Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Gurmee

Vajan abi! Evic vtc mini

Recommended Posts

Tervist ostsin endale hiljaaegu evic vtc torni ja kasutan Joyetech eGo ONE CLR Coil Head 0.5 coili.

Probleem on selles, coil hakkab koheselt põlema isegi 100 kraadi juures ja tõmmata pole võimalik.

Milles võib viga olla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuivalt lähevad kõik koilid "põlema" ning tõmmates pole mingit naudingut, kuid mahla lisades saab selle "mingi torni" ehk ka aurama    :rolleyes: 
Kuivalt kärsanud tahi soovitaksin enne mahla lisamist välja vähetada

 

...

Esimese hooga tundub, et üritad Kanthal coili TC-s kasutada, kuid minu teada ei ole see võimalik ja vajad TC jaoks teisi traate, millest koile keerata   ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Esimese hooga tundub, et üritad Kanthal coili TC-s kasutada, kuid minu teada ei ole see võimalik ja vajad TC jaoks teisi traate, millest koile keerata   ;)

Mul sama tunne.

Ma ei tea, et oleks temperatuuri kontrolliga (NI, Ti, SS) coile millel nii kõrge takistus oleks.

Seega proovi panna seadmel powermode ja kuskil 30W ja sealt hakka vaikselt üles liikuma, seni kuni auru kogus ja maitse meeldivad.

 

NB! Kui oled coili juba eelnevalt korralikult kõrbema lasknud siis on coil selles mõttes õhtul, et head maitset sealt enam ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ego one crl 0.5 coil peaks  kanthalist olema. Alustada võiks 14...15w. Mina neid üle 20w tööle ei saanad, hakkasid kärssama. Kasutada saab neid ainult poweris, aga vaheta traat ni, ti või ss traadi vastu ja saad kasutada TC reziimis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult ei juhtu ju midagi kui kanthalist coili TC reziimis kasutada, töötab samamoodi nagu power reziimis ainult võimsust on tülikam muuta kuna selleks peab menüüsse minema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka pesumasina trumlis saab portselanist nõusid pesta ja tsentrifuugides kuivatada, kuid tulemus ei ole alati see, mida oodatakse.    (relv)  

Kvaliteetse pesumasinaga ei peaks ka eriti midagi juhtuma

 

Kanthali takistuse temperatuurist tingitud muutus on praktiliselt olematu võrreldes TC traatidega ja ma ei ole märganud, et mõni modi-tootja oleks pisutki maininud seda kasutada.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult ei juhtu ju midagi kui kanthalist coili TC reziimis kasutada, töötab samamoodi nagu power reziimis ainult võimsust on tülikam muuta kuna selleks peab menüüsse minema ;)

Mul on vastavad katsed alati lõppenud sellega, et peale paari mahvi lülitab mod ennast Power režiimile tagasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka pesumasina trumlis saab portselanist nõusid pesta ja tsentrifuugides kuivatada, kuid tulemus ei ole alati see, mida oodatakse.    (relv)  

Kvaliteetse pesumasinaga ei peaks ka eriti midagi juhtuma

 

Kanthali takistuse temperatuurist tingitud muutus on praktiliselt olematu võrreldes TC traatidega ja ma ei ole märganud, et mõni modi-tootja oleks pisutki maininud seda kasutada.  

 

Kui pesumasinas portselani pesed, siis masin ise jääb tõenäoliselt terveks, aga portselani kohta seda öelda ei saa.

TC puhul tulistab MOD alguses määratud wattidega ning hakkab võimsust maha keerama, kui temp liiga kõrgeks läheb. Jah, temperatuuri jälgitakse takistuse muutumise kaudu. Kui takistus oluliselt ei muutu, siis jääbki määratud võimsusega tulistama ehk täpselt sama mis power mode.... või noh, peaaegu sama, lihtsalt elektroonika teeb takistuse jälgimise näol pisut tühja tööd. Aga ma ei kirjutanud seda mitte soovitusena kanthalit TC mode-s kasutada vaid tahtsin öelda, et TC mode ise ei saa olla põhjuseks, miks kanthalist coil kõrbema läheb. Umbes sama teema, et kui lülitad autol veojõukontrolli sisse ning kiirendad sujuvalt 200-ni ilma et veojõukontroll sekkuks, siis pole veojõukontroll selles süüdi kui saad mõne kraavi või puuga lähemalt tuttavaks kui tahaks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänan, et nii kiirelt reageerisite, kui TC ei saa viga olla, sest ka power mod ei tööta( üle 8 watti ei saa)

 

8 watt'iga ei peaks küll koilis miskit "põlema" minema   :) 

​Aga kui mitte miski ei tööta, siis on targem seadme müüjaga kontakteeruda, kui siit huupi segaseid vastuseid loota 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probleem on nimelt selles, et tellisin FastTechist.

Ma ka ei kujuta ette milles viga võib olla, vahetasin panin uue ego one crl 0.5 coili, kuid ikka sama jama :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oot, oot, kas EGO CRL on iseehitatav? Näikse, et vatt ei tõmba mahla sisse ja sel juhul on kaks võimalust a) panna puhevam vatt b ) kasutada vedelamat mahla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oot, oot, kas EGO CRL on iseehitatav? Näikse, et vatt ei tõmba mahla sisse ja sel juhul on kaks võimalust a) panna puhevam vatt b ) kasutada vedelamat mahla.

 

On iseehitatav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellel CLR headil on all veel rõngas, millega saab mahla pealevoolu reguleerida. Alustuseks tasub see kõige alumisse asendisse keerata ja kui lekkima kipub, siis hakata vaikselt ülespoole keerama kuni enam ei leki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probleem on nimelt selles, et tellisin FastTechist.

Ma ka ei kujuta ette milles viga võib olla, vahetasin panin uue ego one crl 0.5 coili, kuid ikka sama jama :(

 

Proovi teiste aurustitega ja kui mod on ikkagi praak, siis kirjuta neile reklamatsioon ja vaata, mida vastatakse.

Aega see jagelemine võib võtta kuni pool ja rohkemgi aastat, kuid siiski võid nendega ka positiivseid lahendusi leida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...