Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
EMTA

Triade DNA200

Recommended Posts

13269460_133129973762383_415758482_n.jpg

 

Te teate ju seda tunnet, kui juhtudes kokku mõne eriti laheda tussuga, käib järsku kusagilt sügavustest läbi teatud jõnksatus ja sa oled paugust armunud :). Vot sama asi on ka minu ja Triade esma kohtumisel. Pliks plaks, jõnksatus ja ma tean, et ma pean selle endale saama. Südameks tuksub tal dna 200, mis on teada tuntud oma kvaliteedi poolest.  Välimus on kui Rolls-Royse koos oma nahkse väärtuse, võimsa mootori ja disainiga. Jõuallikaks kolm akut, mis on mahutatud siiani kõige kenamasse kesta, mida taoline akude paigutus võimaldab. Jah ma tean, et enne olid Reuleaux'i rx ja dna200 aga siiski, nende disain jättis soovida või õigem oleks öelda, et nende disain avas tee uuele suunale, mille esimesi vilju saame me nüüd Triade taustal näha. Ma tahan teda ja ma pean ta endale saama, ja nii lihtne see ongi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nahk on vastu kätt mõnusam - vähemalt mul tundub käes nii olema.

Tänu EVOL-i firmware uuendusele on pre-heat olemas ja väga korralikult töötav.

Ja kannatab ka suurema mõõduga klerosid kasutada, kuna pesa asub praktiliselt keskel.

IMG_20160621_123101.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nahk on vastu kätt mõnusam - vähemalt mul tundub käes nii olema.

Tänu EVOL-i firmware uuendusele on pre-heat olemas ja väga korralikult töötav.

Ja kannatab ka suurema mõõduga klerosid kasutada, kuna pesa asub praktiliselt keskel.

IMG_20160621_123101.jpg

Väga äge, tavaline RDTA näeb küll norm seal otsas välja, aga kas Supreme'i puhul liiga palju üle ääre ei tule? 510 on justkui väljapoole punnitav sellel. Ma saan sellest pildist aru, et nimetatud toode on ka epiibus müügil :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga äge, tavaline RDTA näeb küll norm seal otsas välja, aga kas Supreme'i puhul liiga palju üle ääre ei tule? 510 on justkui väljapoole punnitav sellel. Ma saan sellest pildist aru, et nimetatud toode on ka epiibus müügil :)

on müügil   8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga asjalikult kokku pandud aparaat! 

 

Omades "Rulood" (seda õiget, mitte seda käkk kiibiga) võin öelda, et eelistan Triaadi. Mehelikum. Metall ja nahk ikkagi. 

 

Käes on Triaad kuidagi mõnusam kui "ruloo". Nupud asjalikud, konstruktsioon korralik, materjalid head, hinnaklass samuti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...