Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Aadu777

Andke nõu. Mechanical mod and sub ohm tanks, 100W pulk mod.

Recommended Posts

Tervitus. 

 

 

Tahan enne soetamist üht, teist uurida. 

Mehaanilise moodiga kasutatakse tavaliselt siis nö "ise ehitatud aurustajaid, ehk RBA/RTA" 

Küsimus järgmine, kuidas suhtuda mehaanilise e-sigareti kasutamisse koos sub ohm sorti aurustitega, kuuldavasti pole soovitatav. 

Samas on inimesi kes on ülimalt ettevaatlikult ja mõtlevad mõnel juhul natukene üle. 

Plaan soetada mehaaniline mod koos 26650 patareiga + sinna juurde siis TFV8 või Aspire Cleito. 

 

Alternatiiv mehaanilisele modile oleks: http://www.smokjoy.com/product/51657017.html

Sellega ka mõned küsimused, kas jõuab ära toita Smoki cloud beast TFV8? Cleitoga saab kindlasti hakkama. Samas mõlemal aurustil nn rba tugi.

Millist varianti pooldate teie, või on hoopis midagi paremat pakkuda?

Ei pea olema ainult eesti turul saadaval olevad tooted, võib ka kaugemalt. 

Põhirõhk on just sellel, et oleks piisavalt väike, just pulga kujuline ja soovitatavalt siis muidugi piisavalt võimas, et suudaks üleval mainitud sub ohm tankid ära toita.

Olen omanud suurt box modi ja pole huvitatud enam, kuna liigun palju. 

 

Rääkige julgelt kaasa ja andke nõu! 

 

Tänan tähelepanu eest! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mehaanilisega peab olema ohmi seadus selge ja pead teadma aku ampritaluvust, siis saad välja arvutada, kui madalale subohmiga minna tohib.

Aga küsiks vastu, et miks sa üldse mehaanilise poole vaatad? Omal ajal kasutati neid just subohmiga sel põhjusel, et elektroonilised olid nõrgukesed. Aga tänapäeval ma erilist pointi ei näe mehaanilisel, elektrooniline on ohutum ja mugavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mehaaniline on küll jah ka minu arvates stiilsem ja ilusam.

Ohmi seadus peab kindlasti esmalt selge olema mehaanilise juures. Selle alusel tuleb sisu ehitada või coilid valida.
Kui aku korralik (30A) siis minimaalne takistus võiks olla üle 0.2ohm siis tarbib akust suht turvaliselt umbes 20A.
Vahet ei ole millist tüüpi aurusti seal otsas on. See mis muidu meeldib seda kasuta.
Loomulikult on välistatud nikkel ja titaan coilid. SS võimalik kui kogemused ja teadmised head.

Tehase coilidega on see, et kindlasti peaks ennem proovima kuidas konkreetne coil mehaanilise otsas toimetab. Kas läheb piisavalt kiiresti soojaks. Kas läheb piisvalt soojaks või liiga soojaks. Ehk siis kõik tehase coilid kindlasti mehaanilise peal head ei ole.

Mehaanilisega on keeruline kogu aku mahtu ära tarbida, sest esimesest mahvist hakkab auru kogus vähenema.
Minu kogemus ütleb, et kui aku täituvus väheneb 35-50% siis annab tunda, et tahaks juba uut akut.  

 

Palju ringi liikudes on mehaaniline kindlasti natuke ohtlik.

Kui nuppu ei lukusta võib taskus kuumi sündmusi hakata toimuma (või tekib mingi muu mehaaniline error).

AKU PEAB OLEMA TEADA TOOTJALT JA KINDLASTI ORIGINAAL.
Numbreid aku peal ei saa uskuda. Äkki keegi viitsib panna lingi kus akude testimiste tulemused üleval?
Mul läks google katki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mehaanilisega peab olema ohmi seadus selge ja pead teadma aku ampritaluvust, siis saad välja arvutada, kui madalale subohmiga minna tohib.

Aga küsiks vastu, et miks sa üldse mehaanilise poole vaatad? Omal ajal kasutati neid just subohmiga sel põhjusel, et elektroonilised olid nõrgukesed. Aga tänapäeval ma erilist pointi ei näe mehaanilisel, elektrooniline on ohutum ja mugavam.

Pole mina veel tähele pannud e-sigareti turul, et oleks pulga kujulisi moode nagu on need nö box modid, mis annavad suures koguses voolu. Soov on saada pulgakujulisest nt (ijust2 jne) e-sigaretist mõnusalt auru ja kindlasti maitsed peaksid olema esiletoodud, mida kahjuks päris palju aurustit ei suuda. Elektrooniliste sigarettide puhul see jama, et boxid on nii kuramuse suured, seni aga ootan kuni tulevad esimesed korralikud pulk/box modid. 

