Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Buddha

Küsitlus: Kas oled lõpetanud nikotiiniga vedeliku tarbimise peale 6 kuud kasutades e-sigaretti?

Kas oled lõpetanud nikotiiniga vedeliku tarbimise peale 6 kuud kasutades e-sigaretti?  

59 kasutajat on hääletanud

  1. 1. Olen kasutanud e-sigaretti:

  2. 2. Tabrin endiselt nikotiiniga vedelikku, pärast 6 kuud+ kasutamist:

  3. 3. Minu lemmik nikotiini sisaldus e-vedelikus (100ml pudeli kohta):

    • 0% (0mg)
    • 0,1% (1mg)
    • 0,2% (2mg)
    • 0,3% (3mg)
    • 0,5% (5mg)
    • 0,6% (6mg)
    • 0,9% (9mg)
    • 1,0% (10mg)
    • 1,2% (12mg)
    • 1,8% (18mg)
    • 2,4% (24mg)
      0
    • 3,6% (36mg)
      0


Recommended Posts

Tere, hakkas igav :). Mõtlesin, et teen ühe küsitluse sest ei ole saanud ühelegi ise vastata, ja mulle meeldivad küsitlused! (tulemused on avalikud muidugi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

0,2% on valikust puudu, ma sellist tarbin hetkel. 0,3 on ka päris levinud valik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimase küsimuse vastusevariandid on jah võssa. 0.6% ehk 6mg/ml on kõige madalam.... endale segan nii 2-2.5mg/ml. Ja see 10% ehk 100mg/ml on baasvedelik ehk sellist kangust ei pane mitte keegi endale clearosse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanguse osas saad ASAP vastused poodidest. 

 

Kindlalt julgen väita, et viimase aastaga on kõvasti langenud mg/ml konsentratsioon, sest seadmed on läinud vingemaks ehk vedeliku kogukulu on suurenenud hüppeliselt.

 

Küsitlusele isegi ei saa vastata, sest vahemik 0...0,6% ongi kõige levinum kangus üldse ja seda juba pika puuga. Julgen pakkuda, et +95% tarbimist on kolinud vahemikku 0...0,6%. Võibolla +90%, aga mõte jääb samaks.

 

Küsitluses peaks kanguste vahemik olema pigem siis järgmine: 0, 0,1, 0,2, 0,3, 0,5, 0,6, 0,9, 1,0, 1,2, vms. 

 

Ise viimase purgi tegin 0,1% ja täitsa piisab. Päris nullipoiss ei ole, aga aastaga alla tulnud 1,2% pealt 0,1% peale. (Y)


0,2% on valikust puudu, ma sellist tarbin hetkel. 0,3 on ka päris levinud valik

Mul võtab 0,3% juba katuse käima :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsitluses peaks kanguste vahemik olema pigem siis järgmine: 0, 0,1, 0,2, 0,3, 0,5, 0,6, 0,9, 1,0, 1,2, vms. 

 

Muutsin ära :)) ei olnud väga kindel, vaatasin e-poest neid numbreid niivisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kindlalt julgen väita, et viimase aastaga on kõvasti langenud mg/ml konsentratsioon, sest seadmed on läinud vingemaks ehk vedeliku kogukulu on suurenenud hüppeliselt.

 

Küsitlusele isegi ei saa vastata, sest vahemik 0...0,6% ongi kõige levinum kangus üldse ja seda juba pika puuga. Julgen pakkuda, et +95% tarbimist on kolinud vahemikku 0...0,6%. Võibolla +90%, aga mõte jääb samaks.

 

Arvan, et väljaspool seda foorumit pilt nüüd päris selline ka pole ja on piisavalt ka neid, kes suht keskpärase seadme ja 12-18mg vedelikuga toimetavad. Aga algsed vastusevariandid olid sellegipoolest väga mööda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanguse osas saad ASAP vastused poodidest. 

 

Kindlalt julgen väita, et viimase aastaga on kõvasti langenud mg/ml konsentratsioon, sest seadmed on läinud vingemaks ehk vedeliku kogukulu on suurenenud hüppeliselt.

 

Küsitlusele isegi ei saa vastata, sest vahemik 0...0,6% ongi kõige levinum kangus üldse ja seda juba pika puuga. Julgen pakkuda, et +95% tarbimist on kolinud vahemikku 0...0,6%. Võibolla +90%, aga mõte jääb samaks.

 

Küsitluses peaks kanguste vahemik olema pigem siis järgmine: 0, 0,1, 0,2, 0,3, 0,5, 0,6, 0,9, 1,0, 1,2, vms. 

