulles 200w pole?

Ma püüan seletada. Alguses tehti Cuboidid sellise tarkvaraga, mis võimaldas max 150W võimsust. Tehti valmis suur hulk Cuboide ja tarniti need üle maailma edasimüüjatele laiali. Siis targad mehed Joyetechi ettevõttes natukene nuputasid ja nikerdasid valmis tarkvara, mis võimaldas kasutada Cuboidi max 200W peal. Et miks see siis uutel modidel peal pole? Aga sellepärast, et hulk mode on juba tehasest välja läinud 150W tarkvaraga ja neid ei ole otstarbekas tagasi kutsuda, et tarkvara hakata vahetama. Nüüd loodavad Joyetechi inimesed, et kasutajad panevad äkki ise selle tarkvara oma ostetud modidele peale. Võibolla uuemad partiid tulevad ka juba 200W tarkvaraga, aga seda me veel praegu ei tea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli jah pakis cuboidi ja cubise komplekt + akud. Kuigi akude koha pealt olen hädas, on küll 18650 kuid väga ei fiti aparaati sisse.. Jätsin vist midagi kahe silma vahele :/

Ilmselt oled võtnud mingid ultrafire või mingid muud sarnased "fire" nimega akud. Neid ära MOD'i topi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas buff count'i kuidagi lihtsalt nullida ka saab?

Ma ei tahaks seda n.ö. "odomeetrina" näha, vaid pigem igapäevaselt nullida, et päevast mahvide arvu lugeda.

 

EDIT: Youtube aitas. Kui 3.10 sw, siis tuleb minna selle peale mida nullida tahad ning hoida Fire nuppu kuniks ära nullib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võibolla olla on teemast läbi käinud, aga siiski, et kaksikud akusid vahetage järjekorda ka neil, kuna clearo poolne aku kukub kiiremini, ehk siis ca. 0.04-0.05v on 510 pini poolsel akul alati volt väikem... ise vahetan igaks juhuks akusid korda mööda pesades....

Share this post


Link to post
Share on other sites

asi pole isegi shokoladipoistes....

 

pm ma ajan 1 paariga terve päev ära ja veel paar h lisaks. Samas sigeleiga läks 3 akut päevas........

üks tark inimene rääkis mulle, oli vist vikati nimeline (sorry kui keegi teine oli), et 1 aku koormus on lihtsalt nii suur, et saab kiiremini tyhjaks. 2 aku puhul lastakse nagu poolmuidu ja tänu sellele akud kestavad ka kauem.

Lisaks näiteks mu sigelei andis otsad 3,6V peal, siis 2 akut cuboidi sees lasevad akud 3.2V peale. Kui võtta aluseks mõlemad 3.6V siis ikka kestavad kõvasti kauem   :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahe on 0,1v....aga kukub jah .

 

Kuna akud ühesugused, siis nagu jumal juhatab läheb masinasse

Seade ise näitab erinevust 0.05v.. laadima pannes näitab d2 laadija erinevust 0.01v kahe aku vahel...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markeriga numbrid peale joonistada oleks vist küll mõistlik akupaaridele. Üks ja kaks, kolm ja neli, kaks ja üks, neli ja kolm, ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sul mingi eriti kehva partii sattunud siis. Mul mingi poolteist nädalat suht tihedat kasutamist ja täitsa nagu uus alles, vb. fire nupu peal värv servadest hästi veits tuhmunud.... siis mustast eksemplarist räägin.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurt nii sitta värvikihti pole ma veel kohanud .1 päev kasutanud Ja näeb välja nagu oleks poolaastat vōtmetega ühes taskus kandnud fakk

värv=must?

 

Kui nii, siis see oli 1 põhjuseid, miks ma vahetasin naturaalse metalli vastu viimasel hetkel  :roll:

chromel pole kriipsu ka peal, aga käinud kõik taskud igasuguse sitaga läbi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...