Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
relaxandvape

Elaf istick 50 Power Low

Recommended Posts

Umbes aasta vana. viskab pidevalt ette power low ja teeb piiksu. sama jama kui juhe järgi ja laeb. ja kui ka ööläbi laen siis ikka. võtsin lahti ja ühendasin juhtmed tagant, et äkki teeb mingi restardi, aga ikka sama jama. Kui kindel, et uued akud aitaksid telliks ära, aga pole päris kindel selles. Oskab keegi aidata ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli sama viga,üks aku ei andnud enam ühendust. Ühendasin orig akud lahti,panin ühe 18650 aku vastu toite juhtmeid ja hakkas tööle. Minumeelest 2x18650 akud sinna korpusesse ei mahtunud ja kuna olin juba uue modi ostnud, siis ei viitsinud sellega jännata. Mul oli muidugi ka fire nupp peitis, mida minu näpud vahetama ei mahu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Minumeelest 2x18650 akud sinna korpusesse ei mahtunud ja kuna olin juba uue modi ostnud, siis ei viitsinud sellega jännata....

 

Mahuvad küll   ;) 

Peale akuvahetust võib ekraan mõnede akude korral (näiteks VTC5) hakata pisut imelikult aku täitumist näitama ning toimib ka seejärel, kui ekraanil aku täiesti tühja näitab, kuid ta toimib siiski.

 

Kõige paremini sobivad selle sisse vahetuseks Panasonic NRC18650B 3400 mAh "flat top" akud (tegelikult taskulampidele mõeldud, kuid toimivad teistest paremini), aga seejärel soovitan alla 0,4 oomi koile mitte kasutada, et aparaat kuumama ei hakkaks Akumahtu jätkub aga päris pikaks ajaks.

 

Kui vahetama hakkad ja vana korpus on kulunud, siis võid minult soovi korral asenduskorpuse saada ning seejärel on vana pihku harjunud mod nagu uus ja erisoovi korral rohkematki  ("pildid varustusest" sai just näidiseid üles laetud    :rolleyes:) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nunuh.

Piibud pole tõesti Oomipoe teema ja vaevalt, et nad sulle ka soodsama hinnaga need akud müüsid kui oleksid mõnes kohapealsest e-piibu poest ostnud või netist tellinud justnimelt piibu sisse sobiva mis iganes ampreid taluva aku.

.. aga

Mis seal ikka eriti juhtuda saab ...
Tavaline asi - võib lihtsalt lekkima hakata ja seejärel plahvatada
Kui aga näost ja kubemest eemal hoiad ning näppudega ei torgi, siis saad vaid kerge ehmatuse ja jääd elama ilma suurimate terviskahjustusteta ning psüühikahäireteta.
Laadida soovitan USAs müüdavas tuleohutuskotikeses (ehk on ka hiinlastel pakkumises), et kui juhuslikult öösel tuld purskama hakkab, siis jääb vähemalt maja alles. Tossust ja kärsakast saab hiljem lahti tube tuulutades ja õhuvärskendajat pihustades.
Kui kõige toimunu järel uut piipu otsima hakkad, siis Oomipoest ära enam küsi ja vali mõni teine spetsialiseerunud kaupmees 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...