Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
manjana

taskusõbralik keskklassi mod

Recommended Posts

Tere rahvas :)

pole ammugi uut mod-i soetanud ja tundub et oleks aeg jälle..

Kuna rellukas on olemas, siis vaataks midagi keskmist, 2 akuga, või lipoga hoopis?

võiks olla alates 130W (reaalselt, TC reziimis) ja piisavalt väike taskus kandmiseks

 

Variant1 mida olen vaadanud, on Smok Alien

Kuna uus asi, siis eriti palju head-halba sellest leida ei ole veel. Aga tõenäoliselt kiibistik sama mis XCube Ultral (väidetavalt hea)

 

Variant2 IPV6X mille elektroonika on kahtlemata hea, (kuigi mõnevõrra kastreeritud versioon)

Aga siin on kõhklus kvaliteedi osas (nagu P4U alati). Eriti laidetakse 510 tihendust ja viimistlust.

 

Aga võibolla on veel midagi huvitavat, mis kahe silma vahele on jäänud? soovitage siis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigelei uus J150 on ka hea variand, väike ja samas võimas ning korraliku akumahuga, hind ka päris normaalne.

 

Kui liposid vaadata, siis ka smokil on ka taoline, võibolla parema reputatsiooniga, kui sigull

( teiste jutu põhjal, omal pole kumbagi olnud)

... aga lipo ehk ei vea tööpäeva välja??

praegu 1 vtc5 tavaliselt ei piisa /harva ka piisab, kui väga kiire tööl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Aga cuboidi väidetavad kvaliteediprobleemid? Kas uuemal ajal on need kõrvaldatud?

Vanavõitu ikka ka, varsti peaks midagi uut selle asemele tulema Joyelt

Ei tea, pole algusest peale ühtegi probleemi

Ütleks, et suht lollikindel modi.

 

Kui peaks uuem tulema, siis peale kaalu vähendamise sealt midagi tahta küll ei oskaks   :)

Ei tee mingeid mega tritonclaptonsektor jne coile ka, et mingi dna 200 kiip peaks sees olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

On sul see olemas? Oskad võrrelda vana miniga?

 

Ei veel, tellimuses, aga peaks paari nädala jooksul kohal, olema, kui jälle edasi ei lükata. Mulle meeldib see et töötab nii kahe (150W) kui ühe (75W) akuga ja suurus siis vastavalt selleke (eraldi akukorpused). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahepeal katsusin endale selgeks teha, mida siiski vaja. Peamine omadus "taskusõbralik" välistab suured ja/või rasked modid, nagu Cuboid. Sama hästi võib siis ka relluka taskusse panna, nagunii on tunne, nagu oleks seal revolver   (relv)

Evic dual on arvatavasti tore asi, aga mul on juba üks evic ja teist suuremat ja raskemat juurde võtta - no ei tea, pigem ei..

Enamik 2x18650 on samuti liiga rasked, etem on ehk lipoga mod. Siintoodutest kvalifitseerub ainsana Smok micro One 150 (187 gr koos akudega, viimased on paraku joodetud) Ei tea, kandiline näeb ta välja ka, kuidas käes tundub on kahtlane.

Kiiret pole, vist ootan veel. Võibolla ilmub midagi sobivamat 

 

Ahjaa, siin oli mainitud et DNA200 kiipi on vaja übermüber setupiks, tavaveibiks pigem mõttetu. Mul on ta olemas ja selge vahe on tuntav iga veibiga. Seda mööndusega et  kallima otsa mittedna asju nagu YIHI  SXmini ( ? class)  mul olnud pole ja sellesosas kaasa rääkida ei oska. Võibolla on need üsna võrdsed originaalse DNA kiibiga? Või polegi tuntavat vahet näit. Smoki uuema põlvkonna kiipidega võrreldes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Top 2 elektroonika ongi ikkagi YiHi ja DNA. Tuntav vahe nii 13W kui suurema W juures. Neile kahele jõuab vbla keegi järgi ka, aga mina küll ei tea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et Smok Alien oleks hea valik. Mul on Smok Quantum ja selle kiibile pole küll midagi ette heita. 

Lisaks on üks kõva pluss Alienil, et saab ka 25mm paagi vajadusel peale keerata. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katki tegi kaal või ruumala, vahe on väga suur   ;)

 

aga ok, mul kama 2 mida sav õtad. mul see relaks 2/3 tagavaraks, mida pole isegi tööle pannud (loodan, et ikka töötab)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paraku ükski 2x18650 mod ei saa väga taskusõbralik olla.

Endal on taskusõbraks kujunenud Pico . Kuna TC-st väga lugu ei pea , siis on 75w maa ja ilm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katki tegi kaal või ruumala, vahe on väga suur   ;)

arvan, et paksu aga lühemat asja on taskus mugavam kanda kui kitsast-pikka, mis läheb risti koguaeg. Käes aga jälle on pikk ja kitsas mulle mugavam. Aga eks igaüks tunneb ise, mis talle rohkem sobib.

 

võrdluseks numbreid (need mis omal olemas, kaalusin ise, teised youtubest):

iStick Pico akuga: 135 gr +  keskmine atty ~65 gr = 200 gr

Evic VTC mini 1 akuga 165 gr + 65 = 230 gr

Innokin Cool Fire IV TC 100W akuga 167 gr + 65 = 232 gr

Smok Micro One 150W 187 gr + 65 gr =  252 gr

IPV 400 2 akuga 219 gr + 65 = 284 gr

Laisimo L3 200W 2 akuga 287 gr + 65 = 352 gr

YIHI sxmini Q class 2 akuga 258 gr + 65 = 323 gr

IPV5 2 akuga 300 gr + 65 = 365 gr

Cuboid 2 akuga 302 + 65 = 367 gr

Reuleaux DNA200 3 akuga 320 gr + 65 = 385 gr

 

Muidugi võib atty olla raskem pisut või ka kergem, kasutaja valik..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meelde tuleb HCigar 75, väga väike aga ühe akuga, samas pole hullu teist akud kaasas kanda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...