Jump to content
E-sigareti foorum
reinolen

Suvine kokkutulek 2016

Recommended Posts

Upitan vähe teemat, kokkutulek juba käega katsutav, mätas kuiv ja ilm ilus.

Pange aga kirja ennast    :idea:

Mis sa tast uppitad see on ju kleebitud teema :D.

Aga muidu kuna ma alles täna avastasin, et kauguse poolest on see mul ju kõrval tänavas (32km) siis olen tuleja.

Lisaks teine takistav asi liikus paar päeva varemaks :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas uustulnukad on ka teretulnud? Tundub et on selline üritus mida omavahel (vanad) tuttavad teeks :) .. mis on tore OFC, kuid mina olen nii värskelt liitunud et häbi vist peaks tundma kui kohele ilmun. Kas see on rohkem nagu expo-taoline asi, või kokkutulek ja sitdown / söömine ja veipimine? Või ehk mõlemat?

 

Hmmm    ^_^ väike huvi on küll siduda ennast millegi sellisega, kuid üksi ma ei julge tulla väga (häbelik :(!) aga kui üks preili oleks nõus minuga kaasa tulema siis oleks kergem, eks ma küsin tema käest x)! Midagi veel otsustanud ei ole.

 

 

Kas siin on mingi päeva-kava, näiteks informeerimine asjadest coilid, akud.. mis iganes. Kas või reaalne coili tegemine koha peal? Lisaks oleks huvitav kuulda seadustest edaspidise veipimise kohta (minu arust!). Ühesõnaga ma ei tea mida oodata, mis sellel kokkutulekul toimub ja kuidas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike koht võrtsu lähedal.

Mõnus seltskond ca 15-20 inimest.
Päevakava on tõenäoliselt täpselt selline nagu selle ise teeme.

Mina olen väga huvitavate inimestega tänu vapimisele tuttavaks saanud. Meid kõiki seob üks ühine huvi ja kirg. Poolas käisin eelmine nv. ma ei tundnud ka mitte kedagi aga ikka oli kohati tunne nagu oleks inimesi aastaid juba tundnud. Tänu ühisele huvile ei tule kunagi jututeemadest puudu.

Ma ei ole ka kõiki tulejaid näinud .... see vaevalt probleemiks osutub.
Seega vahet pole kas leiad kellegi kaasa (suurem enamus on meesoost tegelased .... VIST) või mitte tule ikka.

Kindlasti saad vapimise vallas targemaks ja kõik üritused on meeldivad olnud.... ja seda ka järgmine päev tagasi vaadates.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Julgustan kohale tulema .. täiesti mõnus istumine siiani alati olnud. Mingit kava pole ja kohustuslikku päevaplaani ka mitte - igaüks teeb seda, mis parajasti südamelähedane on. Seni üheõhtused eventid olnud, suht mõnus sumisemine grilli ümber suvises õhtus lõpuks :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võin ka julgustada, nii palju kui mina foorumi veipijatega olen kokku puutunud on kõik väga avatud ja toredad inimesed. Samuti võetakse kõik uued näod kohe vestlustesse ja seda et vanad sõbrad jutustavad ning uued vaadaku ise kuidas vestlusesse trügivad ei eksisteeri. Räägitakse asjalikku juttu ja tehakse nalja nii, et pärast kõhulihased valusad.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tasub ikka tulla kõigil, ei ole mingi private üritus      :idea:

Pooli olen näinud, pooled võõrad. Küll coile ka meisterdab kui tahtmist on. 

Päevakava on vastavalt oma valikule. Kes tahab võib 2 päeva magada, kes tahab seisab pea peal sama kaua   (psühho)

Just fun ja chill olemine

Share this post


Link to post
Share on other sites

nii, 8 päeva jäänud.

 

Räägime paarist asjast.

1) hetke seisuga makstud 11 inimest, ehk kokku on kogutud 165€, millest 150€ läks juba eelnevalt broneeringu tasuks. Eks kui rohkem ei tule, maksan ülejäänud osa kohapeal ja siis hiljem teeme kõigiga tasaarvelduse.

2) transport, minuga tulevad EMTA ja Jeesus, ehk rohkem ei mahuks eriti, kuna kodinaid piisavalt palju ( jeesus lubas terve elamise kaasa vedada ). Kas kõik saavad kuidagi kohale?

3) kes viimasel hetkel tulevad, on ikka oodatud, kuid siis võiks ka raha asjad korda ajada. Sellest sõltub palju keegi juurde peab maksma. Uued kasutajad samuti oodatud, et saada teada vanadelt foorumi kasutajatelt kuidas midagi õigesti teha :P

4) Küsimuste korral saata mulle PS või helistada: 52 viis viis 70 üks.

5) PEACE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi vōtab sanga vōi vōtan ise . mul pmst auto tühi kes tahab tulla vōtan Peale stardin reede ōhtu umbes 18.00 tallinnast marsuudiga tallinn -kose-paide-sihtkoht

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uudis: Tänu pikale läbirääkimisele väljamaa poega Gearbest jõudsid minu kätte 3 toodet mis lähevad jagamisele kokkutulekul. Kuidas täpsemalt, selgub kohapeal.

3178e94886b6f37d854a6f0e53c30f93.jpg

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi trelli võtaks kaasa?
Mõtlesin, et võtaks oma kohvri (muu kamaga) ka kaasa ja prooviks vilistaja näpunäidete järgi vingemaid coile proovida ehitada.
Teeks äkki väikse käsitöö ringi .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vōtan trelli ja laadija ka seekord. Ja Vilistaja +1 ka ja muusika ning auto hakkabki täis saama. Kuskil 75x130x34 on veel vaba ruumi kui kellegil midagi on siis vōiks mōōtudega arvestada .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...