Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Sai soetatud Joyetech eGo AIO selliseks pisikeseks "lennujaama" seadmeks. Hea pisike, kvaliteet super.

Nüüd aga jamad, kuumeneb mul see aparaat nagu pöörane, pärast 7-10 MTL mahvi kuumeneb tangi ülemine osa nii kõvasti, et võib huuled ära kõrvetada, dip trip läheb ka kuumaks, aga mitte nii hullusti, et kõrvetaks. Kasutan kaasas olnud 0,6ohm originaalpõleteid. Proovisin ka RBA sisse keerata 1ohm-ist roostevaba coili aga vahet mingisugust ei olnud. 

Põhimõtteliselt saaks tõmmata kümmekond mahvi ja siis tuleb jahtuma jätta. Kas minu seadmel on midagi viga või ongi need pisikesed sub-ohm seadmed sellised? Toode kontrollitud ja originaal.

Ah jaa, ja prõgiseb tõmbamisel nagu põletaks vett seal sees...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin 40%PG / 40%VG / 20%vesi - suurt muutust ei täheldanud, tangi ülaosa ikka väga-väga kuum. Dry hit-i ei ole olnud.

Tangi ülaosas temperatuur 46,3° ja seda väga palju kui huuled vastu lähevad. Võrdluseks Kayfun v3-ga saan max temperatuuriks 30,1°.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi vähema veega, see sul ikka väga vedel. Ilma veeta lausa. Palju sealt aparaadist watte välja tuleb? Kas vähemaks ei kannata timmida. Kui ikka keetma hakkab, siis on koil punane ja kärsakat ei saa ilmselt sellepärast, et ülivedel mahl uputab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi vähema veega, see sul ikka väga vedel. Ilma veeta lausa. Palju sealt aparaadist watte välja tuleb? Kas vähemaks ei kannata timmida. Kui ikka keetma hakkab, siis on koil punane ja kärsakat ei saa ilmselt sellepärast, et ülivedel mahl uputab.

Vahet ei ole kui paks vedelik, proovisin nii 100%VG kui ka 100% PG-ga. Proovisin erinevaid % vett ja alkoholi, tulemus ikka sama. Puhast Survivali baasi tõmmates jäi praksumine veidi vähemaks, aga kuumuses muutuseid ei ole. Watte sellel seadmel reguleerida ei saa, volte ka mitte. See Joyetechi mingi uus leiutis.http://www.joyetech.com/product/ego-aio/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfuniga võrrelda ei saa, sest sellel liigub õhk alt läbi ja massiivset baasi annab kütta. Aiol aga on ilma õhkjahutuseta plekkestaga coil otsakorgi küljes ja jääksoojus kandub kohe sinna.

 

PS Vatte saad vähendada suurema takistusega coili valimisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kayfuniga võrrelda ei saa, sest sellel liigub õhk alt läbi ja massiivset baasi annab kütta. Aiol aga on ilma õhkjahutuseta plekkestaga coil otsakorgi küljes ja jääksoojus kandub kohe sinna.

 

PS Vatte saad vähendada suurema takistusega coili valimisega.

Ega saa jah võrrelda, keerasin ka RBA-sse 1.0ohm koili ja ei täheldanud erilisi muutuseid, proovisin veel keerata 1,6ohm-ise koili, aga sellega see imeriist tööle ei hakanud, RBA-s lühist ka ei olnud, aga see selleks, ehk on mingi kaitse, et ei lase suurema takistusega koile tööle. Aga kuumenemise kohapealt, ehk siiski 1.0ohm oli tiba jahedam, aga kahjuks ei mõõtnud.

 

Äkki on probleem vertikaalse koiliga aurustis? RBA-sse keerasin ka verikaalse, kuigi sinna saab ehitada ka horisontaalse, peaks nii proovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siin on ikka mingi muu jama. Minu oma läheb küll soojaks aga mitte kuumaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Cubise  1.5ohm clapton pidi sellega töötama küll.

Mhh, Cubise 1,5 clapton töötab vist VW modes (kanthal), aga ma kaldun arvama, AIO töötab pigem SS temp. modes. Kuskilt nagu lugeda ka ei ole selle kohta. Võib olla otsisin kehvasti.

