Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Nozzu

Ülevaade: Geekvape Avocado 22´

Recommended Posts

Ise olen kasutanud juba mitmeid kuid seda ja olen suht rahul. Coili sisse ehitada on mugav ja lihtne, ruumi jagub. Tossab päris mõnusal ja maitse on väga hea. Mahla joob muidugi mõnuga.

Ainus miinus on see, et taskusse loksuma panna ei tasu. Kipub mahla välja ajama ;)

Miks ma just selle ostsin oli põhjus lihtne. Kui paljud klearomisserid on alt õhuavadega, siis coili ehitamisel on suht õnnemäng lekkimisega. Hakkas ära tüütama üllatused, et jälle märg. Antud tootel on lekkimine võimatu, kuna kinnine põhi. Ainult, kus lekkida saab on siis üleval olevad õhuavade kaudu. Mainiks väga viis toote Joyetech Cubis, mis võib rahumeeli taskus ka kummuli olla :)

Ja lisaks, et kruvipead on väsinud. Veel annab kinni keerata, aga varsti on sellega jama, et ühesõnaga peab hankima uued kruvid asemele, muidu ei anna traati varsti korralikult kinni keerata :P

 

Kokkuvõttes plusse on palju ja paar miinust ehk taskusse loksuma ei tasu panna ning kruvipead kipuvad väsima ( sirka 3-4 kuu kasutamise juures ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki ikkagi wickimisest või mahla viskoossusest oleneb see lekkimine?

Ma ei ole oma Avocadost veel suutnud mahla välja lekitada.

Mingeid ekstreemkatseid pole muidugi teinud ja taskus kah ei kanna vaid spetsiaalses vape bagis milles see kenasti püsti seisab.

Paar korda on küll laual ümber kukkunud aga pole mahla eritanud.

Mitte et ma tahaks nüüd Mike väiteid lekkimisest ümber lükata. Ju sel tankil ikka see viga küljes ole kui seda nii mitmes kohas mainitakse.

 

Aga võrreldes Cubbis Proga (mis on muidugi ulme hea tank) meeldib mulle Avocado seetõttu rohkem, et erinevalt Cubbisest ei sülita Avocado mulle kuuma mahla suhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arvatavasti vati panek.

Probleemid üldjuhul tekivad siis kui tarbid erineva vg/pg mahlu ja sellega seoses muudad ka vati kogust. Teeks 1 coili ja tarbiks 1 suhtega mahlu, siis peaks asi lõpuks une pealt käpas olema.

 

Enda cucu2 ja nüüd cucu3 vedelevad bussiga, autoga sõites pm taskus külili ja ei leki mitte halligi välja.

Samas kui juba paar 3 nädalat on juba olnud, siis peale täitmist tahab tilgake välja tulla. Põhjuseks on vati väsimine.

Samas See tilk tuleb väla ja see on kogu lekkimine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise pean antud tootel lekkimise põhjuseks võimaliku vati tihedust. Kui õhemalt, siis on see võimalik. Samas ei lükka ka ümber väidet kondentsist, mis tekkib ja selle tulemusena võib ka seda lekkida õhuavade kaudu, kui hoida taskus loksudes ;)

Tegelt peaks asja ise uurima. Hetkel on mul vati õhemalt ning katsetan väiksema õhuavaga, kuna olen tõmmanud maksimaalsega. Ehk siis taskusse panna liikuda ja vaadata, mis tulemuse annab. Kuna MOD on mul väikene iStick Pico mida kasutan, upub suuremasse tasku ära küll :P

Muidu mahlu ma segan ise kasutades baasi 15PG/85VG.

Kui läheb vati ja traadi vahetuseks katsetan tihedamalt panna ning vaadata, mis tulemuse saab.

Pigem see lekke on minimaalne miinus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures ma vaatasin üht Youtube videot kus üks tüüp garanteeris, et tema meetodiga saab sellest lekkimiset lahti.

Nimelt, erinevalt tavapärasest viisist, kus vati otsad ripendavad poole paagini või täitsa põhja, lõikas ta vati nii lühikeseks, et

selle otsad täidavad ainult wicki augud.

Võimalik, et põhjus on selles, et kui vatt ei ligune koguaeg otsapidi vedelikus, ei lähe see ka nii märjaks, mistõttu ei toimu ka lekkimist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...