Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Mihkel

eleaf istick 30w

Recommended Posts

Tere.

 

Nimelt minu eleaf istick 30w on aku läbi saamas. Aku saab väga kiirelt tühjaks jne. Sooviks teada, mis aku mulle täpselt sobib? Olen natukene uurinud ja nüüd on aku mahutavus suurem, see ei mängi mingit rolli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ampritaluvuse poolest ilmselt siiski mitte parim.

 

iStick 30W elektroonikale sobivaim ja järeleproovitud variant.

6.8 Amprile vastavalt võiks ka koile ja watte valida ning asi toimib ideaalselt.

1,2 ja 1,5 oomiste koilidega ei ole mitte mingit muret.

Kui elektroonikast maksimumi võtta, siis lihtsalt annab soojenedes märku (kuigi maksimumil kasutades soojenevad selles modis ka misiganes muud akud)

 

 

... aku mahutavus suurem, see ei mängi mingit rolli?

 

Aku suurem mahutavus vaid annab kasutamisel lisaaega.

Kui sellesse pista aga väga kõrge ampritaluvusega akud, siis on isiklik kogemus elektroonika läbikärssamise kujul mul endal olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tavaliselt ei kasutatagi, sest aku kestaks vaid pool päeva ja see pisike mugav tasku-mod ongi parim just 0,6 ja kõrgemate takistuste korral ning parim 1+ oomiste koilidega.

... minu igapäevane kaaslane Subtank Mini all eelmise aasta aprillist senimaani ja pole plaaniski välja vahetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasulikum? Mis mõttes? Rahaliselt või ...?
Kasu on suhteline mõiste.

 

Kui pidevalt maksimum 30 Watiga ei tulista ja kasutad 20..25Watiga, siis soovitan ülalnimetatud Panasonic'ut.

Vastavalt koili oomidele 6,8 Amprise aku turvalised maksimaalsed watid:  0,5 kuni 23W; 0,6 kuni 27W; 0,7 ja rohkem - 30W

Ise kasutan sama mod'i 0,48 oomise koiliga 20...22 Watiga, olen rahul ja pole mingeid probleeme.

Kui arvad, et aku pisut kiirem tühjenemine ei ole probleemiks ning vajad maksimum Watte, siis vali näiteks LG HG2 või milline iganes veibipoodides müüdav aku, kuid "karmimate" akude korral võib iStick 30 aku indikaator valesti näitama hakata või mod'i elektroonika üles öelda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...