 

Tegelikult ei saa ka Joyetech-i BF RBA-d normaaltingimustes kasutada, sest AIO paak reaalselt mingi 1.8ml aga RBA on suurem kui valmis BF, seega mahub paaki mingi 1.5ml :) Aga noh, testida saab ikka.

Siin on ikka mingi muu jama. Minu oma läheb küll soojaks aga mitte kuumaks.

0,6ohm ? Kuidas sul pragisemisega paagis on? Minu omal hull prõksumine käib. Pole vahet mis vedelikku kasutan ja palju vett sees on.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ise soetasin eile endale AIO, kergelt soojaks küll läheb aga mitte kuumaks. Prõgiseb nii nagu igale seadmele kohane. Sees 50/50 vedelik. Arvan et sul seadmes mingi viga sees. Endal 0.6ohm originaal coil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhh, Cubise 1,5 clapton töötab vist VW modes (kanthal), aga ma kaldun arvama, AIO töötab pigem SS temp. modes. Kuskilt nagu lugeda ka ei ole selle kohta. Võib olla otsisin kehvasti.

 

Pole tal mingit kontrolli, lihtne bypass mode ja coilidel ka vahet ei tee.

 

 

We tried both the 0.6ohm coil and the 1.5ohm Clapton and they both vaped well and produced nice flavor and vapor.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin preili AIOt just. Tõmbasin 10 korda 5+ sekundit otse kopsu 0.6oomisega. Läheb jah päris soojaks. Aga mitte nii soojaks kui näiteks cubis kasvõi 28Wga samamoodi tehes. Olen täitsa huule ka ära kõrvetanud paar korda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna proovid teist AIO-d ja kõik sama, seega hea uudis see, et aparaat ise terve, lihtsalt ise olen pehmoks muutunud, et ei kannata kuuma asja suhu pista. 

 

Lahenduseks on 5-6 kiiret mahvi ja minut kuni kaks puhkust anda tangile, siis kõik OK.

Kuna nagunii hakkab harva käigus olema, siis "lennujaama" seadmeks hea küll selle raha eest.

Proovin 1.5ohmise claptoni ka ära ja annan teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin ka naise Aiosse 1,5 kuna oli kodus olemas, kusjuures pikenes ka aku tööiga kuna kasutab vähem voolu kui oe 0,6-ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei, 

 

Keegi ehk oskab nõu anda...

 

Esimese coiliga ( tehase 0,6 ) ei saanud poolt paakigi, täitsin ära , paar tilka coili .. Esimesed mahvid olid väga head. Viimased mahvid aga suht luriseb ja suitsu ei tule enam üldse ( ei täitnud üle maksimumi ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere. Sai ostetud Joyetech eGo AIO. Täpselt päeva pealt nädal aega sai täis, kui ei tea mis juhtus. Hommikul esimesed kaks mahvi normaalne, siis oli lausa kuulda, et kuskilt nagu laseb õhku läbi ja läbi klaasi oli ka näha väikest õhumulli ülesse kerkimas. Täpselt nii kui sa keerad nn korgi pealt ära. Tossu tuli, aga midagi ei tundnud kui tõmbasin. Peale mahvi võtmist tuli ka huulikust natukene tossu ja kähises. Vahetasin küttekeha ära ja siis jälle kõik ok. Öeldi, et küttekeha kestab umbes kolm kuud. Mis te arvate, kas asi võibki olla, et küttekeha andis juba alla? Ja kui kaua kestab garantii küttekehadele? Kui ainult seitse päeva möödas, siis peaks ikkagi ju minema mingi 14 päeva alla, kus igast probleemidega peaks minema garantii alla?

Tänud ette abi eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis pood ütles, et küttekeha kestab 3 kuud?
Ajaliselt on seda väga keeruline tegelikult väita, sest küttekeha kestvus oleneb e-vedelikust ja tarbitavast e-vedeliku mahust.

