Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

Balanseeritud akude laadimine.

Recommended Posts

C'mon. Mul on üks taskulamp, mis 8 AA pulgaga töötab. LEDi võimsus on 8-9W ja pole midagi veel õhku lennanud. Ääremärkusena olgu öeldud, et see 8-9W ei tundu veibimaailmas suur, kuid on oluline vahe kas selline koormus on pidevalt või vaid mõne sekundi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eks oleneb koormusest ja kui piiri peale minna, aga oletame et mida tööstus teeb on uurimustega põhjendatud ->

Kõik lipo pakid laaditakse minu teada balansiga. See on standart.

Ma kahtlen kas seda oleks ette võetud, kui poleks vajadust saavutada akude parem eluiga ja ohutum töö. Ehk tõestada uue tehnoloogia eeliseid.

Vanemale tehnoloogiale muidugi vähem tähelepanu, uuendused on kallid ja kui annab otsad, ostad uue ju

Share this post


Link to post
Share on other sites

eks oleneb koormusest ja kui piiri peale minna, aga oletame et mida tööstus teeb on uurimustega põhjendatud ->

Kõik lipo pakid laaditakse minu teada balansiga. See on standart.

Ma kahtlen kas seda oleks ette võetud, kui poleks vajadust saavutada akude parem eluiga ja ohutum töö. Ehk tõestada uue tehnoloogia eeliseid.

Vanemale tehnoloogiale muidugi vähem tähelepanu, uuendused on kallid ja kui annab otsad, ostad uue ju

Viska korraks oma akud paralleeli kasvõi juhtme kaudu ja paranoia sureb =)

 

Lipo-d on natukene teine teema....ja hetkel turgu neil <0,1% kindlasti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viska korraks oma akud paralleeli kasvõi juhtme kaudu ja paranoia sureb =)

 

Lipo-d on natukene teine teema....ja hetkel turgu neil <0,1% kindlasti....

Manjana Paranoia :razz: mmm.. :idea:

Aga lükkame ümber - probleem on siiski olemas (ja puudutab nii Li-Ion kui LiPo akusid).

Kui tõsine see on, ei oska mina hinnata. Eks siis elu näitab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatan praegu oma reuleaux rx-200 akude pingeid. Alguses, kui nad laadijast võtsin, olid 4,2 4,2 4,19. Hetkel vaatan, et näitab 3,87 3,84 3,93. Kas need on juba sellised vahed, et on pahapaha? Pole muud teinud, jui ainult modi sihtotstarbeliselt kasutanud, akud on ka uued ja just selle modi jaoks korraga ostetud. Kusagil mujal pole neid kasutanud.

 

Mul ka rx200 ise näitab vahepeal umbes samades vahemikes erinevusi. Kaldun arvama, et mod ise lihtsalt valetab natukene, kuna D4 laadijasse visates näitas see identseid pingeid ja usaldan nitecore readingut tiba rohkem kui 40-50$ modi chipi omi :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See 4,2 ja 4,19 ei pruugi veel tähenda 0,01V vahet vaid isegi 0,001 vahe võib tänu ümardamisele sama tulemuse anda - 4,195=4,2; 4,194=4,19. Veel võib sellise väikese vahe anda erinev klemmide puhtus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

küsimus:

Kui suur tõenäosus on, kui ma panen modisse 2 ühesugust akut, mida olen kasutanud üksikult  ja pauk võib käia võrreldes sellega kui ma panen 2 ühesugust tutikat akut sinna sisse?  

Kõik on samal ajal ostetud akud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...