Jump to content
E-sigareti foorum
Buddha

Vajan abi TC või non-TC modi valimisel - kogu ostuplaan hindadega. Olen algaja.

Recommended Posts

Jah Kayfun Mini v3 oli see mida mõtlesin.
Aga enne võta mõni vanem kayfun lite klooon prooviks. Saada pms tunde kätte. Kui meeldib siis juba korralik ja kvaliteetne 
Kayfun Mini v3.

Pane ostukuulutus foorumisse .... ma arvan, et neid pakutakse 5-10 euriga :D. Soovitan osta kasutatud versiooni mille kohta omanik julgeb väita, et ei leki.
Kui uut tahad siis tean poodi kellel neid päris mitu tk vedeleb aga pole müügis :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere kesköiset Jaani.

 

 

Hakkasin asju tellima, ja siis selle käigus mõtlesin veel kõik korralikult läbi, arvestades rahakotiga - ja et ikka ostan asjad mida mul tegelikult vaja on võttes arvesse ka seda, et olen värskelt suitsetamisest loobunud. Mõtisklesin kasutaja old komentaari kohta, et mu eelnev valik ei võimaldanud mouth-to-lung teha - tänan nõu eest :).

 

Jätan RTA/RBA teema järgmiseks korraks (eks ikka selleks korraks kui pappi jagub xD) ja kui endaga täiesti aus olla, eks ka ikka selleks korraks kui rohkem kogemust tekib paari nädala jooksul RDA'ga tegeledes ja coile uurides - näen kogu sellest asjast ühte toredat hobi arenevat isiklikult x)

 

 

Lõplik plaan clearo suhtes:

 

Aspire Nautilus-X - 37.90€ (everyday vape)

Steamcrave Aromamizer RDA20€ (death trap)

 

 

 

 

Ei oleks uskunud, et kohe nii vastutulelikult inimesed aitaksid valikuid planeerida  :) suured tänud veel kord, ilma teieta oleks ma vist üpris mööda pannud enda esialgsete valikutega! Kui ostud ostetud (tunnikese sees) uuendan enda algset postitust kogu stuffiga mis ma tellisin - olen algaja, ja ehk leidub veel mõni minutaoline veipi huviline keda see list suudaks aidata natukene navigeerida õiges suunas (valida mod, akud, laadijad, traadid ja kõik lisad mida vaja).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiida abi siis kui kaup käes ja rahul oled.
Väga raske on tegelikult asju soovitada. Igaüks teeb seda oma vaate ja kogemuste vinklist ja need on väga erinevad.
Samas iga kasutaja ootus ja soov on väga erinev ja võimalusi on tohutult.
 

Vapimise teebki natuke raskeks see, et puudub üks ja õige seade või setup mida kõigile soovitada.
Kui kaalud kokkutulekule tulemist ... siis see on hea mõte. Ei pea 3 päeva kohal olema võib ka vähemaks ajaks läbi sõita ja seal on ekspertiisi ja võimalusi erinevaid asju proovida kindlasti palju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oman Aspire Nautilus X-i juba paar-kolm nädalat ja natuke pettusin selles paagis. Ta on selline peaaegu-täitsa hea MTL paak. Peale kayfun V3 mini kasutamist ei suuda vist ükski teine paak sellist MTL rõõmu pakkuda. 

 

Soovitan kiiresti reageerida ja siit üks hea kvaliteediga kloon tellida: http://www.epiip.ee/et/rda/2122-kayfun-mini-v3-style-rta.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...