Jump to content
E-sigareti foorum
V33k

Kangertech Subox mini RBA rõve maitse

Recommended Posts

Tere!

Mul on väike mure seoses kangetech subox mini RBAga. Vahetasin vatti ning peale seda tuli jube imelik maitse. Kõrbenud maitset ei ole, vaid mingi teistsugune. Jubedalt häirb. Olen juba mitu korda vatti vahetanud ja vahetasin ka traati, kuid ikka on imelik maitse juures. Vedelikus asi ei ole. Oskab keegi midagi selle kohta öelda? Vatt ka kõrbema ei lähe ja ma ei saa aru milles asi on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kindel? Viimane kord kui vatti vahetasin, siis tuli kohe korralik maitse ilma selle rõveda kõrvalmaitseta. Ma ei julge tõmmata. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vatil võib ca 10min alguses olla see "rõve" maitse. Endal on Crius ja sellega on hea ja lihtne....teen õhuava täitsa lahti...vajutan burn ning puhun lihtsalt pealt (drip dipist) õhku kõvasti peale.....ehk töötan sisse selle coili. Esimene mahv endale ka ei meeldi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

enne vati vahetamist käed pesid puhtaks? 

Kui näpud on kasvõi natuke mustad siis see jääb vati sisse kinni ja rikub maitse ära. 

Kui isegi näiliselt näpud "sitased" pole siis nahk eritab ikkagi rasva ning ka see jääb vati sisse kinni ja rikub maitse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega näppudega eriti palju käperdada pole hea jah .Kui näpud vedelikuga koos ja vatti või muid osasid katsuda siis jääbki selline imelik sita maitse juurde (olen ise tähendanud ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, sai messengeri kaudu suheldud Vapeiniga ja tulemuseks on jälle korralik maitse. Lammutasin oma RBA algosadeks ja pesin kõik jubinad sooja veega puhtaks. Keerasin uue traadi ja panin traadi ühte tasapinda kinnituskruvidega. Nüüd on kõik jälle timm.

Vastuseks ka viimasele postitusele, siis ega ma seda vatti väga näppude vahel hõõrunud ei ole. Lõikasin vajaliku riba välja, keerasin otsa kokku, lükkasin läbi traadi ja lõikasin otsad vajaliku pikkusega. Seda "kasutatava" osa katsumist olen ma vältinud alati. Igaks juhuks.

Kui kellelgi peaks esinema sama probleem, siis teadke, et vahel oleks hea kogu RBA süsteem veega puhtaks pesta ja ilusti ära kuivatada.

Ma tänan kõiki, kes aitasid ja võtsid vaevaks siia kirjutada. Suur suur aitäh teile! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, sai messengeri kaudu suheldud Vapeiniga ja tulemuseks on jälle korralik maitse. Lammutasin oma RBA algosadeks ja pesin kõik jubinad sooja veega puhtaks. Keerasin uue traadi ja panin traadi ühte tasapinda kinnituskruvidega. Nüüd on kõik jälle timm.

Vastuseks ka viimasele postitusele, siis ega ma seda vatti väga näppude vahel hõõrunud ei ole. Lõikasin vajaliku riba välja, keerasin otsa kokku, lükkasin läbi traadi ja lõikasin otsad vajaliku pikkusega. Seda "kasutatava" osa katsumist olen ma vältinud alati. Igaks juhuks.

Kui kellelgi peaks esinema sama probleem, siis teadke, et vahel oleks hea kogu RBA süsteem veega puhtaks pesta ja ilusti ära kuivatada.

Ma tänan kõiki, kes aitasid ja võtsid vaevaks siia kirjutada. Suur suur aitäh teile! :)

 

No see on iseenesest mõistetav, et alati kui vatti vahetad siis tuleks terve RBA kuuma vee all puhtaks pesta ja pärast coili kuumutada, et mustus ära põleks. :) 

aga tore, et korda said! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mismoodi coili kuumutada? Mõtled, et lasen traadi enne vati paigaldamist punaseks?

just nii. 

Peale vana vati eemaldamist ja RBA pesemist tuleks coil punaseks lasta, siis peaks olema näha ka, et eraldub veidike "suitsu" 

kui enam "suitsu" ei tule siis peaks coil puhas olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mismoodi coili kuumutada? Mõtled, et lasen traadi enne vati paigaldamist punaseks?

Jah kui on kanthal traat. Ma lasen punaseks ja panen kuuma traadi vee alla ... siis viskab ühe korraga kõik jama minema traadi pealt.

TC traate ei ole soovitav punaseks lasta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks ma ei oska öelda, mis traat mul on. E-piibust küsisin kanger subox mini RBA jaoks traati ja ostsin ühe meetri seda. Kui jäme või mis traat see on jään siinkohal vastuse võlgu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas ma seda uurima peaksin? Vaevalt, et nemad mäletavad ja traadi jämedust pole mul millegagi mõõta.

Kui ma küsisin kindlale aparaadile traati, siis ma usun, et nad teadsid mida mulle müüvad. Traadi ostsin Laki 40a asuvast E-piip.ee esinduspoest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...