Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kasutajapiip

Subtank nano coil

Recommended Posts

Tere!

 

Tahaks teada, mida on vaja, et ise ehitada coil subtank nanole`?

Ja kui ka kellegil aega kirjutada, siis kuidas ma peaksin selle kokku "Keevitama"?

Sellel alal olen täitsa null..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt oleks sul vaja RBA põhja, kuhu siis traadist ise coil keerata jne.

Pole küll Subtanki kasutaja, kuid kiire guugeldus ütles, et Subtank Nanole RBA põhi ei istu.

Seega oleks su ainus variant ümber ehitada tehasecoil.

Google: "how to rebuild kanger occ coil" ning mõne Youtube videoõpetuse kõrvale saab tõenäoliselt hakkama küll.

Esimene suvaline vaste: http://www.youtube.com/watch?v=BB7A_JBRN3Q

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma igaks hõikan vahele, et mul võib-olla jääb lähiajal üle umbes 20 Subtank'i tehasecoili, mis on nikliga ümber ehitatud. Ma nimelt valmistasin emale suure varu, aga talle subtank ikkagi ei sobi ja loodan, et ehk Cubis läheb paremini peale. Kui nii läheb, siis Subtank Mini on ka üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keedad,kuivatad, siis küll, lihtsam on võtta meie e-poodnike käest selle jaoks mõeldud vatti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usu,asi ei ole seda jamamist väärt.Ostad meie e-poodnike käest mõned vati tahvlid, lõikad riba ja kohe kasutad.Alati on ühesuguse paksusega vatt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kanthal traat, siis peab coil kaua vastu, ainult vatti vahetad.Coili puhastad nii,et lased punaseks ja kohe vette,nii teed kuni coil puhas. NI, TI ja SS traati punaseks lasta ei tohi, vaid proovi kaapides puhastada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga coil võib koguaeg sama olla vahetan siin ainult traati ja vatti?

Just nimelt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sain asja toimima, coil tuli 0,85ohmi, läbimõõt 3mm. Aga hakkas kurgule. Nüüd üritan teha 2.5mm ja saada ohmi 0.5.

 

Suured tänud, kindlasti maitsev aurule. Kes tõi asjad ära ja jagas nippe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. need "jalad" annavad takistusele juurde, millega ei arvestanud. Äkki siis jah, 4 tiiru teha. Ehk saab siis 0,5ohmile lähemale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai 26AWG traat. Ilmselt oleks lihtsam 24AWG, aga see on liiga paks ikkagi nii pisikese coili jaoks. 4 tiiru võiks anda ligilähedase tulemuse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...