Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Mestizo

Baas vs Baas on parem?

Recommended Posts

Küsiks siis arvamust et kas baas vedelikul ja baas vedelikul on vahe ja kelle oma eelistate.

Et siis nagu Artvape,Nicbase jne jne

 

tänud kes viitsivad vastata.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isiklikult on lemmikuks Atmose Mist Mix , mille siis lisan pg põhist nikotiiniga vedelikku. Olen enamikku meil saadavaid proovinud ja erilist maitse vahet pole täheldanud , aga konsistentsid on erinevad ja tahavad timmimist , et enda jaoks õige segu saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kahtlustan, et Artvap'is on VG osakaal oluliselt kõrgem, kui pudeli peal näidatud. a) see tossab rohkem b ) tekitab kõikidest proovitud baasidest kõige rohkem kondentsi akendele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise kasutan smoki.me poolt pakutavaid. Pole viitsinud igasuguseid erinevaid proovida, seega teistest väga rääkida ei oska. Mõistlikud hinnad ja kvaliteet tundub hea. Tellin kõik VG, PG ja nikotiini (eelistan VG baasil) eraldi ja segan kokku. Eelnevalt valmis segatud ei taha, mänguruumi vähem kui katsetada tahan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ecigi baas epiibust on muidu hea, aga kange nikotiin natuke haiseb :) Vahel kui ma maitseta baasi tõmban, siis Survival on siiani kõige puhtama maitsega (ehk kõige vähem kõrvalmaitset).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubrisolve kasutanud. PG puhul tundub, et äkki natukene on õrnalt magus, aga VG ja nici puhul ei ütle küll midagi halba. Vähem kõrvalmaitset kui ArtVapi eelsegatud minumeelest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ecigi baas epiibust on muidu hea, aga kange nikotiin natuke haiseb :) Vahel kui ma maitseta baasi tõmban, siis Survival on siiani kõige puhtama maitsega (ehk kõige vähem kõrvalmaitset).

Kui puhtalt ei tiri, siis seda haisu ei tunne  

Varsti proovin sakslase ka ära, ecig hakkab vaikselt lõppema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Survaival baas on ka minu arvates puhtalt tõmmates kõige neutraalsem ja omab kõige vähem lisa aroome/maitseid.

Samas segades ma ei tea kas vusserdasin ise midagi ära aga tulemusest nagu maitsed nii hästi/tugevalt välja ei tulnud.
Mina valmis segatud asjades üldiselt baasidel küll väga vahet ei suuda teha. Mõni on vbla kopika võrra magusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Survaival baas on ka minu arvates puhtalt tõmmates kõige neutraalsem ja omab kõige vähem lisa aroome/maitseid.

Samas segades ma ei tea kas vusserdasin ise midagi ära aga tulemusest nagu maitsed nii hästi/tugevalt välja ei tulnud.

Mina valmis segatud asjades üldiselt baasidel küll väga vahet ei suuda teha. Mõni on vbla kopika võrra magusam.

Jah, maitsestajad tapavad muud aroomid ning kõrvalmaitsed ära. Pigem on oluline VG/PG/vee/alkoholi jms sisaldus, seda võiks vaadata, isiklikult tarbin just kõrge VG-ga baase (täpsemalt puhast VG-d).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...