Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vilistaja

Aumeeste mäng veebruar 2016.

Recommended Posts

Hei Hei Hei

 

Suitsetamisest oleme me juba lahti saanud ja hakkame arendama nüüd ka muid tervislikke eluviise. Nii mõneski teises foorumis on Aumeeste mäng olnud päris edukas ja mõtlesin, et proovime kuidas siin läheb.

 

Mängu sisu on lihtne. Igaüks püstitab omale kuu alguses mingisuguse füüsilise aktiivsuse eesmärgi, nt 30km jooksu, 20h jalutamist vms. Salvestab oma liikumist nt endomondoga või muu sarnase mobiili appiga, peaasi et kuu lõpus oleks kuskilt oma eesmärgi täitmist näidata.

Eesmärk võiks olla selline, et päris lebolt ära ei tule vaid peab natukene oma mugavustsoonist välja ronima.

 

Mis juhtub siis kui hakkama ei saa???

Nüüd on see koht kus tuleb sisse aumehe osa. Igaüks, kes võtab osa ja oma laiskusest ebaõnnestub peab olema valmis teipima omale nina otsaette, tegema endast pilti ning panema selle pildi 2 nädalaks foorumi avatariks. Just nagu need rullnokad siin:

post-2324-0-73492400-1454107096_thumb.jpg

 

Kellele tundub selline asi jabur, siis palun väga sooritage endale püstitatud eesmärk!

Kui vahepeal haigused kallale tulevad pole midagi teha vabandab välja, aga kas tegelt olid ka arvestatavad põhjused jääb iga ühe enda südametunnistusele.

 

Liitumiseks teha postitus kirjaga: "Liitun, foorumi kasutajanimi ja eesmärk" nt Liitun Vilistaja, 75km jooksmist. Panen pärast kõik liitujad koos eesmärkidega esimesse postitusse kokku, siis saavad teised ka jälgida ning kaasa elada.

 

Järgmise kuu esimesteks päevadeks peaks postitama screenshoti, kus näha eesmärgi sooritus ja ajavahemik mille jooksul see sooritati.

Loomulikult võib ka vahetulemusi postitada ning oma muljeid jagada.

 

Edu kõigile!!!

 

Osalejad:

1) Vilistaja, eesmärk: Joosta 75km.

2) Renxnrj, eesmärk: 14,5 tundi sõudmist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duh ma juba Jaanuaris ühe tegin.
Ehk siis sai kuiv (alkost) kuu tehtud ja ei olnud hullu midagi.
Aga peale väikest pausi vot nüüd maitseb Jääger küll eriti hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea nendest endomondodest jne eriti midagi aga luban sõuda iga päev pool tundi v rohkem kuni tunnen surma maitset suus :) Plaanis nkn alkovaba kuu. Homme toon masina ära ja siis proovin ka süveneda endomodosse. Vbl isegi saan ametlikult asja kirja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

luban teha kõikke seda ,mida siiani teinud olen ja seda teve kuu järjest :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea nendest endomondodest jne eriti midagi aga luban sõuda iga päev pool tundi v rohkem kuni tunnen surma maitset suus :) Plaanis nkn alkovaba kuu. Homme toon masina ära ja siis proovin ka süveneda endomodosse. Vbl isegi saan ametlikult asja kirja.

 

Disclaimer: suur mees, ise tead mis teed, aga olgu öeldud, et "kuni surma maitse suus" trenn ei ole hea ega tervislik. Kestvuse poolest pole see pool tundi midagi erilist, pigem vähenda koormust ja suurenda kestvust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole kunagi selle sõudmisega tegelenud seega panin selle aja lampi. Pool tundi natuke suurema koormusega tundus ka ajaliselt okei ja vaja veel tehnikat harjutada + pole plaanis kuivaks tõmmata. Vere maitse suus tglt mulle isegi meeldib kuna tegelen crossfitiga,sealt ongi veel puudu sõudmine. Ja kuna tegemist siiski e-piibu foorumiga ehk ilmselgelt ma ka tarbin veel auru, siis cardio veits raskendatud :)

Proovin erinevaid koormusi kuni leian endale õige aga pool h päevas min alustan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plaan siis kaalust alla võtta, hetke kaal 95kg ja kindlat kaalu eesmärki ei pane siia, soov lihtsalt alla saada.

Ehk, kui veebruari lõpus on 94,9, siis on pidu? :D

Sa ei kaalu ju nii palju?? :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

panen ennast ka siis kirja

militar, eesmärk: jõuan hommikuti õigeks ajaks tööle.

 

Kahjuks pidasin siiski silmas füüsilise aktiivsuse eesmärke, tööle jõudmine on distsipliini küsimus rohkem.

 

Ei tea nendest endomondodest jne eriti midagi aga luban sõuda iga päev pool tundi v rohkem kuni tunnen surma maitset suus :) Plaanis nkn alkovaba kuu. Homme toon masina ära ja siis proovin ka süveneda endomodosse. Vbl isegi saan ametlikult asja kirja.

 

Panen kirja ära, et sin ootab ees 14,5h sõudmist.

 

Plaan siis kaalust alla võtta, hetke kaal 95kg ja kindlat kaalu eesmärki ei pane siia, soov lihtsalt alla saada.

 

Kuidas plaanid saavutada? Pole veel hilja panna omale kirja hommikused poole tunnised jalutuskäigud!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hommikul magatakse või vahitakse lage ja jalutatakse heal juhul tööle. 

Need hommikused jooksud ja kõndimised on rohkem obamalandi filmide ja seepide teema.

Ok, kui tööpäev hakkaks kell 11-12 siis veel. Aga kui äratus on 7.39 ja tööle 9, siis tunnike jooksu enne tööle minekut tähendaks minimaalselt poolteist tundi  varem ärkamist. Ja pool aastat pimedas jooksmist...... tänud, aga jätan vahele   :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suvel saab tööle minemiseks auto asemel jalgratta valida. Olenevalt töökoha asukohast ja liiklusest võib(aga ei pruugi) olla, et ajas jalgrattaga ei kaotagi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suvel saab tööle minemiseks auto asemel jalgratta valida. Olenevalt töökoha asukohast ja liiklusest võib(aga ei pruugi) olla, et ajas jalgrattaga ei kaotagi ;)

Mulle meeldivad need kevadised jalgratturid, kes  tööle jõudes on higised ja siis kontoris oma aroomi jaotavad....ning nad on veel silmakirjalikud ning väidavad, et minu e-sigaret haiseb...  :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga mul pole nutikat ega äppe ega endumundut. Isegi Elisa telefonimüüja, kes mingit hujaveid üritas mulle müüa, ütles "See on päris kurb", kui vastasin ta küsimusele, et mul on mingi suvaline Nokia dualsim. Muidu ma püstitaks mingi jalgsikõndimise eesmärgi võib-olla isegi. Mis saab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna tegemist ikkagi aumeeste mänguga, siis ütlen ausalt, et ei õnnestunud sõudemasinat eelmine pühap kätte saada seega lükkus trenni algus edasi kuni tänaseni.

Hetkel esimene trenn tehtud. Tegin 45min kuna olen veits võlgu.

Trackin ainult iseenda jaoks aega sports tracker-iga kuna muud varjanti ei leidnud.

Pean tunnistama, arvasin, et on lihtsam

Share this post


Link to post
Share on other sites

14.5h kavatsen kokku ikka ära sõuda nii nagu kirjas niiet asi on feilist kaugel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...