Jump to content
E-sigareti foorum
reinolen

Suvine kokkutulek 2016

Recommended Posts

Äkki vean ennastki kohale. Kuna asi kindel pole veel siis maksan kohapeal sulas. Arvatavasti eemaldun teist laupäeval millalgi kui promill verest kadunud. Hakkan Tapalt tulema ja Paide, Põltsamaa rahva võin sinna viia(tagasi vaadaku ise kuidas saavad kui kavatsevad pühapäevani olla).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mida lähemal pidu seda selgamaks saab kõigil aja graafik.
Lisaks ilma näitab nii saasta, et perega randa minna pole mõtet .... paistab olevat õige aeg nautida halba ilma, keskpärast seltskonda ja head jooki :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul naine ütles, et 3 päeva ei ole kokkutulek vaid laager :)

Ta eksib . 

Laager näeks välja sedasi 

päev 1

joomine mõni vajub ära

Päev 2

Joomine ,mõni tõuseb ülesse võtab kohe peale

Päev 3

Joomine , minnakse külapeale kaineid autojuhte otsima 

 

Kokkutulek

päev 1

kõik ujuvad kokku mingi kellaaeg, joovad söövad lähevad magama, EMTA joob ära poolese viina ning ajab kõik ülesse otsides hapukurgipurki

Päev 2

tõustake süüakse Vilistaja keerutab coile kõik vaatavad aga sittagi aru ei sa ,Matakass targutab kõrval . õhtu juuakse käidakse saunas minnakse magama ,EMTA joob ära poolese viina ning ajab kõik ülesse otsides hapukurgipurki

päev 3 

kõik on väsinud tahavad koju ,EMTA viib taara ära ja ostab endale purgi hapukurki ning joob ära vedeliku kellegile ei anna . Fakk

Sitaks lahe oli jälle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matakass, "sang" on organiseeritud. Muusikat kõlab vajadusel piisavalt kaugele :)

 

 

 

Iseenesest kui ruumi liiga palju üle, siis võid siiski kaasa võtta. Redundantsus on minu middle-name.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Põhimõtteliselt edastati mulle kokkutuleku ametlik kava mille ma teile nüüd edastan...

 

1. Reede õhtul kui esimesed saabujad on kohal, avatakse õlled.

2. Mitte sittagi ei mäleta.

3. Koju minek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...