 

Ise viimase purgi tegin 0,1% ja täitsa piisab. Päris nullipoiss ei ole, aga aastaga alla tulnud 1,2% pealt 0,1% peale. (Y)

Mul võtab 0,3% juba katuse käima :D

 

Selles osas on sul õigus, et vedeliku kogukulu on kasvanud, aga näiteks Levia e-poest siiani ostetakse ikka kõige rohkem kangus 12 vedelikke. Samas kangus 6 vedelik väga kaugele maha enam ei jää ja kogused pidevalt tõusevad. Valdav enamus, kes e-sigaretiga tahavad suitsetamisest lahti saada kasutavad ikka 12+ mg/ml vedelikke.

Tavakasutajaid, kes veibivad siiani eGo-T pulkadega on tohutult palju ja neist ei saa nii pea veel lahti. Seega neile sobib see 12+ mg/ml vedelik ideaaselt.

Uutemate ja võimsamate masinatega ei tuleks vist kõne allagi panna sisse vedelikku 12 mg/ml, lööb kohe hinge kinni :D

 

Aga ma arvan, et küsitlusse peaks kindlasti lisama ka 1.8% ehk 18mg/ml, äkki isegi 24mg/ml ka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

aga näiteks Levia e-poest siiani ostetakse ikka kõige rohkem kangus 12 vedelikke. Samas kangus 6 vedelik väga kaugele maha enam ei jää ja kogused pidevalt tõusevad

Ma küll ei tea palju teil hinnavahe on 12mg vs 6mg (üldjuhul hinnavahet pole), aga kuna 0mg basvedelik ei maksa  pea midagi, siis pakun, et suurem osa lahjendab 12--->6 peale või veel lahjemaks. Valmisvedelike maitsed on üldjuhul väga tugevad, nii et lahjendamisega maitse eriti ei muutu.

Ise lahjendasin kunagi 18mg pealt 9-6 peale liqua vedelikke   :)

Ego junnidega on jah see teema, et sealt midagi ju ei tule ja peab kangemat kraami veipima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma küll ei tea palju teil hinnavahe on 12mg vs 6mg (üldjuhul hinnavahet pole), aga kuna 0mg basvedelik ei maksa  pea midagi, siis pakun, et suurem osa lahjendab 12--->6 peale või veel lahjemaks. Valmisvedelike maitsed on üldjuhul väga tugevad, nii et lahjendamisega maitse eriti ei muutu.

Ise lahjendasin kunagi 18mg pealt 9-6 peale liqua vedelikke   :)

Ego junnidega on jah see teema, et sealt midagi ju ei tule ja peab kangemat kraami veipima

See on üks võimalus. Aga seda kindlasti ei tee enamus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on üks võimalus. Aga seda kindlasti ei tee enamus :D

Mina ka ostan suurema nikotiinisisaldusega vedelikke ja lahjendan neid 0-baasiga vahekorras 40/60 vedelik/baas. Lihtsalt valmisvedelikud on minu jaoks maitse poolest liiga kanged ja lahjendamata tarbida pole väga võimalik. Iseasi, et kui tihti ma valmisvedelikke ostan - no paar korda aastas ikka mõne pudeli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jap, mul läks u 6 kuud. Läksin suitsust E-Sigaretile. Algul 18 järgmine kuu 12 siis juba 6mg aga tarbimine kasvas ka kõvasti. 6mg ja alla hakkasin ise aina lahjemaks segama. Ja ütleme et 7 kuu oli nii et läksid kodust välja ja auruti jäi koju kapile.. Kadus vajadus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka lahjendajate paadis. Pugedes valmisvedelike liigkange maitse taha, segan 6mg tavaliselt 2mg kanti. Tegelikul on valmisvedelike 10+ml päevase kulu juures natuke kallis tarbida ja segades saab hinna paremaks. Enamjaolt tarbin siiski maitsestajatest vaaritutud mahla, mille hind veel kordades parem.
Paar kuud tarbisin ainult 0mg kraami, aga midagi jäi nagu puudu. Hetkel 1-2mg olenevalt seadmest. Päevakulu 10-25ml. Analoog oli ikka hea odav. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hetkel kasutan Nautilus X, ja 3mg tugevus :) hm. Suitsu isu võtab ära küll (pean rohkem mahve võtma), aga tunnen et 6mg oleks natukene sobivam olnud siiski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alustasin e-sigaretiga 3 aastat tagasi. Alguses kasutasin 12mg vedelikke. Hiljem läksin aga ajapikku (3mg sammuga) aina lahjema peale. Selle aasta alguses olen aga juba ilma nikotiinita vedeliku peal. Enesetunne hea. Kimun ka vähem kui varem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka mina alustasin 12mg vedelikega 2 aastat tagasi ning mida paremaks läks seade, seda vähemaks ka nikotiini.