Mehaaniline on küll jah ka minu arvates stiilsem ja ilusam.

 

Ohmi seadus peab kindlasti esmalt selge olema mehaanilise juures. Selle alusel tuleb sisu ehitada või coilid valida.

Kui aku korralik (30A) siis minimaalne takistus võiks olla üle 0.2ohm siis tarbib akust suht turvaliselt umbes 20A.

Vahet ei ole millist tüüpi aurusti seal otsas on. See mis muidu meeldib seda kasuta.

Loomulikult on välistatud nikkel ja titaan coilid. SS võimalik kui kogemused ja teadmised head.

 

Tehase coilidega on see, et kindlasti peaks ennem proovima kuidas konkreetne coil mehaanilise otsas toimetab. Kas läheb piisavalt kiiresti soojaks. Kas läheb piisvalt soojaks või liiga soojaks. Ehk siis kõik tehase coilid kindlasti mehaanilise peal head ei ole.

 

Mehaanilisega on keeruline kogu aku mahtu ära tarbida, sest esimesest mahvist hakkab auru kogus vähenema.

Minu kogemus ütleb, et kui aku täituvus väheneb 35-50% siis annab tunda, et tahaks juba uut akut.  

 

Palju ringi liikudes on mehaaniline kindlasti natuke ohtlik.

Kui nuppu ei lukusta võib taskus kuumi sündmusi hakata toimuma (või tekib mingi muu mehaaniline error).

 

AKU PEAB OLEMA TEADA TOOTJALT JA KINDLASTI ORIGINAAL.

Numbreid aku peal ei saa uskuda. Äkki keegi viitsib panna lingi kus akude testimiste tulemused üleval?

Mul läks google katki :D

Nende kahe postituse pealt loen välja, et mehaaniline mod pole kõige mugavam variant e-sigareti suitsetamiseks?  :-D Küsin vastu, milliseid alternatiive te pakuksite mehaanilise modile (kui üldse pakute) lähtudes minu soovidest ning mida arvate üleval välja toodud 100W modist? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuboid on üks väiksemaid 2 akuga boxe , kui mitte kõige väiksem.

Suht lollikindel ja hea hinnaga

Kui peaksin kunagi box modi võtma siis valiksin ilmselt selle.

Ikkagi kisub teema raamidest välja, point leida pulgakujuline mod, ei pea olema reguleeritav kuid kindlasti peaks toitma ära üleval mainitud aurustid. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui peaksin kunagi box modi võtma siis valiksin ilmselt selle.

Ikkagi kisub teema raamidest välja, point leida pulgakujuline mod, ei pea olema reguleeritav kuid kindlasti peaks toitma ära üleval mainitud aurustid. 

Tubesid ei tehta tõenäoliselt sellepärast, et sinna ei mahu kiibid hästi sisse ära. Ja kui mahuvad, siis tuleb see teivas liiga pikk, sest alla 18650 aku pole mõtet võimsat tube teha.

Üks veel, mis hakkas silma, on see: https://www.fasttech.com/products/0/10019238/4050400-authentic-heatvape-power-tube-60w-tc-vw-apv-box selle miinus minu arvates on aga see, et näeb välja liiga Alien vs. Predator :P. Sellist küll seltskonnas välja võtta ei julgeks :P.

Sinu viidatud mod paistab aga olevat sisseehitatud akuga mehhaaniline, millele on piirangud peale pandud. Kahtlane jutt on see, et VW võimalus tekib erineva takistusega coile kasutades, samamoodi on VW siis ka tavaline mehaaniline mod.

Pika jutu point on see, et võta mingi mehaaniline ligi, need ei maksa reeglina liiga palju ka ja proovi ära. Oldi poolt ülalmainitud aku nõrgenemise jutt peab paika, poole aku pealt tahaks juba uut akut ja see teebki mehhaanilise minu arust ebamugavaks, päeva üleelamiseks on vaja vähemalt 4 akut kaasas vedada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tubesid ei tehta tõenäoliselt sellepärast, et sinna ei mahu kiibid hästi sisse ära. Ja kui mahuvad, siis tuleb see teivas liiga pikk, sest alla 18650 aku pole mõtet võimsat tube teha.

Üks veel, mis hakkas silma, on see: https://www.fasttech.com/products/0/10019238/4050400-authentic-heatvape-power-tube-60w-tc-vw-apv-box selle miinus minu arvates on aga see, et näeb välja liiga Alien vs. Predator :P. Sellist küll seltskonnas välja võtta ei julgeks :P.

