Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Speal

Mouth-to-lung coili ehitamine?

Recommended Posts

Hey!

 

Olen nüüd mõnda aega harrastanud otse kopsu tõmbamist kuid hakkab vaikselt kohale jõudma, et see pole ikka minu jaoks :/ eks vahest on ikka fun, aga pikemas perspektiivis ja igapäevaseks kasutamiseks eelistan siiski mouth-to-lung inhale.

Kui kasutan madala takistusega coili siis ma jäängi aurutama, selline tunne nagu ei saaks nikotiini vajadust rahuldatud. Räme chain-vape koguaeg... terve elamine hall, muffigi ei näe, vedelikku kulub meeletutes kogustes jnejne.

Aga samas kui kasutan 1.2ohmist OCC coili siis võtan rahulikult 5-10 mahvi ja võin seadme maha panna ning ei pea sellele lähema tunni aja jooksul enam mõtlema. (nikotiini erinevad kangused järgi proovitud. 3,6,9,11,12) 

 

Nimelt siis ongi minul selline küsimus, et kuidas ehitada coil subtank RBA V2 sisse, et see toimiks nagu 1.2ohm või 1.5ohm occ coil ja, et saaks tõmmata suust-kopsu?

 

Olen proovinud teha küll 1.2 ja 1.5ohmise takistusega coili, aga õhku käib nii palju läbi, et suust kopsu sellega tõmmata ei saa :/ Sain vabalt hoopis tõmmata otse kopsu, lihtsalt auru tuli veidike vähem kui 0.5se coiliga.

 

Kas peaks siis coili õhuavale eriti lähedale panema? Tihedamalt wickima või mis aitaks saavutada samasugust "tight-draw" tulemust nagu OCC coilidel?

 

 

Ette tänades,

Kristjan

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah niipalju kui mina olen aru saanud siis subtankiga väga head tulemust mouth to lung ei saagi.
Pigem kui selline soov siis ka vastava võimekusega RTA otsida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib proovida jah coili lähemale panna ja vatti ka nii, et coli ümbrust täidaks rohkem. Üldiselt on jah, kõige olulisem see toru läbimõõt, mis tuleb coili juurde. Minu kogemus ütleb siiani, et see väljast õhu kinnikeeramine siiski ei aita. Ja teiseks, tee 1,6 ja kõrgema takistusega ning sussuta 15w kandis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cubis 1,5 claptoniga on super sellejaoks. Soovitan soojalt!

Oled Cubis'e coile selle pilguga ka vaadanud, et kas annab pärast ümber ehitada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Julgen soovitada TFV4 mini tanki. Sellel on kaasas rba õhuvoolu piirav adapter. Selline pisikese auguga punn käib coili alla. See tõmbab õhuvoolu parajalt tuugaks. 

 

2015-09-15-15_38_510879.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Julgen soovitada TFV4 mini tanki. Sellel on kaasas rba õhuvoolu piirav adapter. Selline pisikese auguga punn käib coili alla. See tõmbab õhuvoolu parajalt tuugaks. 

 

2015-09-15-15_38_510879.jpg

 

Oh, sellega seoses tuli idee, et teoreetiliselt saaks ju subtanki RBA õhuvõttu altpoolt piirata. 

rba-mini-plus-4.jpg

Osad alumised augud saaks ju täis toppida millegagi, näiteks nätsuga? :D

ja tulemus olekski tighter-draw ? :)

 

Eks õhtu poole üritan meisterdada miskit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nop see ei pruugi aidata. Oluline ongi selle mulgu suurus mis täpselt coili all, sest see määrab õhuvoolu kiiruse/tugevuse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis juhtub nätsuga, kui seda kuumutada?

Ei tahaks uskuda, et nende aukude juures kuumus nii suureks läheb, et midagi juhtuks + õhk liigub sealt läbi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui Subtank Mini drip tip vahetada mõne kitsama sisemise diameetriga drip tip'i vastu siis annab täitsa MTL tõmmata.

Muidugi see tõmbe teema on nagu maitsegagi, et iga ühel erinev.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemo2 puhul on kasutatud neid protank/aerotanki coilide silikoonist tihendeid, et õhuvoolu piirata, need olid ka suht kuumakindlad.

 

2015_04_20_143932.jpg

 

Aga mul endal enam Subtanki pole, nii, et ise testida ei saa. Ilmselt mingeid jullasid/tihendeid ikka leidub, et sinna toppida? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ennem nätsu proovi ntks 1,7ohm coili.

Ei seda niikuinii, esialgu ehitan 1.7-1.8se coili ja kasutan sinu "näpunäiteid."

Eks siis paistab mis tulemus on. 

 

A mul ainult 28,26,24 gauge kanthalit :D 28ga peaks hakkama saama vist. 3mm sisemine diameeter ja 8.34 keerdu.

 

/kasper - drip tip on mul esimesest päevast välja vahetatud peenema, metallist tipi vastu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teema algataja aurutamine paistab on üsna minu oma moodi - teen samuti, nagu tuju tuleb parajasti, kas M2L või otse kopsu. Selleks muidugi erinevad paagid, nagu kõrvalt näha. sh. mini on pigem backup seade ja vahetub peagi isub S ja RBA vastu.

Mumeelest sobib mini kõigeks aga teeb seda tubli 3+ hindele, mitte et just kehva oleks, aga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subtankil saab ju Airflow control'i koomale keerata ja 28ga 8-9 tiiru 2.5mm peaks soovitud tulemuse andma. 2mm ei soovita sest ramp-up on kiirem ja pikka mahvi ei saa vist. Aga see kõik on spekulatsioon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Subtankil saab ju Airflow control'i koomale keerata ja 28ga 8-9 tiiru 2.5mm peaks soovitud tulemuse andma. 2mm ei soovita sest ramp-up on kiirem ja pikka mahvi ei saa vist. Aga see kõik on spekulatsioon

Saab muidugi, aga isegi kõige väiksema õhuava peal tuleb liiga palju õhku läbi, sest see tank pole mõeldud M2L.

 

Igaljuhul proovisin siis ehitada miskit :D tegin algul selle väikse sinise kruvikeeraja ümber(peaks 2.5mm olema?) ja 9 keerdu andis tulemuseks 1.3ohm :D

 

Lõpuks keerasin pastaka sisu ümber(3mm vist) 9 keerdu ja tulemus 1.6ohm.

 

Kuradi äge universaalne coil tuli, õhuava kõige väiksema settingu peal - saab tõmmata M2L (Kuigi OCC coiliga ikkagi parem)

Õhuava täiesti pärani - saab vabalt tõmmata ka otse kopsu :) 

Nüüd ainult vastavalt tujule vedelik sisse ja tuld! 

 

Tänud kõigile soovituste eest!

Jätan vist teema lahti, et kui kellegil kunagi selle teemalisi küsimusi tekib siis võib siia kirjutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...