Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vilistaja

Coili ehitamise koolitus. Kas teema?? (küsitlus)

Recommended Posts

Hei

 

Tuli siin väikene idee, kuna ise olen tükk aega igasuguseid küttekehasid ehitanud, siis miks mitte oma teadmisi jagada. Ilmselt paljud vaatavad õpetusi tänapäeval youtubeist, kuid paljudel teist oleks huvi sellist asja kellegi juhendamisel õppida?

Jutustaks algul veidikene oomi seadusest, sellest umbes millise takistuse erinevad küttekehad annavad ning millisesse seadmesse missugust coili valida. Edasi paneks ise käed külge ja prooviks erinevaid küttekehasid (tavaline traat, twisted, clapton, fused clapton, punutud vms) ehitada.

Ehk siis igaüks võiks lühidalt kirjutada, kas oleks huvi, kui on siis mida sealt koolituselt saada tahaks ja kui palju oleks nõus kukrut kergendama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah EU's vist isegi saab uue TPD põhjal sellist teenust pakkuda.
USAs aga FDA silmis oleksid kohe tootja ja peaksid tegema uuringuid, analüüsi nii ca. 10mlj USD eest kui soovid sellise asjaga turule tulla.

Aga olles näinud vilistaja tehtud coile siis soovitan kellel vähegi huvi asjaga kaasa minna.
Hea idee 10x (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah EU's vist isegi saab uue TPD põhjal sellist teenust pakkuda.

USAs aga FDA silmis oleksid kohe tootja ja peaksid tegema uuringuid, analüüsi nii ca. 10mlj USD eest kui soovid sellise asjaga turule tulla.

See ei ole ju tootmine vaid koolitus, kuidas toodet kasutada ja isegi toode peab kliendil endal olemas olema st. midagi käegakatsutavat ju ei müüda.

 

Aga teatav huvi selle vastu oleks võibolla isegi olemas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga asjalik mõte, oleks isegi käpp, midagi uut saaks kindlasti kõrvataha asetatud (relv)

 

.. ja seesama teema võiks ühes grupis veel üleval olla imho, ka sealt leiduks huvilisi ma arvan .. kindlasti juba tead ka mis grupist jutt (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina ka ei tea, aga ma vist ei peagi teadma... :roll:

 

+1

väga kohvipaksu pealt võiks oletada, et võibolla HV foorumi e-sigareti teema, samas teab palju seal selliseid on kes coili keeramisest huvituvad ja seda foorumit ise üles pole leidnud, seega tõenäoliselt kohvipaks valetab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa ei peagi teadma (psühho)

Mulle juba infot tulnud et seal käib mingi hõõrumine foorumi kasutajate suunas, kui veel tuleb siis antud asjaosalised saavad siit kinga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1

väga kohvipaksu pealt võiks oletada, et võibolla HV foorumi e-sigareti teema, samas teab palju seal selliseid on kes coili keeramisest huvituvad ja seda foorumit ise üles pole leidnud, seega tõenäoliselt kohvipaks valetab.

 

tegu pole foorumiga (esiga)(Y)

 

Nono, algaja saadab adminni ikka väga ülbelt pimedasse...   :twisted:  

 

otsa pisikene, kui lugeda ei kannata siis pane silmad kinni .. thank god et sa meie pea igapäevast vestlust ei kuule, selle peale oleksid juba ammu sussid püsti visanud kui ühe posti pääle selline lärm juba (relv)

 

Mulle juba infot tulnud et seal käib mingi hõõrumine foorumi kasutajate suunas, kui veel tuleb siis antud asjaosalised saavad siit kinga.

 

no worries, ei hõõru keegi midagi .. või no jah, vähemalt foorumi osas mitte .. muus osas, khm, ei tea kommenteerida  (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui juba gruppidega liitumise peale asi läks, siis kutsuks ka teid ühe laheda grupiga liituma. Me teeme seal ka igasugu trikke ja aurame niisama. Suurim tähelepanu aga on suunatud siiski tuleviku poole kuid mitte vähem tähtis ei ole ka õppimine vanadest vigadest. Me ei mõista kunagi kedagi hukka kui keegi midagi valesti teeb ning oleme alati teineteisele toeks. Ma olen üsna kindel, et paljud teist ei ole leidnud veel oma õiget gruppi kuhu liituda ja kus te võiksite end vabalt tunda. Kui kellelgi peaks huvi olema, siis võtke aga julgelt ühendust telefonil  529 9955. Julgustuseks, juhul kui te veel kahtlete, siis meil on ka pisike koduleht valminud, kus me oma tegemisi tutvustame... http://aaestonia.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...