Jump to content
E-sigareti foorum
reinolen

Suvine kokkutulek 2016

Recommended Posts

Nonii, õlled varutud ja paar värskat ka. Huvitav kas peaks sööki ka vaatama või ei hakka söömise peale aega raiskama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii, õlled varutud ja paar värskat ka. Huvitav kas peaks sööki ka vaatama või ei hakka söömise peale aega raiskama?

 

Kaardilt vaadates tundus et umbes 2km kaugusel on pood ka kui väga hulluks asi läheb kannatab isegi jala minna. Mina lasin igastahes liha marinaadi panna natuke (5,5 kg) ühe cards sulle ikka loovutan VB kui sa juba minestama hakkad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaardilt vaadates tundus et umbes 2km kaugusel on pood ka kui väga hulluks asi läheb kannatab isegi jala minna. Mina lasin igastahes liha marinaadi panna natuke (5,5 kg) ühe cards sulle ikka loovutan VB kui sa juba minestama hakkad :)

 

Mis kaarti sa vaatasid 

https://www.google.ee/maps/dir/Allika+Loodusmaja/Annikoru+kauplus/@58.2675667,26.3083586,15z/data=!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x0:0x2876887297f4f11a!2m2!1d26.3106331!2d58.2666413!1m5!1m1!1s0x46eb419d3e68fb11:0x6eb5524bc2c1b9fd!2m2!1d26.3074783!2d58.2680713?hl=et

 

Avatud: E-R 10-18, L-P 10-16 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, ma mõtlesin, et oleme kusagil päris metsas, heh, suisa  linn  ääres  :D


ma vaatan seda pilti ja mõtlen, et pidi ju järve ääres olema , aga krd pole  :D

SPstzXo.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enam kahjuks mitte jah. Lapsena sai seal järve ääres küll käidud. Nüüd võsas. Seal leidub ka viinamäe tigusid (vähemalt siis oli), nii et ärge ehmuge, kui neid mölakaid seal kohtate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui võimalik siis paluks paar päeva ilma huumorita .... 24h pms jutti naermist on vist isegi hullem kui 4 päeva järjest joomist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah linnakad said maale .... kui mingi mari või hernes jäi teele (loe: kaugel tee servas paistis) tehti väike peatus :D.
Või oli see rohkem hea ilma pärast mine sa võta kinni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...