Jump to content
E-sigareti foorum
V33k

Kangertech Subox mini RBA rõve maitse

Recommended Posts

Ma ei usu ,et nad sulle ilma küsimatta ,kas sul on tc aparaat müüsid midagi peale kantali .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millal ost sooritatud? Address vast ikka Luha40? Traat mille ma isiklikult vist müüsin on awg24 tavaline kanthal ;) Loodan, et mäletan hetkel õieti kellega tegu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks ma ise ka ei mäleta millal. Üks naisterahvas müüs. Ostsin veel vg baas vedeliku ja nikotiiniga paas vedelikku. Parasjagu oli vg ja pg kokkusegatud baasvedelik otsas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav probleem..

mina kontrolliks kõigepealt kas kruvid on kinni korralikult ja siis palju keerde, mis sisemine läbimõõt ja palju takistust näitab.

Kui traadi jämeduse ka umbes-täpselt määrata saad, siis kalkulaatori abil peaks nägema, mis materjal see on.

Kahthali, nikli ja titaani takistused on ikka päris erinevad

 

Edit: tuli meelde et kui mini sain kunagi siis algul oli probleem sellega et põhja kontakt ei ulatunud korralikult vastu RBA plusskontakti.

Koputasin siis vastu lauda põhja kontakti pisut sissepoole ja kõik oli lill. Pärast seda probleemi enam ei olnud. See põhja plusskontakt tundub mingi poolujuv olema ja vist on alguses liiga tuuga mõnel isendil. Pärastpoole hakkab paremini käima ja 510 konnektori vedru lükkab seda piisavalt ülespoole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 keeret ja takistus on 0,4 oomi. 30w tõmmates tuleb 3,4V pinget.

Niipalju saan traadi jämeduse kohta öelda, et natuke jämedam kui originaal, mis kohe kaasas oli. Kõik kruvid on ilusti kinni. Aga nagu ka eespool mainis, sain rõvedast maitsest lahti, kui kogu süsteemi veega puhtaks pesin. 😊

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 keeret ja takistus on 0,4 oomi. 30w tõmmates tuleb 3,4V pinget.

Niipalju saan traadi jämeduse kohta öelda, et natuke jämedam kui originaal, mis kohe kaasas oli. Kõik kruvid on ilusti kinni. Aga nagu ka eespool mainis, sain rõvedast maitsest lahti, kui kogu süsteemi veega puhtaks pesin.

Mitme mm varda ümber keerasid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei oska ka sellele vastata. :D Mõõdu võtsin originaali järgi ja selleks sobis pastaka metallist ots, mille ümber keerasin, mis jämedusega see on ei tea.

Edit: kuidas mobiiliga siia pilte üles laadida? Paneks mõne pildi milline see asi jäi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei. :) Seega tohin punaseks lasta ja vee all pesta?

Jah

AGA ära samal ajal nuppu all hoia kui vee alla pistad.

Ära modi märjaks tee :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...