Sinu viidatud mod paistab aga olevat sisseehitatud akuga mehhaaniline, millele on piirangud peale pandud. Kahtlane jutt on see, et VW võimalus tekib erineva takistusega coile kasutades, samamoodi on VW siis ka tavaline mehaaniline mod.

Pika jutu point on see, et võta mingi mehaaniline ligi, need ei maksa reeglina liiga palju ka ja proovi ära. Oldi poolt ülalmainitud aku nõrgenemise jutt peab paika, poole aku pealt tahaks juba uut akut ja see teebki mehhaanilise minu arust ebamugavaks, päeva üleelamiseks on vaja vähemalt 4 akut kaasas vedada.

Matan mehaanilise e-sigaretid soovid, just akude jutu pärast. Pole soovi käia ringi nagu elektrijaam  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise soovitaks istick picot, mõnus pisike ja 100w küll välja ei anna anna kuni 75w küll ja sellest peaks maa ja ilm olema. Akut lihtne vahetada.

 

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nende kahe postituse pealt loen välja, et mehaaniline mod pole kõige mugavam variant e-sigareti suitsetamiseks?  :-D Küsin vastu, milliseid alternatiive te pakuksite mehaanilise modile (kui üldse pakute) lähtudes minu soovidest ning mida arvate üleval välja toodud 100W modist? 

 

Ei mina küll ei ütle, et poleks mugav. Ma ise maandusin alles nädal paar tagasi mehaanilise peale tagasi .... täitsa mõnus vaheldus. Lihtsalt mehaanilise puhul peab asju rohkem jälgima (ohutus) ja natuke rohkem asjast teadma.

30A 18650 akust 0.17 ohm takistusega võtab 100W välja ... alguses. 24A aku koormus siis. Aga päris hull coil peab selleks olema. 0.2ohm-0.4ohm on mehaanilise peal täitsa ok kuigi Watte 100 pole. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaatasin netis ringi ning leidsin üpris pisikese modi ja annab 50W välja

Samas vaikselt mõtlen ka joyetech cuboidi peale, kuid ilmselt soetamisel jääks kindlasti "toas suitsetamiseks" Millised on teie kogemused cuboidiga?  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töötab 24/7 alates selle väljatulekust, no problemos. Peaks kohe 1 veel tagavaraks ostma  :D

Puht füüsiliselt 2 akuga väiksemat ei anna vast teha. Kergemat küll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töötab 24/7 alates selle väljatulekust, no problemos. Peaks kohe 1 veel tagavaraks ostma   :D

Puht füüsiliselt 2 akuga väiksemat ei anna vast teha. Kergemat küll

Saad päeva hakkama ilma, et peaksid laadima või vahetama patareisid? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saad päeva hakkama ilma, et peaksid laadima või vahetama patareisid? 

Mina saan, kui hommikul värsked sisse panen. Kui akud hommikul poole peal, siis peab varukarbi kaasa võtma. 20-25 ml tõmban siis päevas vedelikku ära, selle kulu katavad 2 akut ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karp vajus päris lahti kui jõudsin selle kohani palju sa suitsetad päevas  :D  :D

Karm jah, aga parajad mahlajoodikud cleaorad ka igapäevases kasutuses: Ijoy Tornado, Griffin25, Aromamizer Supreme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karp vajus päris lahti kui jõudsin selle kohani palju sa suitsetad päevas  :D  :D

Ei suitseta ta midagi, ainult aurutab ehk veibib. Kõlab tähenärimisena, kuid püüa siiski e-sigareti kontekstis väljendit suitsetamine vältida kuna liigagi paljud riigiasutused üritavad veipimise ja suitsetamise vahel võrdusmärgi tõmmata ja veipijate elu võimalikult ebamugavaks teha(kaugmüügi piirang, aktsiis jne.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saad päeva hakkama ilma, et peaksid laadima või vahetama patareisid? 

Õhtul panen värsked akud sisse enne magama minekut, teised laadima. Tööpäevadel pole probleemi ja ma tööl veibin. Nii, et 8-00.00 ja akut on veel alles.  Party puhul ei jätku kui pidu õues toimub  :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhtul panen värsked akud sisse enne magama minekut, teised laadima. Tööpäevadel pole probleemi ja ma tööl veibin. Nii, et 8-00.00 ja akut on veel alles.  Party puhul ei jätku kui pidu õues toimub   :D

Ilmselt pidudel istuvad kõik selle piibu otsas  :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...