Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
qnxmore

OBS Crius

Recommended Posts

Tere.

 

Olen e-suitsu teemas suht uus nägu, 

aga piisavalt kasutanud, et veidi edasi pürgida.

Sai tellitud paar mod-i, aga selles ei ole probleem.

Küsimus clearod, ostsin OBS Crios-i, aga see mõeldud kahe coili jaoks.

Antud isendil palju plusse muidugi: õhu reguleerimine sujuvalt, probleemitu täitmine jne...

Kuna see on paraleel ja dual col, siis

minu arusaamade ja koolis õpitu järgi kui panna kaks

takistit paraleelselt siis rakenduks valem mille järgi saan:

kahe 1,8 coili paraleelsel ühendamisel 1.06 ohmi kokku takistuseks

parandage kui eksin, füüsika keskkoli aegne aastasast 2004.

Minu eesmärk oleks saada selle cleroga 1.8 ohmi.

Uurides interneti avarusi, soovitati panna kinni teise 

coili mahlaavad ja siis saaks kasutada ühte coili.

Kas see mõte on õige ja kui jah, siis millega neid mulke sulgeda?

 

Miks see teema nii huvitab on see, et soovin Crios-ist 

tõmmata kui M2L, väiksem drip top on abiks ja õhu alt kinnikeeramine ka.

 

On kellegil veel ideid?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaks paralleelset 1,8-oomist coili annavad kogutakistuseks 0,9 oomi.

Nagu kaks paralleelset jõge - ühe takistus on 1,8

Paned teise paralleelselt voolama, takistus väheneb poole võrra ja vooluhulk(amprid) on topelt.

Ehk siis kui tahad lõpptulemuseks saada 1,8 oomi - kumbki coil peab olema 3,6-oomine.

Criuse sisse vist ei mahu see ära?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahe coiliga jah nii kõrget takistust on raske saada. Ei tea kas aurgi väga hea tuleb.
Kui õhu kinni keerad siis tõenäoliselt hakkab ka ühte või kahte nõrka coili uputama, kuna vedeliku avad suhteliselt suured.
Criusel puudub ka hea lahendus ühe coili ehitamiseks.

Kui soovid nõrgemat auru siis vaheta clearo välja. Crius mõeldud ikka suuremate pilvede otse kopsu tõmabmiseks ja muuks otstarbeks ümber seadistades head tulemust vaevalt saab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud kõigile seletamast, Aru saadud nüüd, et Crius-e ostuga läksin veidi alt, 

aga noh, jääb seniks riiulisse kui kasutust leiab.

Kas keegi soovitaks siis clearot mis minu parameetritele sobiks, st.

oleks "rebuildable", saaks tõmmata "mouth to lung", saaks reguleerida õhukanaleid ja

vahetatav drip tip ja siis "single coil" suurema takistuse saavutamiseks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise kasutan Cthulhu V2 aurustajat. Algul ei saanud M2L asja kuidagi käima, sest single deck osal on ka üsna suur õhuvool. Praegu kasutan 1,5-1,7ohm küttekeha seal sees ja täitsa okei on. Mahv on küll õhulisem, kui tavaliselt M2L, aga ära harjunud ja meeldib. Küttekeha ketran lihtsalt 28AWG kanthalist ja kasutan 15W juures.

 

Lemo 2 on ka single deckiga, aga seal samamoodi suur õhuava coili all. Enam ei mäleta, kas seal tööle sain suhu-kopsu mahvid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin just criust mouth to lung ja toimib küll. Ühe poole õhuaugu ja vati kanalid toppisin tugevalt vatiga kinni(ainult proovimise mõttes). Coili tegin ss316l(28awg ehk 0.4mm), 8 tiiru vahedega (spaced) umbes 0.4ohm ja tõmbasin evic vtc peal ss modega 18w 150c. Õhk tuleb pmst täiesti kinni keerata. Natuke soojaks kipub minema aga saab tõmmatud küll.

Mouth to lung paakidest oskaks kiita ainult kayfune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise kasutan Cthulhu V2 aurustajat. Algul ei saanud M2L asja kuidagi käima, sest single deck osal on ka üsna suur õhuvool. Praegu kasutan 1,5-1,7ohm küttekeha seal sees ja täitsa okei on. Mahv on küll õhulisem, kui tavaliselt M2L, aga ära harjunud ja meeldib. Küttekeha ketran lihtsalt 28AWG kanthalist ja kasutan 15W juures.

 

 

Tasub teha nii alla kui võimalik, absoluutselt teine tera võrreldes näiteks 1mm üles poole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin just criust mouth to lung ja toimib küll. Ühe poole õhuaugu ja vati kanalid toppisin tugevalt vatiga kinni(ainult proovimise mõttes). Coili tegin ss316l(28awg ehk 0.4mm), 8 tiiru vahedega (spaced) umbes 0.4ohm ja tõmbasin evic vtc peal ss modega 18w 150c. Õhk tuleb pmst täiesti kinni keerata. Natuke soojaks kipub minema aga saab tõmmatud küll.

Mouth to lung paakidest oskaks kiita ainult kayfune.