3 kuud on minu arvates küll liiga pikk tööaeg mida ühelt küttekehalt oodata. Samas kui vähe ja kanget e-vedelikku tarbida võib see reaalne olla.

On kasutajaid kes vahetavad küttekeha suht tihti, sest hea maitse kaob ära. Minu arusaamise järgi optimaalne võiks olla 2-4 nädalt või ~150-250ml e-vedelikku. 

Küttekeha ise on kuluosa. Seetõttu mina küll selle väljvahetamist ei paluks, kuigi võimalik, et osad poed seda teeks. Samas katki ei tohiks need küttekehad nädalaga küll minna.
Vaata kuidas järgmine kestab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tegelikult on nii, et küttekeha on hea umbes nädalaks. Iga järgnev päev on boonus. Oleneb vedelikust ja tarbimisest palju. Mõne vedelikuga kestab nädal, teisega kuu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tartu Raadi Nicorexist ostsin ja seal teenindaja ütles. Uus kütekas maksab ligi viis euri seal. Päris kulukaks läheb iga nädal uus osta. Kuidagi mõttetu piip tundub siis, kui ei ole suudetud pikemat lahendust leida, et kütekas kestaks. Ja pole isegi kokku 50 ml sinna sisse pannud, rääkimata veel üle saja. Eks helistan homme sinna ja vaatan mis räägivad. Aga abiks mulle seegi, et tean, et tegelikult peaksid kütekad rohkem vastu pidama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehniliselt peaks küttekeha jah pikemalt kui üks nädal kestma. Aga mida tihedamini küttekeha vahetad seda nauditavam on aur.
Sellest ka MaitsevAur soovitus, et nädala tagant võiks vahetada.

Kui head auru tahta siis ei ole vapimine tingimata odavam kui suitsetamine. Samas kui kolme nädala peale kulutada 2 küttekeha siis on see võrdne umbes kolme paki suitsuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tartu Raadi Nicorexist ostsin ja seal teenindaja ütles. Uus kütekas maksab ligi viis euri seal. Päris kulukaks läheb iga nädal uus osta. Kuidagi mõttetu piip tundub siis, kui ei ole suudetud pikemat lahendust leida, et kütekas kestaks. Ja pole isegi kokku 50 ml sinna sisse pannud, rääkimata veel üle saja. Eks helistan homme sinna ja vaatan mis räägivad. Aga abiks mulle seegi, et tean, et tegelikult peaksid kütekad rohkem vastu pidama.

 

AIO ega ka teised e-sigaretid pole seepärast mõttetud, et nende küttekehad mitu kuud ei kesta. Natuke kehv olukord tekkinud ja liiga suured eeldused. Kui on näiteks eriti magus ja tume vedelik, ei pruugi küttekeha kesta isegi nädalat. Mõistlik on lubadagi, et kestab nädal, ei sea inimene suuri lootusi ja ei jää ise rumalaks. Oma pika kogemuse põhjal saan öelda, et minul näiteks pole kunagi ükski küttekeha kestnud rohkem, kui nädal. Kui arvestada, et küttekeha on 5€, siis see on 0,7€/päev. Suitsupakk on 3€ vist? Lisaks võib ka olla küttekehade pakis väga erineva kvaliteediga neid. Mõni kestab näiteks üldse 3 päeva. Neid pressitakse tuhandete kaupa tehastes päevas, juhtub igasugu asju.

Et jah, kokkuvõtteks, kõik on okei, lihtsalt möödarääkimine ja küttekehad on nö "kulumaterjal".

 

Tehniliselt peaks küttekeha jah pikemalt kui üks nädal kestma. Aga mida tihedamini küttekeha vahetad seda nauditavam on aur.

Sellest ka MaitsevAur soovitus, et nädala tagant võiks vahetada.

 

Kui head auru tahta siis ei ole vapimine tingimata odavam kui suitsetamine. Samas kui kolme nädala peale kulutada 2 küttekeha siis on see võrdne umbes kolme paki suitsuga.

 

Põhimõtteliselt jah, nii ongi. Parem oodata küttekehast vähem, kui rohkem. Jääb paha tuju tulemata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...