Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vilistaja

Aumeeste mäng veebruar 2016.

Recommended Posts

Kahjuks pidasin siiski silmas füüsilise aktiivsuse eesmärke, tööle jõudmine on distsipliini küsimus rohkem.

 

 

Panen kirja ära, et sin ootab ees 14,5h sõudmist.

 

 

Kuidas plaanid saavutada? Pole veel hilja panna omale kirja hommikused poole tunnised jalutuskäigud!

toidukava ees, sellejärgi lasen, hetkel esimese nädalaga -1.3kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kohe kohe kuu läbi, õhtu ja üks päev on jäänud. Ei tea kuidas teistel on, aga mul on natukene ärev olla :P

 

aumeeste_veebr.JPG

 

Laiskuse tõttu kergelt see eesmärk nüüd küll ei tule, kindlasti järgmine kuu uuesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sain ka oma sõudmise hommikul lõpetatud aga nii sitt oli ees, et isegi ei viitsinud siin ära mainida.

Nagu sul Vilistaja oli ka mul neid laiskus päevi millele järgnes teine päev kui oli vaja muid asju teha ja nii need võlad kogunesid. Ühesõnaga lõpus oli see siuke õudne kohustus, hommikul 1.5h, magama, õhtul 2h jne. Jätan paar nädalat pausi sisse, siis vaatan edasi tasapisi ja challengis enam osaleda ei taha 😄

Trackimisega oli nagu ma kirjutasin ehk siis selline app puudub ja lisavidinaid sellep ostma ka ei hakanud. Panin sportstrackeri kella käima ja andsin minna.

post-2044-0-89183500-1456785532_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sain ka oma sõudmise hommikul lõpetatud aga nii sitt oli ees, et isegi ei viitsinud siin ära mainida.

Nagu sul Vilistaja oli ka mul neid laiskus päevi millele järgnes teine päev kui oli vaja muid asju teha ja nii need võlad kogunesid. Ühesõnaga lõpus oli see siuke õudne kohustus, hommikul 1.5h, magama, õhtul 2h jne. Jätan paar nädalat pausi sisse, siis vaatan edasi tasapisi ja challengis enam osaleda ei taha

Trackimisega oli nagu ma kirjutasin ehk siis selline app puudub ja lisavidinaid sellep ostma ka ei hakanud. Panin sportstrackeri kella käima ja andsin minna.

Minu poolt respekt, et ikkagi otsustasid kaasa lüüa ja ära tegid. Eks see selline kerge eneseületus tuleb aeg ajalt kasuks.

 

Hetkel mõtlen lasta mängul natukene seedida ja proovida uuesti, kui ilmad ilusamad ja ehk osalejaid ka rohkem. Renx loodan, et ikka võtad siis ka osa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii. Alustamise kaal: 93,9kg. 4 nädalat hiljem: 88,0kg. Kaalu langus 5.9kg.

Päris hästi. Kas riis ja kana või läksid puhtalt juurikatele üle? 😄

Minu poolt respekt, et ikkagi otsustasid kaasa lüüa ja ära tegid. Eks see selline kerge eneseületus tuleb aeg ajalt kasuks.

 

 

Hetkel mõtlen lasta mängul natukene seedida ja proovida uuesti, kui ilmad ilusamad ja ehk osalejaid ka rohkem. Renx loodan, et ikka võtad siis ka osa!

Tänud ;)

Peab laskma seedida jah. Vbl siis jõuan vahepeal sõudemasina ekraani korda teha. Ei viitsi enam tõmmete korduseid peas lugeda 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

renxnrj, ei olnud puhtalt juurikad, suuremalt osalt toidukogusest olid jah juurikad aga kõik muu kah, kana liha poolelt, vahepeal tuunikala, siis riis, tatar, kartul, leib. piim, maitsestamata jogurt jne, ühesõnaga natukene nagu valida oli :P jätkan ka märtsi kuus seda. Lisaks tuleb mainida, et alkoholi pole ka kuu aega näppinud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh jah, kõnealuse Aumeeste mängu kohta võib vaid konstateerida ammutuntud tõde, mille kohaselt täissöönud inimestel pole tihtipeale lihtsalt mitte midagi teha, mistõttu minu eesmärk on pragmaatilisem ent samas paradoksina ka utoopiline – leida püsiv töökoht.

Ei saa muidugi väita, et tööd ei leia, ikka leiab. Viimati olin 10.09.2105 – 26.01.2016 Rottermannis müüritöödel, aga seal jäi kõigil müürseppadel, minul siis samuti, tervelt kolme kuu palk saamata ning meedias Eesti edukaimaks ärimeheks tituleeritud Urmas Sõõrumaa suurendas selle arvelt oma sissetulekuid. Selles mõttes olen liikunud progressiivselt väiksemate aferistide juurest suuremate juurde, sest viimase pooleteise aasta jooksul olen reaalselt kätte saanud 4100 eurot ehk  keskmiselt 227 eurot kuus, kust tuleb veel maha arvata töölkäimise kulud, lõppkokkuvõttes on jäänud siis mu viimase poolteise aasta puhastuluks keskmiselt 100 eurot kuus ning elus olen vaid seetõttu, et viimasel kahel aastal olen toitunud prügikastidest pärit jäätmetest.

Kui mängu algataja siin kritiseeris mõnda kommenteerijat, et mängu sisuline mõte olevat füüsiline koormus, siis ennetavalt söandasin märkida, et ehitustöö suures osas ongi füüsiline, müürseppadel eriti, kus päevas käib käte vahelt läbi ikka õige mitu tonni raskusi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh jah, kõnealuse Aumeeste mängu kohta võib vaid konstateerida ammutuntud tõde, mille kohaselt täissöönud inimestel pole tihtipeale lihtsalt mitte midagi teha, mistõttu minu eesmärk on pragmaatilisem ent samas paradoksina ka utoopiline – leida püsiv töökoht.

Ei saa muidugi väita, et tööd ei leia, ikka leiab. Viimati olin 10.09.2105 – 26.01.2016 Rottermannis müüritöödel, aga seal jäi kõigil müürseppadel, minul siis samuti, tervelt kolme kuu palk saamata ning meedias Eesti edukaimaks ärimeheks tituleeritud Urmas Sõõrumaa suurendas selle arvelt oma sissetulekuid. Selles mõttes olen liikunud progressiivselt väiksemate aferistide juurest suuremate juurde, sest viimase pooleteise aasta jooksul olen reaalselt kätte saanud 4100 eurot ehk  keskmiselt 227 eurot kuus, kust tuleb veel maha arvata töölkäimise kulud, lõppkokkuvõttes on jäänud siis mu viimase poolteise aasta puhastuluks keskmiselt 100 eurot kuus ning elus olen vaid seetõttu, et viimasel kahel aastal olen toitunud prügikastidest pärit jäätmetest.

Kui mängu algataja siin kritiseeris mõnda kommenteerijat, et mängu sisuline mõte olevat füüsiline koormus, siis ennetavalt söandasin märkida, et ehitustöö suures osas ongi füüsiline, müürseppadel eriti, kus päevas käib käte vahelt läbi ikka õige mitu tonni raskusi...

#random

postcount += 1

Mäng läbi, võib teema lukku ja arhiivi panna! Jääme ootama järgmist :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...