Kas Kayfun V4 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega uuemaid M2L seadmeid väga polegi. Lemo2 oli enamvähem ok, aga ikkagi suhteliselt õhuline, minule meeldis see ka M2L seadmena, kuid tean paljusid kes loobusid Lemo2hest, sest oli ikka liiga palju õhku. Kafyun V4 on kindlasti kindlapeale minek, walcil oli vist üks originaal müüa? Lemo drop oli ka suhteliselt hea seade minevikust, spezzil siiani täiesti poes olemas http://spezz.ee/et/clearod/434-eleaf-lemo-drop.html, mis oli imho kindlasti parem kui erinevad vanemad kayfun'id, kayfun v4jaga ei oska võrrelda, sest ise seda omanud pole (proovinud olen küll). Juba mainitud Cthulhu V2 on suht ok valik, pealt täidetav, vedelikukontroll ja deck on vahetatav, st kui tulevikus tahad dualcoili proovida, siis saad decki sees ära vahetada. Cthulhu V2 ehk cucu puhul muidugi on jälle ehitamine tiba raskem, sest õhku on ikka võrreldes traditsioonilistemate M2L seadmetega rohkem, kuid täiesti tehtav (rohkem vatti, kõrgema takistusega coil ja coil ehitada võimalikult alla) - minu isiklik lemmik, kuigi hetkel kasutan 2 coiliga deck'i. Ubertoot v2 pidi ka hea olema, kuid ise proovinud pole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovituste nimistusse võib lisada ka Belluse, mis võimaldab nii single kui dual coil ehitust. Ühe poole sulgemiseks vastav jubin kaasas.

Suhteliselt kindla peale minek oleks ka Subtank Mini - single coil ja üks lihtsamini ehitatavaid RBA-sid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega uuemaid M2L seadmeid väga polegi. Lemo2 oli enamvähem ok, aga ikkagi suhteliselt õhuline, minule meeldis see ka M2L seadmena, kuid tean paljusid kes loobusid Lemo2hest, sest oli ikka liiga palju õhku. Kafyun V4 on kindlasti kindlapeale minek, walcil oli vist üks originaal müüa? Lemo drop oli ka suhteliselt hea seade minevikust, spezzil siiani täiesti poes olemas http://spezz.ee/et/clearod/434-eleaf-lemo-drop.html, mis oli imho kindlasti parem kui erinevad vanemad kayfun'id, kayfun v4jaga ei oska võrrelda, sest ise seda omanud pole (proovinud olen küll). Juba mainitud Cthulhu V2 on suht ok valik, pealt täidetav, vedelikukontroll ja deck on vahetatav, st kui tulevikus tahad dualcoili proovida, siis saad decki sees ära vahetada. Cthulhu V2 ehk cucu puhul muidugi on jälle ehitamine tiba raskem, sest õhku on ikka võrreldes traditsioonilistemate M2L seadmetega rohkem, kuid täiesti tehtav (rohkem vatti, kõrgema takistusega coil ja coil ehitada võimalikult alla) - minu isiklik lemmik, kuigi hetkel kasutan 2 coiliga deck'i. Ubertoot v2 pidi ka hea olema, kuid ise proovinud pole.

Minul juba K4 lännu. Võeti PM-iga jba eelmine nädal ära. Sai kogemata ainult mainitud, et vedeleb nurgas.... 

Aga muidu K4 on tore ja kvaliteetne m2l seade. Kopsukaks jääb õhuvool väheseks. Saab, aga palju tuleb kõrvalt õhku juurde rebida...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kohe on ju tulekul Kayfun V3 Mini. See peaks suurepärane m2l tank olema. Hind on ainult kole. 

 

ise kasutan igapäevaselt m2l jaoks Cubist 1,5 clapton coiliga.

Mul on ka Smok TFV4 mini ja Sense Hydra. Mõlemad suurepärased m2l paagid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfun V3 mini hind on palju ilusam kui K4 hind algselt oli (Y)

Mis sellel K4 hinnal viga oli alguses....kõik oleneb lihtsalt, et kummal pool tehingut sa paiknesid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soovituste nimistusse võib lisada ka Belluse, mis võimaldab nii single kui dual coil ehitust. Ühe poole sulgemiseks vastav jubin kaasas.

Suhteliselt kindla peale minek oleks ka Subtank Mini - single coil ja üks lihtsamini ehitatavaid RBA-sid.

Just eile sain Belluse peal M2L ilusti paika, kaklesin sellega päääris kaua aega. 0,3mm (28awg) kanthal, 9 tiiru 2,5mm pulga ümber ja tulemuseks 1,53 oomi. Soovitan coili võimalikult õhuava keskele sättida ja võimalikult seina lähedale, et õhku liiga palju peale ei annaks, edasi timmid rõngaga. Siiani olen väga rahul (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi Eestis müüb ka seda.

Hetkel ei ole silma jäänud, et mõni meie poodidest seda müüks.

Mina tellisin aliexpressist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel ei ole silma jäänud, et mõni meie poodidest seda müüks.

Mina tellisin aliexpressist.

Ilmselt klooni? :D Ü.S, kas huvi originaali või klooni vastu? Originaali saab ehk läbi Spezzi, kui tal on plaanis Svoemestost midagi tellida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt klooni? :D Ü.S, kas huvi originaali või klooni vastu? Originaali saab ehk läbi Spezzi, kui tal on plaanis Svoemestost midagi tellida.

Sellega on väike loterii jah. Pilt oli aliexpressis originaali oma ja kirjelduses ei olnud ka mainitud, et kloon. Eks paistab, varsti peaks kohal olema.

Kloonid on juba fasttechis rõõmsalt müügil ca 15 doltsiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...