Selle aasta alguses sai kuu aega oldud 0mg vedelike peal, pidades seda loogiliseks jätkuks peale pikemat 3mg perioodi. Aga nagu Jaangi ütles, oli paari päevaga tunda et midagi on ikka puudu ning 2-3mg vedelikud on siiani see õige.

Kui aga peaks olema soov täielikult maha jätta, siis 0mg vedelik on õige pisut parem kui mitte midagi. Isiklikult läheks seda teed, et tarbiks kasvõi 0,5mg vedelikku, aga vähemalt midagigi. 3mg on väike kogus, aga sealt paugust 0mg tulla tundub minu jaoks ikka karm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikotiini kanguse vähenemist on mõtekas % vaadata.
Umbes 30% korraga vähemaks võtta tundub OK.... siis ei saa väga aru, et suur muutus oleks tekkinud.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult madalama % peale minek ei tähenda veel tarbitava nikotiini koguse vähenemist, sest lahjemat hakatakse reeglina rohkem kulutama. Mingi selgema numbri annaks kogus (ml) x kangus (mg) ööpäevas.

 

Muidugi hoopis eraldi küsimus on, et palju sellest nikotiinist üldse organismi jõuab, sest 90% aurust võib tühja ehk ainult visuaalse efekti saavutamise peale minna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellest küsitlusest võib järeldada, et siin foorumis tiirlevad ainult vanad kalad. Kuidagi vähe on neid, kes värskelt analoogi pealt maha on tulnud. 

Liidu juhatus peaks mõtlema selle peale miks see foorum uutele veipijatele silma ei paista.

 

Lugesin ka ise kunagi aastaid Skysmoki foorumit ja mul pold aimugi, et selline foorum üldse olemas on. Ükskord sattusin seal e-suitsu foorumi lingile, mille sinna mõni kasutaja oli pannud ja ohohooo! Täiesti uus maailm avanes, ning suitsetamine õnnestus ka kohe päevapealt maha jätta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõenäoliselt leiavad ikka uued kasutajad ka selle foorumi üles. Aga mõtle nüüd ise, kui palju on veipijaid ja kui palju aktiivseid foorumi kasutajaid. Suurem osa kas loeb passiivselt ja pole isegi kasutajat teinud või siis tuleb siia mingi murega ja kui see lahendatud saab, siis unustab foorumi. Ja noh, eks ta ole ka normaalne, igapäevaste foorumikülastajate jaoks on veipimine nagu hobi, aga keskmine kasutaja ostab e-sigareti samamoodi nagu poest kohvimasina, mida lihtsalt kasutab ega oma suuremat huvi selle hingeelu vastu.

 

Aga oluline on rõhutada, et liit ja foorum on täiesti eraldi asjad hoolimata sellest, et nii mõnigi liidu liige on ka siin foorumis igapäevane kasutaja. Ehk liit ei promo foorumit ega hakka seda ka tulevikus tegema. Samas keegi ei keela aktiivsetel kasutajatel endil seda foorumit promoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina 0-li peal pärast 2-te kuud

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liiga vara nulli peale kolida ei ole hea, see võib tekitada kiusatuse jälle analoogi tõmmata. Aga eks ta olene muidugi ka sellest, kas inimene oli enne e peale minemist nö, pühapäevasuitsetaja või läks tal pakk suitsu päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enda kogemusest algajana oli minu lemmik kangus 1,2mg vahepeal sai ka 1,8mg, aga see oli liig.

Seadmed vaikselt arenesid sai juba 0,6mg peale üle mindud, kuna 1,2mg oli vingemas aurumasinas liig.

Tänaseks on olukord jäänud 0,3mg peal ja hetkel ei tundu, et võiks veel lahjema peale minna. 0,3mg on täitsa ok!

Eeldan, et tehnoloogija areng nii hulluks ei lähe, et 0,3mg oleks võimatu tõmmata, et puhtalt 0mg peale välja.

 

Eks kõik oleneb, mis aparaati keegi kasutab. Modides kindlasti levinum 0,3 ja 0,6mg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle on küll 3mg võimatu tõmmata. Kasutan kuskil 0.35-0.4 mg. Sellest alla on juba raske minna. Nikotiini küll vähe aga nulli tõmmates on kohe aru saada, et midagi on puudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...