Jump to content
E-sigareti foorum
reinolen

Suvine kokkutulek 2016

Recommended Posts

Sääsed olid seal karvased ja mehised, mitte nagu eesti tavalised pinisevad harkjalad. Kui ikka londi naha alla lükkas, oli ka kõvematel meestel tegemist, et naeratust säilitada ja mitte tilgad püksis nutma puhkeda. Karmimatel juhtudel ei tekkinud sääsehammustusest mitte tüütu sügelev kupp vaid kohest esmaabi vajav lahtine luumurd. Tol päeval kui me sinna kohale ilmusime, oli eelmisest peost jäänud üks eriti väsinud vennike seltskonnast maha ja tukkus nüüd kenasti laua taga. Lähemale jõudes märkasime, et ainult pea tukkuski veel, ülejäänud keha olid sääsed juba pintslisse pistnud. Õhtuks oli ka pea oma teed läinud, või õigemini lennanud. Öösel ärkasin selle peale üles, et kaks kohalikku sääske krõmpsutasid puu otsas savisaare sääreluud. Ei teagi mis pärast nad sellest siiani jagu polnud saanud, vist sattus eriti puine tükk. Enivei, ma kolisin seepeale keldrisse magama, lükkasin krambi uksele ette ja värisesin seal koos surmahirmus rottidega. Õnneks olin targu kaasa haaranud ühe pudeli rummi. Jõmisesime siis seal kambaga kuni rotid end täis kaanisid ja 'Püha ööd' laulma hakkasid. Selle laulujoru saatel ma uinusingi, ühes käes rumm ja teises kärbsepiits või õigemini metallist sapöörilabidas, sest kärbsepiitsa efektiivsust ma arusaadavatel põhjustel ei usaldanud. Aga too troopiliste sääskede pudel pildil, oli hommikuks taotud nii auklikuks nagu sõelapõhi ja kogu sisu sääskede poolt ära joodud. Tänu sellele saime me sealt elusana tulema, et kohalikel oli järgmine päev pohmakas meie kaasa toodud troopilisest joogist. Viimane kokkupuude nendega oli enne ärasõitu, kui üks neist ärkas ja lalisedes meie poole tiirutas. Haarasin maast puulõhkumispaku, viskasin raiska sellega. Minu üllatuseks püüdis ta paku kinni ja ... Oeh,  oleks aga aega, ma võiksin teile vesta lugusid mis seal kõik juhtus ja te ikka ei usuks, et see kõik võib sündida ühest lahedast koosviibimisest, ühel suvisel nädalavahetusel, meie imesid täis kodumaa äärealadel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...